Jump to content
Shanai

Al-fatihah

Recommended Posts

"YA ALLAH, AMBILLAH ILMU YANG DIAJARKANNYA MENJADI BEKALAN BERTEMU DENGAN MU, MENJADI PENYEBAB REDHAMU, MENJADI KETENANGAN SEWAKTU DIMAHSYARMU, MENJADI SUKA OLEHMU AKAN DIA MASUK KE SYURGA"

salam takziah buat keluarga arwah.

Af-Fatihah..Bahagianya "dia" kerana kembali pada bulan yg mulia ini.Semoga Allah menempakatkan roh "nya" bersama2 org yg beriman..insyaALLAH

Al-Fatihah..

Takziah pada ahli keluarga & moga ditempatkan bersama org2 yg beriman.

harap ada usaha utk dptkan gambar beliau ke..cadangan jek..nak kenal org yg pernah bantu kite walupun dah x de..

tak yah la gambar2....kenal name sudah memadai....harimau mati meninggalkan belang manusia meninggal tinggal name...mmg aku slalu gak baca post dia byk bantu org dan jawapan dah tgk gak site dia mmg tutorial bahasa melayu dasyat gak arwah nih harap ramai yang jd cam dia nnt....

AL-FATIHAH tu ila ARWAH

[Al-Fatihah 7x...

hanyer tu aku mampu lakukan...

Innalillah,satu nama yang sangat aku kagumi kebolehan dia dalam pengaturcaraan..

Aku ingin nak minta jasa baik sesiapa yang berkenaan supaya semua posting allahyarham disimpan supaya boleh dibaca dan diamal oleh kita semua terutama yang baru nak belajar..

Alfatihah.

Sesiapa yg kenal dia mungkin boleh tulis riwayat ringkas arwah.. Mungkin kita boleh tahu macamane dia boleh sampai ke tahap GEEK dalam programming dan assembly language tu.

p/s :

KEPADA EX-UKM.

Al-Fatihah

Belangsungkawa: Prof Madya Dr Zainol (UKM) telah meninggal dunia.

Kita telah kehilangan seorang pakar dalam Satelit/Communication. Beliau juga merupakan suami kepada Pn Nor Kamariah Nordin, pensyarah UPM dalam bidang Computer & Communication Engineering.

Wassalam

Edited by pakeeza

pakeeza: sekali imbas aku baca post ko memati aku ingat profesor tu merujuk kepada "Ancient One" :D

anyway, sebagai satu cadangan, supaya pengguna lain kenal akan nama betul anda, bolehlah bubuh nama betul dalam signature ke, ataupun boleh tukar "display name" korang kepada nama betul (tanpa merubah login ID anda). hanya sebagai cadangan.

login/display name aku memang merujuk kepada nama betul aku pun. sekian harap maklum. sebagai tanda penghargaan kepada Allahyarham, kita akan cuba arkibkan segala artikelnya, secepat mungkin. sekian harap maklum

Innalillah wa ina'ilaihi rajiu'un..

Betul ke nih? Takde ke member rapat atau sedara mara yang boleh tolong berikan sedikit info mengenai permergian beliau...?

Walau apa pun aku still respect apa yang dia dah sumbangkan sepanjang berada di Putera.com.

Al-Fatihah...

dari,

Alternator

Ni antara kata² Ancient One masa aku PM dia tahun lepas:

pendidikan aku? takyah laa tanya. aku tak grade dari U. aku penah amik chem. eng. 4 taun lepas kat U tapi aku lari. semer yang aku pasal programming ni aku sendiri yang ajar diri aku. ader phd pon kalau diri takde peraturan takleh hidup gak.. ilmu bukan bleh dapat kat U jer.

Kita yang ade ni teruskan lah hidup ...semoga roh beliau dicucuri rahmat...Salam takziah buat keluarga Ancient One.

tak yah la gambar2....kenal name sudah memadai....harimau mati meninggalkan belang manusia meninggal tinggal name...mmg aku slalu gak baca post dia byk bantu org dan jawapan dah tgk gak site dia mmg tutorial bahasa melayu dasyat gak arwah nih harap ramai yang jd cam dia nnt....

AL-FATIHAH tu ila ARWAH

saje jek..dah tau muke nye akan lebih feel kot..tu kalu aku la...

Al-Fatihah kepada arwah, Doakan semoga rohnya ditempatkan bersama-sama dengan orang beriman dan mendapat syurga. Kita yang masih hidup tambahlah amalan lebih-lebih lagi di bulan akhir Ramadan. Mungkin kita tidak berpeluang akan bertemu dengan Ramadan pada tahun berikutnya? Siapa pun tak tahu. Yang Tahu Hanyalah ALLAH. Al-Fatihah...

Al-Fatihah..

Arwah ni dah lama dlm forum ni.aku rasa sebelum tahun 2002 dia

dah join. Merupakan seorang sifu yang byk membantu ahli2 forum.

Semogo roh nya dicucuri rahmat.

-AMIN-

aku kenal ancient one dan berguru dgn beliau dari tahun 2002 lagi. dia adalah salah sorang antara sifu aku yg mmg power dalam bidang pengaturcaraan dan reversing code engineering. semoga allah mencucuri rahmat kepada beliau. al-fatihah.

Al-fatihah

walaupun saya tidak mengenali arwah, tetapi dapat saya rasakan semua ahli putera terasa kehilangan beliau.semoga rohnya dicucuri rahmat dan ilmu yang dicurahkan dapat memberi keberkatan terhadap jasa2 beliau..amin..

Al-fatihah untuk arwah

Allah lebih sayangkannya dan menjemputnya dibulan yang mulia.

Semoga Allah SWT mencucuri rahmat ke atas roh arwah.

teringat aku pada pesanan seseorang

" Hargailah seseorang semasa hayatnya, jika tidak kamu akan menyesal"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...