Jump to content
heaven x

My Team Vs Malaysia Team

Recommended Posts

mule2 biaselah kalah dan tak ade skill.bile perlawanan sebenar nanti habis diorang tu tunjuk skill.perlawanan persahabatan bukanye kene berlawan bermati matian.

memang la tak perlu bermatian.. tapi takkan tak nak test power? herher.. tapi aku rasa kalah ke menang ke.. diorang nak test sumer taktikal dulu.. nak tengok sapa yang ikut arahan.. sape yang lembab.. walaupon ku sudah menyokong myteam, tapi aku tetap meramalkan myteam kalah ngan kekurangan 1 gol.

teori konspirasi: (saje suke2.. abaikan jika tidak suke)

tujuan myteam ni nak tunjuk kat rakyat malaysia.. 'kami dah kumpul semua yang terbaik dari pelusuk malaysia, tetapi masih kalah ngan team malaysia.. jadik, tolong jangan kritik lagi pemain malaysia.. ini sahajalah yang terbaik yang kita ada'

herher.. sekadar berkonspirasi... :D

AKU RASA TEAM MY TEAM MASA LAWAN KEDAH...SI Magno tu rempuh kuat sangat defender my team

memang la tak perlu bermatian.. tapi takkan tak nak test power? herher.. tapi aku rasa kalah ke menang ke.. diorang nak test sumer taktikal dulu.. nak tengok sapa yang ikut arahan.. sape yang lembab.. walaupon ku sudah menyokong myteam, tapi aku tetap meramalkan myteam kalah ngan kekurangan 1 gol.

teori konspirasi: (saje suke2.. abaikan jika tidak suke)

tujuan myteam ni nak tunjuk kat rakyat malaysia.. 'kami dah kumpul semua yang terbaik dari pelusuk malaysia, tetapi masih kalah ngan team malaysia.. jadik, tolong jangan kritik lagi pemain malaysia.. ini sahajalah yang terbaik yang kita ada'

herher.. sekadar berkonspirasi... :D

banyaklah mu punye konspirasi.semue tu berpunca dari pengurusan lah dey.kalu pengurusan tu cekap, berwawasan, profesional tak heranlah my team buleh naik.kalu habuan lebih dan keje tak bersungguh2 jadilah seperti nikol devid tu. :D betul tak.patut kene buat satu rancangan baru.my jurulatih :lol:

hehehe.. ada jugak org layan teori aku ek.. :lol:

ok.. go go go myteam...

tak best la depa boh nama panggilan.. panjang la pendek la.. ikan masin la.. macam budak2...

kira orait laa tue MY TEAM kalah dgn kedah 3 - 0.. aku bajet kena belasah 5 hingga 8 - 0 :P

cuba tgk pasukan kedah tue.. diaorang nie ada pemain import dan dah biasa main berpasukan ... MY TEAM nie semua jaguh2 kg jer (tempatan), secara umum nya, skill terletak pada individu, masih belum lg serasi main satu team.. so bila kerap buat perlawanan persahabatan.. jgn kata pasukan kedah, pasukan MALAYSIA kasi titik jer bro ..

we will see...

ha betul tu.pasukan lain bukan ori org malaysia.semua ade pemain import.my team barulah betul2 ori org malaysia.sepatutnye my teamlah wakil malaysia yg sebenar2.pasukan malaysia yg dah ade sekarang dah banyak khoyal. :lol:

harap² dengan wujudnya myteam akan menjadi anjakan pradigma(betol kat ayat aku nih?) kepada cara permainan kat negara kita...

aku rase lebih dier buat rancangan cam my team nih round satu malaysia carik ahli sukan dari duk cari penyanyi

ye aku sokong tu.yg cari penyanyi tu bersepah dah sekarang ni.nak buat apelah artis2 banyak sangat.tak menyumbangkan ape pun pade negare.sampai si kred dah terpengaruh dengan af tu. :D (paradigmalah bukannye pradigma) :D

aku rasa myteam kalah nanti..kalah besar 5-1 mungkin..

main bola ni bukan pasal bakat saje...byk bende lagi..sampai sekecil2 bende mcmane nk nak diving, nak psycho keeper, nak tekan referee, nak tipu linesman, dsb..bende2 mcm tu bukan boleh belajar,dtg dari pengalaman...

lagi satu, player malaysia dah main bertahun, dah lali disorak dan di boo oleh puluhan ribu penonton dalam stadium..bagi player myteam pulak, di bukit jalil nanti first time nak rasa..secara psikologi mmg takkan cukup kuat..

sebahagian player yg layak myteam pulak adalah reject dari liga perdana & super.dari situ dah jelas, kebolehan mrk jauh berbeza dgn player liga tempatan yang dipanggil mewakili malaysia..

dalam myteam aku rase ade sekor yang ada potensi.. Arun tu, budak kuantan..dia ade pakej..

itu permain...... permain bagus jurulatih/manager hampeh tak guna jugak.... contoh real madrid

permain ampeh kalu manager ok team naik jugak contoh arsenal & chelsea

*chelsea nih player baguih, manger pun baguih : aku anti chelsea

itu permain...... permain bagus jurulatih/manager hampeh tak guna jugak.... contoh real madrid

permain ampeh kalu manager ok team naik jugak contoh arsenal & chelsea

*chelsea nih player baguih, manger pun baguih : aku anti chelsea

ya betul.jurulatih lah dalangnye.kalu jurulatih die mabuk todi habislah team tu.kalu jurulatih macam sheby tu grenti buleh naik.ape2 pun gua minat barcelona. :D

aku pun rase sheby ni ok la daripada jurulatih FAM...tau nak duit jer...hasil cam %$#$@$&%...

