Jump to content
hotfloppy

Pdc Edisi Utara - Mai Kita Pakat2 Kenai

Recommended Posts

[quote name='hotfloppy' date='28 October 2010 - 01:53 PM' timestamp='1288245202' post='1051629']
kalo nak tarik diri boleh tak ? :unsure:
[/quote]

sape yang nak tarik diri???? kalau nama nya hotfloppy a.k.a naim dengan lancang nya aku jawab tak boleh... sebab hang kata umah hang dekat sangat kan.. apa jadi pung hang boleh mai... hang jangan wat aku migrain plk....

aduh...mcmana nak berkenalan jika dimaya ini saling bercakaran,kepada slier aku bukan nak salahkan ko tapi ko kena faham dalam forum ini apa yang kita taip mungkin berbeza pemahaman,kadangkala org disana bergurau,tetapi kita rasakan seolah2 dia emosi atau marah,ianya normal kerana kita pun sering ada masalah jika bersms.
aku bukan nak back up Mod,memang adakalanya beliau ada juga menggunakan bahasa yang sedikit kebudak-budakan atau mcm emosi,namun mungkin pada dia ayat yang digunakan itu tidak beremosi namun pemahaman kita berbeza.
kepada Cputsedut diharap dapat mengalah serba sedikit,sebab didalam forum ni kita tak kenal sejauh mana sensitiviti jiwa seseorang.aku pun emosi jugak tapi aku kena lebihkan user2,kerana tanpa user siapalah Mod2 ni.
aku rasa ini masalah kecil,korang boleh selesaikan sendiri.tak mengapa jika satu pihak mengalah dahulu demi kebaikan forum mahupun sikap kita sendiri.

aku harap topik yang sebaik begini tiada lagi perbalahan,kerana ianya merugikan.

Btw slier:kalau ko kata cput tu mcm kebudak-budakan ko tak tengok lagi aku camne HAHAHAHA!!!
sudah!!! berbaik semula,kalau tak aku jentik alat sulit masing2!!! HAHAHA!!! :121:

[quote name='hotfloppy' date='28 October 2010 - 01:53 PM' timestamp='1288245202' post='1051629']
kalo nak tarik diri boleh tak ? :unsure:
[/quote]
loh...naim buat haru ke buat provokasi nih?

[quote name='slier' date='27 October 2010 - 09:35 PM' timestamp='1288186530' post='1051570']

aku harap admin klu nak lantik moderator pun amik la yang berkaliber sikit
amik yang emo..pastu kebanyakan posting nampak mcm kebudak-budakan
x dpt bayang gath nnati tgk kelatah dia..nah im just saying..
grow up
[/quote]
btw keletah kebudak-budakan ini lah yang menceriakan suasana...ko tak suka2 maunya silap2 bercinta aku kokang korang masing2!!! <_<

[quote name='Panglima Khalid' date='28 October 2010 - 03:16 PM' timestamp='1288250180' post='1051642']
loh...naim buat haru ke buat provokasi nih?
[/quote]

provokasi yang haru.. hahahaha.. saja nak alih angin sbenarnya.. tgk cam hot2 je.. :P

errr...arini dah jumaat la....sok ptg bbq dah stat...
cepatnya masa bgerak...

oke guys, see you tomorrow...
tbayang2 wajah ayam, pizza n sume menu yg bakal aku kerjakan esok..
xsabarnya....hahhahaa.

[quote name='Are~Miey12' date='29 October 2010 - 08:24 AM' timestamp='1288311881' post='1051703']
errr...arini dah jumaat la....sok ptg bbq dah stat...
cepatnya masa bgerak...

oke guys, see you tomorrow...
tbayang2 wajah ayam, pizza n sume menu yg bakal aku kerjakan esok..
xsabarnya....hahhahaa.
[/quote]

myra hang janji nak bawak kayu api kan.?? jangan lupa bawak yek.. nak cari kayu api... nak cari kayu api... nak cari kayu api... nak cari kayu api....

ayam mana da wajah dah.. kepala dah kena potong.. hahahaha..

ketam mungkin masih dikekalkan wajah beliau.. hahaha..

