Jump to content
Shanai

Al-fatihah

Recommended Posts

Al Fatihah..

Perginya seorang puteranians yang disegani. Semoga rohnya dicucuri rahmat dan ditempatkan bersama-sama orang yang beriman

Tak sangka betul aku..ntahlah..xtau nak cakap ape

Innalillah wa ina'ilaihi rajiu'un.

Takziah buat keluarga Ancient One diharap bersabar kerana ALLAH lebih menyayanginya.Semoga rohnya dicucuri rahmat dan ditempatkan dikalangan orang-orang soleh.Amin.......

Tak sangka betul aku..ntahlah..xtau nak cakap ape

Ianya sudah ditakdirkan. Mungkin ada rahmat disebaliknya. Sape tahukan? mungkin ada sesuatu yang kita sendiri tak tahu yang telah dirancang oleh Allah utk putera.com. Wallahua'lam.

Salam Semua..

Al-Fatihah buat allahyarham dan juga takziah buat keluarganya. Semoga Allah mencucuri roh arwah dgn rahmatnya dan ditempatkan dikalangan org2 yg beriman dan soleh. Insya'allah, segala ilmu2 yg telah dikongsi bersama dgn kita semua, akan sentiasa menjadi bekalan utknya di hari akhirat..aminn.

Bak hilangnya permata yang gemerlapan... Al fatihah. Tidak dinafikan ancient one merupakan seorang yang berbakat dan rajin menolong. Kami, warga MSF mengucapkan takziah kepada keluarga Ancient One dan kepada warga Putera.com...

Innalillah wa ina'ilaihi rajiu'un.

Good assembler. semoga roh dia tenang.

Al-Fatihah.

Hullamak, kawe baru nak berguru pasal Assembler ni, guru pun dah pergi. Susah nak dicari ganti. Namun ada 2-3 geek lagi kat putera ni yang masih tak wat lagi wiki meka sendiri. Syabas buat Ancient One. Semoga ilmu-ilmu yang dicurahkan itu membawa manfaat yang besar. Ko ni dah umpama al-khawarizmi pulak. Tatkala umat melayu masih kelabu asap tentang assembly, ko sudahpun celik. Ntah beraper tahun pulak akan timbul sorang geek sehebat engkau. Kawe dah ada asas tapi masih tergagau-gagau lagi belajau reverse code ni. :(

Al-fatihah sekali lagi...

Takziah saya ucapkan.semoga roh arwah dicucuri rahmat dan ditempatkan dikalangan org2 yg beriman

Baru hari ni saya tau mengenai itu... saya percaya beliau telah memberikan sumbangan besar kpd ahli-ahli Putera yg lain spt yg dinyatakan dlm kiriman masing2.

Takziah buat keluarga Allahyarham...

Al-Fatihah...

Baru hari ni saya tau mengenai itu... saya percaya beliau telah memberikan sumbangan besar kpd ahli-ahli Putera yg lain spt yg dinyatakan dlm kiriman masing2.

Takziah buat keluarga Allahyarham...

Al-Fatihah...

Yeah...aku pun nak kater puteranian yg baru sgt, tak a jugak..but aku x penah berforum/PM/chat ngan beliau...(mungkin aku x aktif under section beliau).baru first time tau adanya sorang hamba Allah, anak Melayu, anak Malaysia yg prihatin, x kedekut ilmu dan berkaliber lam putera.com nih..dahla byk ilmu tu dia belajar sendiri...excel plak tu..tu yg aku bangga dan kagum...dan aku percaya arwah dah byk bantu korang suma...

so aku jugak ingin mengucapkan takziah dan sedekah Al-Fatihah kepada keluarga beliau, harap bersabar dan relakanlah pemegian arwah..byk hikmahnya mungkin..hanya Allah saja yg Maha Berkuasa dan yg Maha Mengetahui..segala ilmu, jasa dan jariah arwah hanya Alah saja yg dpt membalasnya...Moga2 diampunkan dosa2 oleh Allah dan ditempatkan di syurga Allah..InsyAllah...

Al-Fatihah...

Yeah...aku pun nak kater puteranian yg baru sgt, tak a jugak..but aku x penah berforum/PM/chat ngan beliau...(mungkin aku x aktif under section beliau).baru first time tau adanya sorang hamba Allah, anak Melayu, anak Malaysia yg prihatin, x kedekut ilmu dan berkaliber lam putera.com nih..dahla byk ilmu tu dia belajar sendiri...excel plak tu..tu yg aku bangga dan kagum...dan aku percaya arwah dah byk bantu korang suma...

so aku jugak ingin mengucapkan takziah dan sedekah Al-Fatihah kepada keluarga beliau, harap bersabar dan relakanlah pemegian arwah..byk hikmahnya mungkin..hanya Allah saja yg Maha Berkuasa dan yg Maha Mengetahui..segala ilmu, jasa dan jariah arwah hanya Alah saja yg dpt membalasnya...Moga2 diampunkan dosa2 oleh Allah dan ditempatkan di syurga Allah..InsyAllah...

Al-Fatihah...

alfatihah semoga rohnya dicucuri rahmat

Dah hampir setahun aku x masuk kat PUTERA ni..Masuk je dah dapat kabar macam ni.nak buat mcm mane, yang pergi tetap pergi dan xkan kembali.manfaat kan ape yang ade,guna sebaiknya..

al-fatihan untuk allahyarham Ancient One..

Sedih aku....

Aku salah sorg yg mengikuti perkembangan tutorial RCE oleh arwah. Xsgka...

Al-fatihah....

Lepas nie giliran sapa la plak.

Kalau aku pergi dulu, mintak maaf banyak2 kalau ada yang terasa hati.

Yang berbalah kat sana tu hentikan perbalahan tu dengan berlapang dada.

Giliran???apsal aku menggigil ni..OngBok..ko jangan la pergi tanpa bekalan..kang lapar pulak kat sana.. :lol:

ko nak gi mana? oversea ker..!??

nak ikut boleh....

aku ni walaupun tak mengenali allahyarham Ancient One, tapi selepas aku tengok post2 dia yg banyak membantu ramai orang kat sini.....memang sungguh sedih sekali kita kehilangan seorang yang tak kedekut ilmu.

Al-fatihah.......

memang sungguh sedih sekali kita kehilangan seorang yang tak kedekut ilmu.

Sedih lagi tengok gelagat sesetengah members yang langsung tak menghormati tempat-tempat ilmu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...