Jump to content
bantal

Universiti Teknologi Mara

Recommended Posts

wahahaha....nampaknya aku tak boleh datang pada ketiga² hari tu pun sebabnya clash dgn kelas aku! wahahaha.....ruginya....biggrin.gif

aik..xkan semua clash kut civ3..ari sabtu ko ada kelas gak ker?? wah perlis pakai 3 bus hehehehe.. nanti balik 1 bus hahahaha..mcm BTN hari tuh biggrin.gif

ada PCfair kat mushroom ker cybertech?

Darkwan aku dah kasi kan no.phone aku kan..no.phone ko pun aku ada..so confirm jumpa hari sabtu..kan bagus kalo dari awal ko mengoffer diri utk organize gath x official nih Darkwan hehehehe..

so bape org confirm turun nih..so nak jumpa kat Dewan Sri Budiman ker Dewan Annex?? korang rasa mcm mana?? kalo ada awek tuh bawa la reramai skit hahahahaha.. laugh.gif

hehehe...tulah pasal...kolej aku ni pelik skit....dah cuti skit then kelas jea memanjang....sampaikan sabtu dan ahad pun ada kelas (depend pada subject pada kita ambik)....tapi minta maaflah aku tak dapat turut serta sebab expo tu memang clash dgn kelas aku...... biggrin.gif

Edited by civ3

aik..xkan semua clash kut civ3..ari sabtu ko ada kelas gak ker?? wah perlis pakai 3 bus hehehehe.. nanti balik 1 bus hahahaha..mcm BTN hari tuh biggrin.gif

ada PCfair kat mushroom ker cybertech?

Darkwan aku dah kasi kan no.phone aku kan..no.phone ko pun aku ada..so confirm jumpa hari sabtu..kan bagus kalo dari awal ko mengoffer diri utk organize gath x official nih Darkwan hehehehe..

so bape org confirm turun nih..so nak jumpa kat Dewan Sri Budiman ker Dewan Annex?? korang rasa mcm mana?? kalo ada awek tuh bawa la reramai skit hahahahaha.. laugh.gif

aku terai ah mengumpulkan awek-awek yg ada. laugh.gif kalau tade, pesta sosej aje laa ..

setakat ni org yg dpt hadir (dikira berdasarkan yg kasik mesej kt aku no phone dia)

1)HeavenX

2)Prince of Andalus

dan aku sendiri la.

aik 3 kerat je warga putera yg sanggup hadir..hehehehe smile.gif

aku x kisah la bape kerat janji dpt jumpa dah ler...aku nih budak lagi so nak jumpa senior2 je + otai2 PC nih..

harap penambahan warga putera utk hadir pada expo nih dpt meningkat dgn mendadaknye hahahaha biggrin.gif

Sekian Tenkiu!!~

yg benar, anak Abu Shah hahahaha..sapa ek abu shah tuh? tongue.gif

Kalo tade sape mau in-charge, meh aku incharge kahkaka. Sorang tolak sana sorang tolak sini. PM aku nombor phone korang.

wokeh nih no phone aku: 0176725749....ari ape nih nak buat??...kalo jumaat sabtu mmg xleh la...gua ada test....ahad pun x comfirm lagi.....maybe petang kot.....laugh.gif

expo tu clash dgn kelas aku cuma pada jumaat dan sabtu jea...kalau ahad maybe aku boleh turun.....biggrin.gif

Terbaru. Aku akan datang dengan seorang member Putera.com gak. Tapi dia jarang masuk sini. Kalau aku terlambat nanti, minta maaflah sebab aku kena tunggu dia dari Selayang.

rombongan 3 bus dah berlepas arinih...dgn sedihnya aku melambai2 isk isk2 wuaaaaaaaa......diorang pegi 3 hari...tido kat shah alam.....smile.gif

lorh sekang ari apa yg sebenarnye?? civ3 lak ckp ari ahad..truckster lagi la siap tertinggal bus rombongan cik kiah.. biggrin.gif padahal dia la yg mempromotekan expo tuh hahahahaha biggrin.gif

okok..so Mr.DarkWan sebab ko incharge so ko kasi confirm hari apa yg sepatutnye di adakan gath putera + expo nih??

