Jump to content
heaven x

My Team Vs Malaysia Team

Recommended Posts

mari bincang pasal My Team..1 rancangan baru hampir sama mcm SoccerStar but berbeza..mesti ramai dah tau kan..Semalam hari pertama ia keudarakan pada pukul 10pm selama 1 jam diTV3 dgn intronye menceritakan Sejarah Kegemilangan Bola Sepak Negara Kite..

apa pandangan korank ttg rancangan nih..ramalan korank sapa beat sapa..

ada sesapa yg mencuba nasib jadi My Team bole ceritakan pengalaman anda..

korank ada nak kritik ker ngan rancangan nih..x kisah pape pun janji kite cerita disini.. :lol:

kalo myteam stakat nak lawan team malaysia takde la best sgt..wat ar lawan arsenal ke..MU ke...baru gempak :P

Tapi kalau team nih dapat belasah team kebangsaan memang best.... baru tau team mana jenis cap ayam.... kalau 2-2 sama je huh... takde harapan le nak mimpi masuk kelayakan piala dunia... piala asia pon sakit tenat... tujuan my team ni ditubuhkan dengarnya tu ler nak tunjuk sama ade team kebangsaan yg ade sekarang nih jenis cap ayam atau professional.

Heaven_x,kat torrentmalaya ade. Ko nak x sementara member aku tgh seed ni.

Papehal, aku x tgk lagi. Nak dl gak jap agi ni. Go Shebby, eh myteam.

Aiks, dah reply pon tade. Pelik!!!

Papehal,aku dah tgk. Syok gak, ade la yg skill.

Kotnye kalu training 3-4 bulan leh lawan secara fair dari segi stamina & concentration.

Since bebudak ni takde experience di peringkat tinggi, so tgk je la camne.

Match dia 28 May, tak sabo, jgn aku lupa dah la.

Sape nk dl tu, cepat la download sementara ade superseed.

Kalu ikut xperience memang lar pasukan Malaysia...tapi aku yakin Pasukan Myteam mesti gugup lawan malaysia

Heaven_x,kat torrentmalaya ade. Ko nak x sementara member aku tgh seed ni.

Papehal, aku x tgk lagi. Nak dl gak jap agi ni. Go Shebby, eh myteam.

torrent utk myteam ke kawan?? aku dah tgk 1st episode la kawan..

ntah tgk je...aku sokong My Team...but tgk gak nanti diorank training mcm mana.. :D

aku doakan myTeam menang coz biler dia dah menang of coz national team akan bengkek giler...bila dah camtu,mesti pasukan mesia akan lebih bsemangat training tak hingat dunia,bila dah camtu maybe akan meningkatkan lagi mutu permainan diorang....

yg tak sedapnyer,pasal duit la diorang main sambil lewa asalkan masuk...

aku doakan myTeam menang coz biler dia dah menang of coz national team akan bengkek giler...

nyampok skt

agak3 kan politik masok cmpor x

of cos la xmo tgk msia kalah(kalo la) nntikan susah derang :lol:

so derang wat la plan apa3

skdar nk tau :D

mana ada politik masuk campur...mentang2 la penerbit executive dia menantu pak lah..heeheh ko pikir ada politik hehehe..rasa xde..kalo ada x tau la rasa benda mcm ni xde.. :)

kalo myteam stakat nak lawan team malaysia takde la best sgt..wat ar lawan arsenal ke..MU ke...baru gempak

gempak mendenye... selagi myteam tak kalahkan Malaysia... selagi tu la tak bleh lawan Real Madrid... eh? kelab liga inggeris ke tu... :lol: huhuhuh~ btw... aku tak berkesempatan tengok ahhh! politik tak masuk campur... maybe bookie ada la kut... dah dah~ jgn wat spekulasi. :unsure:

hahaha...real madrid wahahahaha club amatur tuh..tapi amatur diorank amatur lagi Malaysia hehehehe..dpt kalahkan Malaysia baru leh kalahkan Thailand baru betul hehehhe :lol:

Last² letak pengadil import luar, taknak FAM kasi pengadil berat sebelah.

Mintak² la keeper jgn gugup, x pon terasa gol tinggi gila cam rugby.

player Myteam kene tumpukan byk bende la dlm tempoh 2 bulan nie..stamina penting tu..sbb diaorg nie tak biasa main the real football (padang saiz sebenar+11 orang+90 minit)

AKU SOKON MY TEAM !!!!! HAHAHAHA.... Kalaulah MyTeam dapat kalahkan Pasukan Malaysia maka.... sudah sampai masa Pasukan Malaysia balik tebas padi. Main ntah apa-apa.

Hohoho.... kalau lah pasukan kebangsaan tuh dikalahkan... memang ternyata selama nih keje dia org ngabiskan beras jer... haha... ngan hong kong pon boleh kena belasah dulu... jurulatih dah bertimbun2 dah tukar... mari kita tengok saper yg menang... harap2 my team menang bior dia org bukak mata sikit...