tapi

aku pun rase sheby ni ok la daripada jurulatih FAM...tau nak duit jer...hasil cam %$#$@$&%...

tapi TEAMku apsal kalah ngan MSN

tapi

tapi TEAMku apsal kalah ngan MSN

biaselah tu.tak ade persefahaman lagi.satu lagi team MSN bukan nak main sangat, nampok macam nok gocoh je.my team releks je.tak ade pun nampok bengang.

hahaha hampes jer..... sian My Team... siap bertumbuk lagi semalam.... tgk coach boyan marah semacam jer... smpi kluar bahasa scotland dier... :P

-jom reramai tgk... Tiket RM10.00 jer....

p/s: agak² saper menang ek? huhuhu MyTeam nmpk cam tipis jer... :lol: .... per² aku sokong MyTeam.... :D

hehhehee ade gak yang sokong myteam cam aku ni ........biar team malaysia kene jilat boot....biar padan muka skit ..aku memang dah berbulu jer ngan FAM ni....kalah menang adat...maruah tergadai tu adat ke?....aku lebih suka pasukan negeri dali pasukan malaysia ni....kalo korang tengok betul2 liga m tu tak serancak mane pon..import jer yang diharapkan..

hehhehee ade gak yang sokong myteam cam aku ni ........biar team malaysia kene jilat boot....biar padan muka skit ..aku memang dah berbulu jer ngan FAM ni....kalah menang adat...maruah tergadai tu adat ke?....aku lebih suka pasukan negeri dali pasukan malaysia ni....kalo korang tengok betul2 liga m tu tak serancak mane pon..import jer yang diharapkan..

fuyyooo ghairah semacam je ni.mu ade pegi tengok uji bakat my team hari tu kat tempat mu?kalu mu masuk, aku awal2 lagi sokong mu :D tapi ape2 pun, aku bangga sbb ade wakil org kg aku kat dlm my team tu.si faizal kecik tu.die punyer striker memang dahsyat.kalu nok jadi mcm die, mu kene mkn tembikai banyak2 :lol:

memang aku ade try ujibakat tapi terkeluar la...aku lari 100m 15.55 saat..teruk la ni..sepak bola jer pandai hehehe...aku respect la kat bebudak myteam leh lepas...tu la aku ni hobi isap rokok ngan syisya....

warghhhhhhhhhhhhhhhhhh....

memang aku ade try ujibakat tapi terkeluar la...aku lari 100m 15.55 saat..teruk la ni..sepak bola jer pandai hehehe...aku respect la kat bebudak myteam leh lepas...tu la aku ni hobi isap rokok ngan syisya....

warghhhhhhhhhhhhhhhhhh....

ye ke mu masuk uji bakat.ade masuk tv tak?kalu masuk hok bahagian mane?kot2 aku buleh cam.bukan hok belari 100m pahtu jatuh tersembam tu? :lol:

hehehehehe..aku tak perasan la plak masuk tv ke tak..pasal aku ni kat jb ...dan episod awal2 myteam aku tak tengok..yang penting tak tersembam...wat malu hehehehe

Aku teringat bila myTEAM lawan ngan pasukan Kedah, time tu memang pengurusi pasukan pon kecut gak terus diorang turunkan star-star Kedah. Dan myTEAM pon kalah.

KALAH !!!??

myTEAM bagi aku pemainnya tak banyak improvement, dalam erti kata lain :-

-Ada pemain yang tunggu bola datang...warghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :angry: (hangit aku, rugi jerr duit tiket)

-Pemain kalau passing tak beberapa cekap (well.. biasa bagi pasukan yang dilatih, nanti cekaplah tu)

-Depan pintu gol boleh terragak-ragak nak sumbat gol (aku dah mulakan makian dah time tu...warghhhhhhh.. rembat teruslaaaa)

-Skill banyak, tapi tak teragak skill pon :(

Walaupon begitu, bestnya myTEAM adalah semangat diorang tuh... whooooihhh... kena pegi gaks bukit jalil untuk saksikan camner result training dan psikologi diorang bila nak menentang pasukan Malaysia. MESTI PEGI.

P/S::Sapa nak temankan aku p tgk bola ?

Aku teringat bila myTEAM lawan ngan pasukan Kedah, time tu memang pengurusi pasukan pon kecut gak terus diorang turunkan star-star Kedah. Dan myTEAM pon kalah.

KALAH !!!??

myTEAM bagi aku pemainnya tak banyak improvement, dalam erti kata lain :-

-Ada pemain yang tunggu bola datang...warghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :angry: (hangit aku, rugi jerr duit tiket)

-Pemain kalau passing tak beberapa cekap (well.. biasa bagi pasukan yang dilatih, nanti cekaplah tu)

-Depan pintu gol boleh terragak-ragak nak sumbat gol (aku dah mulakan makian dah time tu...warghhhhhhh.. rembat teruslaaaa)

-Skill banyak, tapi tak teragak skill pon :(

Walaupon begitu, bestnya myTEAM adalah semangat diorang tuh... whooooihhh... kena pegi gaks bukit jalil untuk saksikan camner result training dan psikologi diorang bila nak menentang pasukan Malaysia. MESTI PEGI.

P/S::Sapa nak temankan aku p tgk bola ?

fuyo ahmades ni bgi ulasan mcm pngkritik sukan 2

msti hang ni terer mai bla kan

awaq hang x p selection ari tu,mna thu ada rezeki

nk p kl naik apa?

klau naik evo mau la

hahahaha :P:P