Jump to content
slaughters

Anda Ingin Berkahwin..

Recommended Posts

emm...cik wawa cakap, cik wawa ni jenis yg baik hati dan mudah percaye kat orang eh? emm...kalo camtu, cari la sorang besfren yg bes. besfren tu kene la bes. kalo bleh biar la pempuan. boleh dianggap kaunselor la gitu.

tiap kali suke atau minat atau mule nak mengayat seseorang tu, mintak la pendapat sebanyak yang mungkin. pastikan besfren anda itu berpengalaman dan mempunyai minda yg terbuka dan berfikiran jauh.

emm...cik wawa cakap, cik wawa ni jenis yg baik hati dan mudah percaye kat orang eh? emm...kalo camtu, cari la sorang besfren yg bes. besfren tu kene la bes. kalo bleh biar la pempuan. boleh dianggap kaunselor la gitu.

tiap kali suke atau minat atau mule nak mengayat seseorang tu, mintak la pendapat sebanyak yang mungkin. pastikan besfren anda itu berpengalaman dan mempunyai minda yg terbuka dan berfikiran jauh.

emm...most of my frens skang ni yg bisnes minded. kalau tak yg bisnes minded pun, yg asyik fikir camne nak cari duit lebih. kwn pompuan camtu, kawan lelaki pun camtu. semua fikir nak stabilkan diri masing2 n bersiap sedia utk masa depan. kawan2 yg dah kawin, tak rapat sgt pasal rasa cam tak ngam.huhu...tak tau nak cite apa ngan diorg

anyway, thanx utk nasihat tu. insya allah, kalau ada jodoh tak ke mana. buat masa ni, sya mmg lom sedia lagi. rasa cam nak lepaskan slaughters dulu...hehe :D

hakhakhakhakhak slaughters ade kene mengene ngan hal ni ke? alang2, kawin je la ngan die. leh wat kenduri. jemput semua ahli putera nanti. wakekekekek

emm...most of my frens skang ni yg bisnes minded. kalau tak yg bisnes minded pun, yg asyik fikir camne nak cari duit lebih. kwn pompuan camtu, kawan lelaki pun camtu. semua fikir nak stabilkan diri masing2 n bersiap sedia utk masa depan. kawan2 yg dah kawin, tak rapat sgt pasal rasa cam tak ngam.huhu...tak tau nak cite apa ngan diorg

anyway, thanx utk nasihat tu. insya allah, kalau ada jodoh tak ke mana. buat masa ni, sya mmg lom sedia lagi. rasa cam nak lepaskan slaughters dulu...hehe :D

haha...rasa cam kakak slaughters lak aku ni. sori la aku gurau je. jgn ko marah lak :lol:

skali pandang macam biase. 2 kali pandang, lain macam lak. ayat lepaskan tu. "lepaskan". wakakakkaka cam ade affair la korang 2 ni. ape kate kite bukak topic baru. Cik_Wawa and slaughters? ehehehehhe

hello...aku tak kenal pun slaughters tu. aku ckp camtu pasal ni thread dia. huhu...aku dah salah ckp ke...korg jgn la fikir bukan2. marah gfren dia tu nnt.alamak...camni leh jd camni lak ni... :unsure:

tlg la sesaper selamatkan aku ni... :(

Edited by Cik_Wawa

skali pandang macam biase. 2 kali pandang, lain macam lak. ayat lepaskan tu. "lepaskan". wakakakkaka cam ade affair la korang 2 ni. ape kate kite bukak topic baru. Cik_Wawa and slaughters? ehehehehhe

woih.. jangan... hahahahahahhaa !!! -_-

hello...aku tak kenal pun slaughters tu. aku ckp camtu pasal ni thread dia. huhu...aku dah salah ckp ke...korg jgn la fikir bukan2. marah gfren dia tu nnt.alamak...camni leh jd camni lak ni... :unsure:

tlg la sesaper selamatkan aku ni... :(

wooorrghhhh...makan budok.. mane mau lari? ahaha tah la. aku pun tak kenal korang. tak rase pelik ke tetibe aku menyampuk lebih2 tak tentu pasal ni? maknenye, aku tengah mereng. tapi kan cik wawa, ape salahnye kalo kawin ngan slaughters tu. cian slaughters mlm2 mimpi pasal cik wawa. hiakhiakhiakhiak

hiakhiakhiakhiak ade supporter.. ni yg bes ni!!! bab risik merisik, serahkan pade yg pakar. ehem ehem....free of charge :D

ahahah melalut itu adalah salah satu dari kepakaran yg aku ade. huhuhu olololo slaughters. jangan le mara. skali skala jek. wakekekkeke

kawen...?

ade jugak lelaki yg nk kawen cepat kan?

huhuhu.. ingtkan xde

ye laa.. lelaki ni kan.. selalu utamakan

1.keluarga

2.kerjaya..

3.kete

4. lain2

so.. salah la tanggapan aku sblom ni?

hahaha....

tp nape bf aku xnak kawen lg ek? bile aku tanye...bile nk kawen?

dia jwp...tunang x lg...nk kawen ape kejadahnye.. hahaha..

kalau korang nak kawin tapi famili nasihatkan macammana nak bagi makan anak orang la, kumpul duit banyak-banyak la...korang bo layan je. korang cari apa yang perlu..pas kawin nanti rezeki suami isteri tuhan dah janji dah. pas kawin jangan plak terfikir duit tak cukup nak ada anak. fahaman tu pun salah sebab bila dah ada anak ada rezeki dia.

kalau korang nak kawin tapi famili nasihatkan macammana nak bagi makan anak orang la, kumpul duit banyak-banyak la...korang bo layan je. korang cari apa yang perlu..pas kawin nanti rezeki suami isteri tuhan dah janji dah. pas kawin jangan plak terfikir duit tak cukup nak ada anak. fahaman tu pun salah sebab bila dah ada anak ada rezeki dia.

masa sblm kawin rasa semuanya sng, takda masalah problem tp lps kawin baru tau langit tu tinggi ka rndh. yg pntng persediaan msti ckup, rohani n jasmani...

ahh.. ngko blajar lagi.. mengarut aje. aku dah keje.. lain ceta. Hahaha.. !!

Ohhh.. dah kawin ek ko skrg ni. Padahal aku ngan ko beza setahun je. Jelesnya aku.. <_<

Kawin plak dgn org Sabah tu..

Aku ni, mei2009 baru abis belajar.. Baru terkiyal2 nak bayar ptptn nanti..

kawen...?

ade jugak lelaki yg nk kawen cepat kan?

huhuhu.. ingtkan xde

ye laa.. lelaki ni kan.. selalu utamakan

1.keluarga

2.kerjaya..

3.kete

4. lain2

so.. salah la tanggapan aku sblom ni?

hahaha....

tp nape bf aku xnak kawen lg ek? bile aku tanye...bile nk kawen?

dia jwp...tunang x lg...nk kawen ape kejadahnye.. hahaha..

hahaha...ganasla ko nie...

Bagus juga kawin awal ni hehe..ada tengok cerita kawin muda??..

nanti kita dah tua 45 tahun dah hampir pencen anak dah besar dah ada kerja..boleh membantu kita,tambah ada 10 orang anak..itu cita2 aku sebenarnya..kita serupa kawin muda..hahaha

hehehe sampai 10 orang anak?dasyat toi..

tapi kalau nak ikut zaman skarang ni,nak

kawin kalu gaji kurang2 pun kena dalam

RM2000 lol..

cara ngorat yg paling basit ko kena tau..

ko kena latih mulut ko buat bunyi ni..

fffeeeeewwwwwiiiiiiiiiiitttttttttt..

ko leh test train dlm toilet pon xpa..

Edited by eidda