Jump to content
Superior

Putera.com Kurang Ahli Perempuan

Recommended Posts

Kenapa kat sini (putera.com)ramai laki? pompuan nak jumpa bukan main payah..  dry.gif Adakah disebabkan kaum perempuan ni kurang berminat bab IT ni? Kat putera.net ade la jugak pompuan yg aktif kat ruangan lay-park.. Kat forum lain balance la laki pompuan.. Sini pro lelaki ek?  huh.gif

huh! betul gak tu apasal pompuan kurang hah ? kalau ader banyak pun susah gak...hehe tahu-tahulah....

ahaks.. mana pompuan yg terrer psal pc nih. join la sini. aku nak kenalan gaks

bukan ko sorang jerr...aku pon nak kenal gak...kohkohkohk..laugh.gif

aku masih tertanya-tanya cam mana korang tau banyak laki2 di sini?

ko tak penah tengok celah kaki ko ke? camtu la nak tau laki ke pompuan

ko tak penah tengok celah kaki ko ke? camtu la nak tau laki ke pompuan

mana..?mana...? cam ne nak tgk...? aku nampak ni je....

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

tak nampak pun kaki di putera.com ni...iskh...camne nak tgk... sad.giflaugh.gif

Edited by electroboy

Huhuhuhu..

Dah la tu.. Bila nak abis thread aku ni..

Yg ko tu electroboy.. xpyhla simpan harapan nak berkenalan dgn pompuan kat sini.. Aku lain la.. Ade kenal sorang kat sini.. dah penah jumpe, bgaduh, bertekak, dll.. laugh.gif

Cis, bila masa aku kata nak berkenalan dgn pompuan di sini mad.gif

aku tak mau guna tektik ko. aku hanya tanya camna korang tahu di putera ni ramai lelaki itu aja... pasal apa haa...? syazwan? laugh.gif

ader desperado carik pompuan kat forum ni ker..huhu tongue.gif

daripada korang argue baik korang buat channel founder kat mirc

collect sumer betina it nie pastu kidnapp masuk balik putera

aper dah forum tak der betina geli ketiak nak menaip lol

eheheheeh

sajer nak buat lawak

buat lah channel kat mirc collect girls sumer convinece diorang masuk

kat putera nie atleast buat lah FORUM KECANTIKAN KER , MODELLING CAREER

KER ah kan elok tu

ha'ah... kena gak tambah topik2 cam " PC sebagai dekorasi dalaman rumah" atau "Peranan PC dalam jalinan kasih sayang sesama insan"... mesti ada yg datang tu... laugh.gif

apsal lawak ko tak kelaka ah

Ada sorang girl PM aku minggu lepas pasal thread nasyid... dia nak aku send kat dia MP3... sekali cek kat friendster email dia... perghh!!! boleh tahan gak... Itu la sesatu pompuan yang aku kenal masuk putera... pastu dia ilang...

namer pon PUTERA.COM....

lain la PUTERI.COM ker, GADISMELAYU.COM ker, baru bduyon2 bebudak pompuan masuk....

byk pompuan mmg bute ICT nih....cth cikgu aku, nilai USB flash drive ikut harge, bkn ikut saiz muatan......

but then kalo saiz muatan banyak then harge pon mahal ape

byk pompuan mmg bute ICT nih....

aku kurang setuju... maybe ko masih tgk di skop sekolah ko dan belum melihat dunia luar lagi - banyak perempuan yang mahir dan terdedah pada ICT. malah ramai juga lelaki yang aku kenal kurang mahir atau buta ICT ni, ni banyak aku tgk di UPM especially kolej boys yg aku tinggal skang.

tp kalau nak dikatakan generally perempuan kurang pengetahuan ICT berbanding lelaki maybe adil la... tu pun mmg sifat lelaki yang lebih suka technical stuff,ok just my opinion....

namer pon PUTERA.COM....

lain la PUTERI.COM ker, GADISMELAYU.COM ker, baru bduyon2 bebudak pompuan masuk....

byk pompuan mmg bute ICT nih....cth cikgu aku, nilai USB flash drive ikut harge, bkn ikut saiz muatan......

PUTERA bukan bermaksud putera.

jadi bukannya untuk orang lelaki sahaja.

kalau ko perati ada forum yang bunyi 'awek' macam awekforum la awekmelayu la apa la, ko ingat semua dalamtu pompuan ka. silap2 dalamtu ramai lelaki je.

PUTERA bukan bermaksud putera.

jadi bukannya untuk orang lelaki sahaja.

kalau ko perati ada forum yang bunyi 'awek' macam awekforum la awekmelayu la apa la, ko ingat semua dalamtu pompuan ka. silap2 dalamtu ramai lelaki je.

first impression beb.... mmg la putera nih bkn utk lelaki jerk... tp pompuan kan lbh tertarik kpd website yg ke'pompuan'an sket....lainla kalo pompuan tue buaye betine ker, pisau cukur ker.....(aku x maksudkan pompuan putera ek!)

lelaki mmg la, sume dier sebat!

kesimpulan yg aku dapat setelah melawat 2 web site ni (putera.com & putera.net) org pompuan ni tak minat bincang pasal komputer & stail perbincangan dia org pon lain... tak aku pon tak tau nak terangkan mcm mana stail dia org ni... ko org tengok sendiri la kat putera.net tu pasal kat situ aku rasa banyak pompuan, mod dia pon pompuan... sampai aku pon terus takde idea nak bincang kat situ... terasa duduk kat alam lain lak... puas aku tengok 1 per 1 topik yg ade kat situ... tak leh nak mencelah... krg kalu balun je dah janggal lak... aku rasa dia org takde problem kot pasal komputer ni... rasanya sumer yg daftar kat sini pon mesti ade problem ngan komputer & nak tau penyelesaian ngan cepat atau pon nak renovate/upgrade pc masing2 serta carik barang murah yg lain tu sampingan je... ph34r.gif

aku perempuan apa.... tongue.gif

kau sorang jer ......

pangil la kawan kau yg lain.....

bab programming..

pompuan selalu ikut flow je....

kalau lelaki . programming dia , gaya istihar pembolehubah dia merapu rapu skit..

kalau ko familier ngan script programming.. ko boleh kenal script tu pompuan yang buat atau lelaki yang buat..

serius..

woo...dahsyat tu...ko siap tau lagi yang script programming tu leh bezakan antara laki ngan pompuan..dahsyat..aku rasa biase je...sebab adik-beradik aku ramai pompuan...

Sebab apa kurang ahli perempuan? dry.gif

Jawapannya ialah perempuan yang saya perhatikan dalam forum Putera.net lebih suka menumpukan cerita - cerita yang amatlah tidak penting dalam kehidupan sehari - hari. Contohnya cerita mengenai pakwe, luahan hati dan poligami.

Bila masuk Putera.com lain pula topik dibuka. Lebih berbentuk ilmiah dan bernas pada akal fikiran......

ALAIHAI.....bilalah Perempuan Melayu Terakhir akan berubah..... sad.gif