[b]Update KEHADIRAN dan STATUS pembayaran AKTIVITI BBQ NORTHEN TERRITORY 30/10/10[/b]

1. akuccpusedut = RM10 [b]PAID[/b]
2. KAWAN cput = RM10 [b]PAID[/b]
3. KAWAN cput = RM10 [b]PAID[/b]
4. KAWAN cput = RM10 [b]PAID[/b]
5. KAWAN cput = RM10 [b]PAID[/b]
6. Are~Miey12 = RM10 [b]PAID[/b]
7. hotfloppy = RM10 [b]PAID[/b]
8. ztecon = RM10 pending
9. Wan Perlis = RM10 pending
10. Winda = RM10 pending
11. arfaie = RM10 [b]PAID[/b]
12. KAWAN Are~Miey12 = RM10 pending

[b]DRAFT TENTATIF AKTIVITI[/b]
4.30pm - Cput sampai dilokasi meninjau port...
6.00pm - semua puteranians sampai di port..
6.30pm - Mulakan persediaan BBQ bakar arang...terus bakaq2 apa yang patut...
7.45pm - Mula bakaq unggun api..
8.00pm - Acara makan2...penuhkan isi peyut...
9.00pm sampai pagi - BEBAS (maybe mulakan game) continue bakaq jagung plk....pastu bakaq naim plk..wakakkakakakka.... biaq hangit...
[i]
[b][color="#FF0000"]p/s: semua puteranians diwajibkan pakai t-shirt PUTERA.COM...no kompromi...[/color][/b][/i]

huuu... 12 orang... :125:

30 Oktober...Esok..
Aku doakan semoga anda semua selamat pergi dan selamat kembali...

Jaga diri masing2 dan jaga nama PDC sekali, jangan buat kecoh pulak kat sana
nanti gambar korang semua terpampang kat Harian Metro ... ha ha ha :121:

Selamat Berjumpa.. dan kembali dengan gambar2 dan cerita yang menarik... he he he :lol:

[quote]p/s: kalau 10 orang yang dah bayar, aku akan join program ini[/quote]

ade sapa2 igt x psl jnji org ni....
quota dah lebih tu....xkn jnji tggal jnji je kot....
:155:

haa.. janji tu.. hahahaha..

[hr]
esok !! wuuuhuuuu !!~

[img]http://www.hotfloppy.tk/wordpress/wp-content/uploads/2010/10/esokBBQ.jpg[/img] Edited by hotfloppy

[quote name='TJ-Ariff' date='29 October 2010 - 12:05 PM' timestamp='1288325155' post='1051730']
huuu... 12 orang... :125:

30 Oktober...Esok..
Aku doakan semoga anda semua selamat pergi dan selamat kembali...

Jaga diri masing2 dan jaga nama PDC sekali, jangan buat kecoh pulak kat sana
nanti gambar korang semua terpampang kat Harian Metro ... ha ha ha :121:

Selamat Berjumpa.. dan kembali dengan gambar2 dan cerita yang menarik... he he he :lol:
[/quote]

Makacih bro TJ harap dengan doa tuh berjaya laa aktiviti kitaorang esok.. InsyaAllah... mana bro Pang5.. takmau doakan sekali ka...??? doa tolak ujan ada tak bro pang5.. baca sekali... hehehehehhehe....

[quote name='Are~Miey12' date='29 October 2010 - 02:04 PM' timestamp='1288332274' post='1051739']
ade sapa2 igt x psl jnji org ni....
quota dah lebih tu....xkn jnji tggal jnji je kot....
:155:
[/quote]

hahahahhaha... kelakau arrr... sian kat orang yang janji tuh..... relaxx arr... kalau ada rezeki nak jumpa orang yang janji tuh..pasti akan berjumpa jugak... kan bro kan..??kan..??kan...??

dia bukan wat2 lupa tuh... cuma korang banding kan laa umuq dia ngan umuq hampa semua.. takleh salah kan dia.... wakakkakaakaka....(bersangka baeekkk)

abang TJ, diaorang nie bergurau dengan abang TJ :D

maka abang TJ kene tunaikan janji next time
sound system pun abang TJ leh sponsor kan kan heheheheh

[quote name='akuccputsedut' date='29 October 2010 - 03:06 PM' timestamp='1288336009' post='1051745']
Makacih bro TJ harap dengan doa tuh berjaya laa aktiviti kitaorang esok.. InsyaAllah... mana bro Pang5.. takmau doakan sekali ka...??? doa tolak ujan ada tak bro pang5.. baca sekali... hehehehehhehe....

