Jump to content
Superior

Putera.com Kurang Ahli Perempuan

Recommended Posts

ntah...aku tak merasa suasuana 'dulu'tu.... tongue.gif

aku pun tak pernah merasai suasana dulu...

aku baru join slps putera diberi nafas baru... tongue.gif

kurang ahli pasal kurang gossip:P tengok thread dah tau:P lain la kalau sini ada thread AF3 ker,malaysian idol ker,Anuar Zain beli keta baru ker:p baru ada pompuan teringin nak pegi sini:P

PS: kat forum cari mmg byk pompuan:P

buat forum "gosip"... baru ramai gurlzzz.... hua hua ²

p/s: jgn marah aaa para wanita sekalian... just pendapat biggrin.gif

Masa zaman putera lama tu, merasa gak aku berkenalan dgn "akak-akak" kat sini, yela masa tu aku budak lg, dlm form3. Diorang budak sains komputer. Tapi diorang tak join sebab dah graduate. Antaranya hanisazia, HorriBelle7, mishka, ct_ileys(xtau kos ape), Ada yg aku add kat friendster tu haa.. laugh.gif

Gathering pertama kali diadakan pun, ade gmbr beberapa pompuan.. Yg aku ingat nama ct_ileys tu.. rolleyes.gif

Akak-akak yg membaca luahan hatiku ni, harap kembalilah ke putera.com walaupun saya tau korang tak membacanya... tongue.gif

Edited by Superior

hmm...aku akui mmg perempuan yg memahami isi hati kaum depa sendiri...sian ko ek..tapi aku ni ada darah perempuan sket sebab semua adik aku perempuan,kesimpulan yg boleh dibuat...aku faham isi hati korang gak hahaha...kalau sedih luahkan jer...luffy sudi membantu.

Edited by MONKEY.D.LUFFY

hmm...aku akui mmg perempuan  yg memahami isi hati kaum depa sendiri...sian ko ek..tapi aku ni ada darah perempuan sket sebab semua adik aku perempuan,kesimpulan yg boleh dibuat...aku faham isi hati korang gak hahaha...kalau sedih luahkan jer...luffy sudi membantu.

wawaahh...meriah betul budak laki ni ngutuk pompuan....budak pompuan bukan tak nak join sebenarnya tapi kebanyakan masalah mereka berjaya diatasi sebelum sempat meminta tolong dari orang lain..betul tak????cian kat superior...kena dera kan...sabo ajerlah

superior tu lelaki..... bdk lama putera.com ....... sejak 2001 kot

huh....mati2 aku igtkan pompuan....

siap pggl akak tu....

hampeh tolll....

apsal pompuan kurang join putera.com pun jadik isu???

aku rase tuh takyah nak jadikkan isu kut...

sebab tak kira la laki ker pompuan ker...

kalu ader masalah.. kat sini la nak rujuk...

tapi kalu takley rujuk.. tak kira laki ker pompuan...

akan blah jugak dari sini... btul tak ???

"jikalo pompuan masuk forum ni maka akan keluarlah hormon kejantanan dengan berbagai soklan hendak ditanya"

ayat diatas merupakan permintaan gambar dalam avatar aku minta aku sampaikan kat korang termasukla aku.

adui pedihnye zahir & batin ku.

korang sume salah.

pompuan tak masuk putera simply pasal diorang takot tergodha dengan kehenseman ako :malugile:

buat forum "gosip"... baru ramai gurlzzz.... hua hua ²

p/s: jgn marah aaa para wanita sekalian... just pendapat biggrin.gif

kalau buat la forum tu utk dak perempuan join...aku rasa patut tukar "Pusat rujukan ilmu teknologi maklumat dan komunikasi" kepada "Pusat rujukan ilmu keperempuanan dan komunikasi".....jgn marah arr.....kehkehkeh laugh.gif