Jump to content
heaven x

My Team Vs Malaysia Team

Recommended Posts

dgr cte ade 2 - 3 org player malaysia x lepasĀ² sprint test 100m under 12 second..

kalo mcm tu,

bagus lagik myteam.

ape pon,

tgk je match 28 mei ni.

fuyo ahmades ni bgi ulasan mcm pngkritik sukan 2

msti hang ni terer mai bla kan

awaq hang x p selection ari tu,mna thu ada rezeki

nk p kl naik apa?

klau naik evo mau la

hahahaha :P:P

Amboih hang, tunggu aku naik evo baru mau ikut ka? Kalau aku naik BMW M3 takkan tamau kot :( Selection tu maleh aku nak p.. aku belajaq lagi baik ooiii

nak gi stadium ko naik evo ke bmw ke kalo ade fanatik tak puas hati kete ko yang calar balar hehehehe

ko pun buat lah aie brush my team kat kereta ko tanda sokongan my team :lol:

myteam kalah lg...

kalah ngan johor 1 - 0... huhu.. :(

aiyaa, ape dah jadi my team sekarang?mesti ade yg tak kene ni ni.mesti syeby dera mental diorang tu, tak pun tak cukup makan :D

kalah 1-0 ngan johor kire okla tu...johor turunkan sume import diorg..berbanding ngan myteam 100% pemain tempatan keculai coach bojan :)

:lol: pengecut betul team johor ni.kerane takut malu kalah, die sanggup keluar pemain import.kalu aku, tak bangga kalu menang cara macam tu.jangan putus asa my team, ko jangan kalah lagi bile lawan team m'sia nanti.caiyoo, caiyoo :lol:

fuh best lah diorang buleh pergi kat sane.mesti team malaysia jeles tengok.nasib mereke baik sebab mereke dapat penaje ramai dan power.aih dah tak lame perlawanan akhir mereke ni.tinggal seminggu lebih lagi.piala tajaan royal selangor tu.

myteam kalah lg...

kalah ngan johor 1 - 0... huhu.. :(

Kalah 1-0 ngan johor? Yang tu baguih tu... ada improvement dah skit.. padan la dengan johor turunkan habis semua pemain import diorang... yang pasti PEMAIN IMPORT pasal bila MyTEAM lawan pasukan MALAYSIA.... yang sah, nampak dan PASTI adalah pasukan Malaysia merupakan 100% pemaian tempatan....hahahahaha aku dah bleh agak keputusan camna.. HAHAHAHAHAHA :lol:

Habislahh... myTEAM dah buktikan yang mereka bleh menentang pemain import dengan skala 0-1... kalau dengan pemaian pasukan Malaysia... hahahahahahaha.... aku kena p jugak tengok nih... :D

Kalah 1-0 ngan johor? Yang tu baguih tu... ada improvement dah skit.. padan la dengan johor turunkan habis semua pemain import diorang... yang pasti PEMAIN IMPORT pasal bila MyTEAM lawan pasukan MALAYSIA.... yang sah, nampak dan PASTI adalah pasukan Malaysia merupakan 100% pemaian tempatan....hahahahaha aku dah bleh agak keputusan camna.. HAHAHAHAHAHA :lol:

Habislahh... myTEAM dah buktikan yang mereka bleh menentang pemain import dengan skala 0-1... kalau dengan pemaian pasukan Malaysia... hahahahahahaha.... aku kena p jugak tengok nih... :D

abis tu time lawan kat kat kedah hari tu, ko sokong negeri sendiri ke atau my team? :D

abis tu time lawan kat kat kedah hari tu, ko sokong negeri sendiri ke atau my team? :D

Tak sokong memana... pasal aku selalu mengikuti perkembangan skill myTEAM.. nak sokong kedah pon tidak, nak sokong myTEAM pon tidak. Tapi sokongan kat myTEAM memang ada pasal diorang nih dipandang sebagai underdog oleh memana pasukan kat Malaysia nih... ish ish ish sebab tu aku sokong myTEAM pasal kita tak tau apa "kuasa" yang akan keluar dari mereka...ghehehehe

kalah dgn TM FC 4-0 smalam...gol 2 bijik impot yg lain local sumbat

haha baru diorang tau langit tu tinggi ke rendah :lol:

pulak..

jap.. jangan delete.. gua nak tambah...

keeper myteam.. sape tuh.. amir bebulu ke apa ke.. belagak semacam jer.. kalo dia jadik keeper time lawan team mesia.. aku akan sokong team mesia... hua hua hua... biar kalah dan biar dia rasa malu cam almunia, ada hati nak perabih masa... (erk.. termasuk topic lain plak...)

off topic:

ahmades, mana hang dapat ni?

Tentera Hanzar, dibawah pimpinan Amin Al Husseini adalah tentera pertubuhan Nazi Muslims yang bertanggungjawab menghapuskan 250,000 bangsa Serbs, Gypsies dan Yahudi sepanjang Perang Dunia Kedua.

err.. aku dah masuk web tu... nampak cam nak memburukkan Islam jerk... gambar pon cam super impose jek..

Edited by aku

my team ni team bodoh agaknya...

kalau diorang dengar... mesti diorang keluar ayat nih ------>> "I'm not have any professional training" :lol:

Bodoh pon tengok la myTEAM tu bukannya pasukan bolasepak rasmi yang masuk liga malaysia atau liga super.. ngok tol la dia nih... <_<

Hahaha.. Dah berapa banyak kalah da myteam.. :lol: Sponsor dah best dah siap leh gi MU tapi game tak berapa best lagi..

Janganlah dijadikan alasan kalah sebab lawan pemain import.. Nak betul2 kuat kenelah lawan yang kuat.. Kalo tak baik bagi lawan dengan budak sekolah jer gerenti menang..

Apa2 hal aku sokong usaha myteam.. Biler tiket dijual ar?? Beli kat bukit jalil ker??

:( wah sedih betul tengok my team skrg.asyik kalah je.tapi aku tahu sebab ape jadi.mase latihan terlalu singkat.oleh kerane itu latihan gile babay lah kene buat.bile ade time perlawanan tentulah mereke letih dan stress.pasal kecederaan jgn cakap lah.harap2 ade keajaibab berlaku time final nanti, walaupun nampak macam tak ade harapan buat my team. :(

masa singkat bukan alasan... sebab sheby sendiri yakin ngan masa singkat tu cukup ntuk myteam.. ayat dia lebih kurang cenggini: 'akademi luar pon guna tempoh masa yang sama bla bla bla..'

aku sangat sokong myteam dari dulu lagi....tapi ...kalo dah diajar tu masuk masuk skit lah kat otak diorang apsal susah sangat nak ikut cakap sheby penat sheby sampai nak muntah buih... kalo camni macamana nak lawan ngan msia yang bongkak tapi 2x5 kuasa 2 lebih bodoh dari myteam...ni aku bukan provoc tapi nak naik semangat jer...aku tengok myteam pas lawan kalah pas kalah kenei nterview cakap "saya dah main dengan sehabis baik" or "saya nampaknya bermain kurang baik kali ini..saya akan berusaha lagi"......kalao dah camtu kat batu jemala diorang...apa gunanya lawan malaysia...kalah lah nanti..