hahahahhaha... kelakau arrr... sian kat orang yang janji tuh..... relaxx arr... kalau ada rezeki nak jumpa orang yang janji tuh..pasti akan berjumpa jugak... kan bro kan..??kan..??kan...??

dia bukan wat2 lupa tuh... cuma korang banding kan laa umuq dia ngan umuq hampa semua.. takleh salah kan dia.... wakakkakaakaka....(bersangka baeekkk)
[/quote]
hujan kan rahmat...ekceli setahu aku doa tolak hujan tu mengingkari taqdir. Allahu a'lam.

doalah semoga perancangan berjalan dengan lancar. amin..

abg TJ bukan lupa, kalau kira balik, tolak yang pending, tinggal 8 ja...tu belum tolak Arfaie yang ada keje lagi...

apepun..gambatte! (doa bahasa jepun pun boleh)

ala dah tuh jgnla jnji kalo rs xbole..
ini tak, siap main cabar lg.... :140:

nk join xsemestinya kna overnite...duk mkn 2-3jam, kalo nk rs gerak blik pn xde hal dah...

ha ha ha.. korang nie macam2 :3:

korang kene baca dan tengok janji tu betoi2... Ahli PUTRA yg pegi barapa orang? .. he he he :P betoi kata pang5 tu...

bab sponsor PA sistem tu no hal punya... kita Karok sampai pagi.... :lol: Edited by TJ-Ariff

[quote name='Panglima Khalid' date='29 October 2010 - 03:24 PM' timestamp='1288337058' post='1051748']
hujan kan rahmat...ekceli setahu aku doa tolak hujan tu mengingkari taqdir. Allahu a'lam.

doalah semoga perancangan berjalan dengan lancar. amin..

abg TJ bukan lupa, kalau kira balik, tolak yang pending, tinggal 8 ja...tu belum tolak Arfaie yang ada keje lagi...

[/quote]

eeceehhh....ceeehhh... :unsure: :unsure: :unsure:

tolak pending 8 ja yek.. ha tuh arr.. aku tak kata pape yek... hehehhehehe

[quote name='khairul anwar' date='29 October 2010 - 03:17 PM' timestamp='1288336656' post='1051747']
abang TJ, diaorang nie bergurau dengan abang TJ :D

maka abang TJ kene tunaikan janji next time
sound system pun abang TJ leh sponsor kan kan heheheheh
[/quote]

ala relaxx arr.. bro TJ cakap camtu nak bagi semangat jer tuh mula2 dulu tuh.. ha kan dah terlaksana nih.. ok laa...
insyaAllah esok semua nya berjalan dengan baik.. seperti yang dirancang....

[quote name='akuccputsedut' date='29 October 2010 - 04:35 PM' timestamp='1288341316' post='1051758']
eeceehhh....ceeehhh... :death: :death: :death:

tolak pending 8 ja yek.. ha tuh arr.. kau tak kata pape yek... hehehhehehe

ala relaxx arr.. bro TJ cakap camtu nak bagi semangat jer tuh mula2 dulu tuh.. ha kan dah terlaksana nih.. ok laa...
insyaAllah esok semua nya berjalan dengan baik.. seperti yang dirancang....
[/quote]
:3: waaaaaaa...xsabo nyeeeeeeeeeeeeeeee nak(tgk pic BBQ korang)...kah3...jelesh2..ya auw auwww

kalo ada sesapa terasa nak join, sempat lagi kot.. ahahahahah..

[quote name='hotfloppy' date='29 October 2010 - 05:07 PM' timestamp='1288343265' post='1051763']
kalo ada sesapa terasa nak join, sempat lagi kot.. ahahahahah..
[/quote]

yer sesapa nak join boleh lagi... aku check kat sini sampai pukul 8 malam nih jer.. sebelum aku pi beli ayam... lepas dari jam 8malam sapa2 nak join lagi sila laa confirm kan ngan aku dengan call hp aku 0124368054... aku akan tambah le makanan apa yang patut... owait...

haa.. cepat2.. sementara masih sempat nih.. kalo tak, rugii !! :125:

[quote name='Panglima Khalid' date='29 October 2010 - 03:24 PM' timestamp='1288337058' post='1051748']
...tu belum tolak Arfaie yang ada keje lagi...

[/quote]
haa betui..aku mcm bz je esok.ni baru balik keja..banyak lg job kt site ni, apa kata korg bbq dpn jpj negeri je :lol:

aku pki bju putera.com y lama blh? hehe..bru ekslusif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...