Jump to content
maa93

Gadis Blogger Jual Seluar Dalam

Recommended Posts

Seorang gadis yang juga blogger di sebuah kolej di Singapura berumur 19 tahun yang hanya dikenali sebagai Felicia kini menyara hidup dengan menjual seluar dalam yang pernah di pakainya dengan slogan “by my used undies, get sexy video“. Dia menjalankan perniagaan jual seluar dalam itu dengan tujuan untuk menampung kos pengajian di kolej, nama kolej tu tak didedahkan.

Felicia menjual seluar dalam melalui laman blog miliknya. Setakat ini, dia sudah berjaya menjual 16 seluar dalam terpakai dengan harga $30 Dollar Singapura (RM70) hingga $45 Dollar Seingpapura (RM104) setiap satu. Kesemua seluar dalam (panties) itu sudah dipakai oleh Felicia paling kurang selama 12 jam sebelum di jual di blognya.

Setiap pembeli yang membeli dua seluar dalam Felicia akan menerima hadiah percuma berupa videonya sedang menanggalkan pakaian (stripping) satu persatu di hadapan kamera,video itu dikirim melalui email. Konpom tak ada di YouTube atau di mana-mana website di internet. JIka terdesak, apa saja boleh dilakukan untuk menyara hidup.

Sekurang-kurangnya, Felicia tidak meminta-minat duit dari ibu dan bapanya lalu berusaha mencari duit dengan aset yang dimilikinya, walau sekadar seluar dalam wanita.

sumber : AsiaOne

aku nak jual seluar dalam aku gak.. sapa nak beli ?? stok terhad.. sapa cepat dia dapat.. hahahaha..

[quote name='hotfloppy' timestamp='1293674074' post='1058123']
aku nak jual seluar dalam aku gak.. sapa nak beli ?? stok terhad.. sapa cepat dia dapat.. hahahaha..
[/quote]
Bagi free pun tak nak ni. :lol:

[quote name='Datuk_Seri' timestamp='1293680276' post='1058131']
boleh pulak... teruk sangat ke sampai nak jual seluar dalam sendiri??
[/quote]
Cara senang nak cari duit macam tu la.

[quote name='M3ntary' timestamp='1293686680' post='1058142']
Cara senang nak cari duit macam tu la.
[/quote]

jual sluar dalam terpakai (dan bonus videonya tanggal pakaian) melambangkan dirinya yg xda otak....
seperti jual maruah ...

jual la benda yg memberi faedah pada org ramai...

suar dalam yang die pakai selama 12jam tuh die basuh tak sebelum die jual tuh :blush: cube die open market kat jepung, mesti ramai orang tue jepung beli kat situ :125: ahakkk :lol:

tinggal kat Jepun pastu jual kat sana peh!!! untung giler...lebih2 lagi sana tempat spesis Jiraiya berkumpul hahaha!!!

[quote name='M3ntary' timestamp='1294209319' post='1058619']
Kalau dah ada demand, jual apa pun laku.
[/quote]

yup betul tue m3ntary...tambah2 org sekarang nie banyak gile sets...tah-tah bukan die yg pakai...nenek die yg pakai pastu jual kat org yg gile sets nie :153: haha

tp betul la apa yg bincangidea ckp, nampak pelik tp dah berlaku..org mesia pon ade gak camnie...kat myspace aku dak pompuan dok promote video 18sx. kate die:- [quote]"saya nak berniaga secara halal, tapi perniagaan sy di salah ertikan oleh sesetengah pihak."[/quote]

dalam dunia nie banyak lagi perniagaan kenape la dipilih jalan tue...dan kompem perniagaan tue bukan halal dah meyimpang dari agama dah...

[quote]"saya nak berniaga secara halal, tapi perniagaan sy di salah ertikan oleh sesetengah pihak."[/quote]

Apa da halal. Nak beza pun dah tak reti ke? :155:

[quote name='M3ntary' timestamp='1294490046' post='1058865']
Apa da halal. Nak beza pun dah tak reti ke? :155:
[/quote]

sebenarnye dia yang salah ertikan maksud halal tu [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/blush.gif[/img]

[quote name='SyamSouLCCreD' timestamp='1293726159' post='1058180']
jual sluar dalam terpakai (dan bonus videonya tanggal pakaian) melambangkan dirinya yg xda otak....
seperti jual maruah ...

jual la benda yg memberi faedah pada org ramai...
[/quote]
aku dengar nama dah tahu..felicia..orang ni mesti cantik giler.biasa kalau orang tu gemuk atau hodoh dia sedar diri.so dia buat bende halal sikit.ni kes macam ni konpem si penjual tu cantik...mari kita pandang dari sudut niaga.kos yang ada ialah:

1)Seluar dalam 2)tenaga si pemakai 3)masa si pemakai.

tetapi seluar dalam tidak dinyatakan size dan brand apa..triump atau bodyglove ke...setau aku size Seluar dalam akan menentukan harga....lagi besar lagi mahal kot.jika permintaaan meningkat terlalu mendadak dan mendapat sambutan..aku gerenti Felicia akan BERHENTI KOLEJ dan terus menjual seluar dalam..malah memiliki beberpa orang pekerja yang kerjanya....hanya selama 12 jam....wakkakakakakak :153:

karang kena santau baru tau.orang santau atau sihir dia amik rambut/kuku/pakaian.

aku rasa kalau setakat nak jual seluar dalam, takde masalah. macam jual bundle.
cuma tak sesuai kot, seluar dalam pun nak pi jual, promote siap.

tapi bab video tu yang ngarut. tak selayaknya dia buat gitu. hina sungguh dirinya dibuat begitu oleh dirinya sendiri