Setakat ini, aku cuma boleh dapat beritahu yg hari Sabtu tu, aku dapat datang. Member aku pun datang hari Sabtu tu, jadi aku tak boleh kensel mcm tu je.

Hari Sabtu la ye kita. Beberapa kerat pun .. beberapa kerat la .. janji berkat .. tongue.gif

ok so conperm ari sabtu la yek semua..pada geng semua dtg ari sabtu la..ari ahad lowyat lak hahahahahaha biggrin.gif xde keje aku...

so sabtu agak2 tuh kul bape bole bertemu semua..Prince Andalus tuh senang je nak cari,cari kat perindu tuh..so Dewan Annex ker Dewan Sri Budiman?

nih penting nih time n place...aku dewan Annex x tau la kat mana ek? rasa mcm penah nampak tapi kat mana ek.. tongue.gif

To be honest, aku Dewan Seri Budiman pun aku tak tahu. Sebab tu aku suruh korang organize. Tapi tape. Aku yg ensem ni pasti akan dapat mencari nyeh. Kakakakaka

11:00 AM. 27 Ogos 2005. Dewan Seri Budiman

Btw, HeavenX - ape kata kalo ko bawak awek2 UiTM yg cun cun datang skali. Mesti best gile ah ding dong.

Sape setuju said "aye!" tongue.gif

Edited by DarkWan

ada suruh aku..suruh Prince Of Andalus la bawak dia senior mesti ramai kenal awekz2 cun hehehehe...ok Dewan Sri Budiman dekat ngan Menara Saas tuh..ceih tipu la ko x tau Seri budiman kat mana kata ko X-student Shah Alam.. biggrin.giflaugh.gif

Cool Ok No Offense smile.gif

wahahaha...korang pergi sabtu? semoga bergumbira sepanjang di sana...dan lepas daripada expo, korang boleh laporkan apa² mende yang penting yg berlaku di expo tu dalam thread ini.... biggrin.gif

ada suruh aku..suruh Prince Of Andalus la bawak dia senior mesti ramai kenal awekz2 cun hehehehe...ok Dewan Sri Budiman dekat ngan Menara Saas tuh..ceih tipu la ko x tau Seri budiman kat mana kata ko X-student Shah Alam.. biggrin.gif  laugh.gif

Cool Ok No Offense smile.gif

bile le mase nye aku sebut aku kat shah alam daa. aku dungun. dungeon of dragon. carik thread2 lepas aaa

vote for awek cun! aye!

owh..ok la abg senior ku aku bersalah hehehehehe...nanti aku nak tanya ko pasal internet tgk ko terer sgt pasal tenet aku nak ko ajar aku pasal router hahahaha biggrin.gif aku budak noob so baru nak belajar pakai yg wireless punya

To be honest, aku Dewan Seri Budiman pun aku tak tahu. Sebab tu aku suruh korang organize. Tapi tape. Aku yg ensem ni pasti akan dapat mencari nyeh. Kakakakaka

11:00 AM. 27 Ogos 2005. Dewan Seri Budiman

Btw, HeavenX - ape kata kalo ko bawak awek2 UiTM yg cun cun datang skali. Mesti best gile ah ding dong.

Sape setuju said "aye!" tongue.gif

pkl 11.30 la sbb saya baru abis bengkel pkl 11 ..

owh..ok la abg senior ku aku bersalah hehehehehe...nanti aku nak tanya ko pasal internet tgk ko terer sgt pasal tenet aku nak ko ajar aku pasal router hahahaha biggrin.gif  aku budak noob so baru nak belajar pakai yg wireless punya

hah, nanti kalau dah dapat ilmu daripada buku yang darkwan kasi pinjam tuh....kau boleh ajar aku lakz... biggrin.gif

Ada bengkel pulak .. kol 11:30 pagi lak kite ni ke?sbb pukul 2 ptg aku nk pegi yg richard stallman tuh. kat UM. huhuhu.

camne aa? ke hari ahad juga ke kita ni? tapi dh nk closing tak berapa best la jugak. sekali aku pegi sabtu dan ahad da..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...