Jump to content
Superior

Putera.com Kurang Ahli Perempuan

Recommended Posts

Kenapa kat sini (putera.com)ramai laki? pompuan nak jumpa bukan main payah.. <_< Adakah disebabkan kaum perempuan ni kurang berminat bab IT ni? Kat putera.net ade la jugak pompuan yg aktif kat ruangan lay-park.. Kat forum lain balance la laki pompuan.. Sini pro lelaki ek? :huh:

Edited by Superior

Pasal hardware tu betul.. Kalau karen? laugh.gif

pasal sini putera, bukan puteri

ako kan pompuan cukup la tu wub.gif

Edited by C-Fu

ako kan pompuan cukup la tu  wub.gif

ada puteri.com ker? klu ada aku rasa ramai lagi kat sana. hehe. x kisah la. puteri kat sini pun aku rasa ada gak. ahaa! tu wakil nyer la tu kot.. ahaks.. panggil la ramai2 puteri2 yg pandai h/ware @ s/ware. klu tak pandai pun.. tanya jerk la apa2 yg tak paham.. bleh la di tolong...

ako kan pompuan cukup la tu  wub.gif

yg nih puteri UMNO tongue.gif

sejak bile c-fu bertukar jadi pompuan unsure.giflaugh.gif

laugh.gif C-Fu punye link tu..

masuk je pegi laman puteri..... huh.gif

Hai C-Fu.. wub.gif

nak no.hp? leh SMS.. laugh.gif

Edited by Superior

Perempuan bukan semua minat hardware. Opismate aku dak pompuan minat gak ngan technology ni dan salah sorg ahli putera. Tapi kalau lelaki ex mcm pompuan berlambak la kat putera.com cam c-fu@ako laugh.gif .

Ada ker putranian pompuan la ni?

biasanye ada yang reg.. tanye soalan dua tiga patah.. pastu tak timbul timbul dah... tak dpt nak follow kut.

mungkin gak environment tak sesuieee kut...

Kenapa kat sini (putera.com)ramai laki? pompuan nak jumpa bukan main payah..  dry.gif Adakah disebabkan kaum perempuan ni kurang berminat bab IT ni? Kat putera.net ade la jugak pompuan yg aktif kat ruangan lay-park.. Kat forum lain balance la laki pompuan.. Sini pro lelaki ek?  huh.gif

Org perempuan patut duduk rumah menjahit ngan jaga anak+nengok AF+masak nasi+duduk rumah diam2..................biar Org LELAKI buat kerja nie........dia orang lagi profesional+tabah hati(bkn skit2 nANGIS)+mampu hadapi cabaran........huarg...........huargh biggrin.gifbiggrin.gif

pompuan majoritinya kalau dah bab tenet mesti direct mIRC...majoritinye aku tgk kat CC lerr....mmg camtu...adik aku pon samer....

ntahnye... aku pun lihat situasi ni.. perempuan lebih berminat perkara kecantikan dan masak2 serta benda2 yang yang tak serabutkan kepala.

Kan kalau perempuan jadi otai mer kat putera.com ni apa pula jadinya...

tapi kalau mereka nak masuk dipersilakan. Kebanyakan mereka pun masih tak tahu tentang perkakasan ni.

Kebanyakan perempuan mereka lebih berminat kepada pengaturcaraan..

Maca kat fakulti aku ni... bab software perempuan memang otai...

Tapi bab hardware ni lelaki la jadi otaimer...

Kalau kerje pun takkan mereka nak tahan balik pukul 2-3 pagi... hadap kom je...jadi juruteknik...

nak no.hp? leh SMS..

kalo nak sms sini, harge die tak salah ako RM1 ke ostolia laugh.gif nak ke?

perempuan lebih berminat perkara kecantikan dan masak2 serta benda2 yang yang tak serabutkan kepala.

kawan baik ako kat mesia, die ultra geek pasal pc. heck, die skarang keje ngan satu kompeni game kat mesia.

kawan ako kat sini, die power gile lawan serious sam bile lawan ngan ako.

ade la banyak minah yang ako kenal yang main online game cam WoW, guildwars, RO. siap ade yang skarang skolah kat France lagi tu (jangan lak bagitau kat orang tau!). pecaya atau tak, sukati la

yang ade tu memang ade. ako rase ade la beberape minah yang bebetul minah kat sini biggrin.gif yang ako intro ke forum ni pon ade. cuma diorang pon pandai gak (cam ako kot biggrin.gif), dan paham tentang hormon2 budak2 yang menular kat sini bila2 ada perkataan POMPUAN (nak sms la, nak kenalan la, smiley cintan la), so diorang just senyap2 je, type cam biasa. bukan type macam stereotaip pompuan cam "alaaa jangan laaa camtuu sad.gif"

camner nak bezakan? mmm... ako rase la, just be yourself and be honest. and jangan cepat sangat stim bila ade orang sebut "minah" ohmy.gif

Edited by C-Fu

kalau nak tambah user pompuan kat forum ni, kena la bukak board baru yg sesuai utk diorang.

cuba tgk kat forum.cari.com.my berlunggun board diorang.

kalau nak tambah user pompuan kat forum ni, kena la bukak board baru yg sesuai utk diorang.

cuba tgk kat forum.cari.com.my berlunggun board diorang.

ya...thread pasl mekap....

dan produk kecantikkan...

kerana dirimu begitu beharga.....

huuhuu....

si polan: dh byk kali topic mcm tu kt putera

si polan: sy join putera.com bila ada mslh je

si polan: klau xde tu jrg la

si polan: otai2 suma.. ssh nk phm

Baca tu pengakuan rakan aku yg aku kenal kat putera.com ni.. hihihihi.. wub.gif

Bab programming, memang diakui la.. pompuan lebih cenderung menguasainya..

Baca tu pengakuan rakan aku yg aku kenal kat putera.com ni.. hihihihi.. wub.gif

Bab programming, memang diakui la.. pompuan lebih cenderung menguasainya..

yup aku sokong..pompuan byk tau psl programming or software..tp klu masuk bab hardware,mmg hancus skit biggrin.gif

mane korang tau kat sini ramai lelaki.. ko ade ke tanye ke masing masing "Weh, ko lelaki ke pompuan? atau kedua duanya sekali.. aww.."

p/s: member aku (pompuan) pon ade gak masuk kat sini. tapi die kate die tak boleh ngam la dengan env sini..

bab programming..

pompuan selalu ikut flow je....

kalau lelaki . programming dia , gaya istihar pembolehubah dia merapu rapu skit..

kalau ko familier ngan script programming.. ko boleh kenal script tu pompuan yang buat atau lelaki yang buat..

serius..