Jump to content
bantal

Universiti Teknologi Mara

Recommended Posts

sape kat sini uitm dungun..yang ambik kos sains komputer..aku baru nak masuk je..sains komputer belajar ape??

ko boleh rujuk website FTMSK.....kat uitm.edu.my....mesti ingat kalo ko nak ambik kos nih kena ada minat(suma kos kena ada minat kan???)...dan yg penting skali math ko kena strong...nih yg penting...wokeh cun....smile.gif

ko boleh rujuk website FTMSK.....kat uitm.edu.my....mesti ingat kalo ko nak ambik kos nih kena ada minat(suma kos kena ada minat kan???)...dan yg penting skali math ko kena strong...nih yg penting...wokeh cun....smile.gif

ya.. math kena strong.. saya baru td quiz math... konfem bwh 10/100 markah..

Open Source Expo & National Hacking Competition 2005 wub.gif

Date : 26 - 28 August 2005

Venue : Dewan Seri Budiman & Dewan Annex, UiTM Shah Alam, Selangor Darul Ehsan

Anjuran TMSK...korang drpd kampus lain x turun ke????...jom arr ramai2....

amacam ade brani??? turun arr ramai2 beb..... ph34r.gif

dengar cite ada lagi tambahan event cam PC Saloon n LAN Party....ntuk memeriahkan lg.... smile.gif

ya.. math kena strong.. saya baru td quiz math... konfem bwh 10/100 markah..

ye ke?math aku 5c..ok tak.requirement utk dip sains komputer tu die nak berape kredit??

apa nama ko ha? cuba kasi tau mana tau kite sebenarnye dah berkenalan hehehe sebab masa aku kat arau aku ada kenal dak CS asal perak gak ntah² ko ceihhh biggrin.gif

ye ke?math aku 5c..ok tak.requirement utk dip sains komputer tu die nak berape kredit??

klo camtuh xdapek den nak nolong ehhh....kalo kira bdk2 kelas aku (kos komp science la)...aku tanya math paling koman 4B SPM..kalo cukup2 makan tuh xtau la plak....smile.gif

Edited by Truckster

Slalunya math mmg kena strong. Tapi kalau ikut kelayakan, aku rasa ko blh lagi ambik CS sebab dia nak kredit. jer... Try jer masuk.... tongue.gif tapi kali ni usaha kena la berlipat ganda...jangan main².. biggrin.gif

apa nama ko ha? cuba kasi tau mana tau kite sebenarnye dah berkenalan hehehe sebab masa aku kat arau aku ada kenal dak CS asal perak gak ntah² ko ceihhh biggrin.gif

Lorrr... yer ke? aku org perak. Aku pun ader gak berkenalan dgn student² dari shah alam. Maser orientasi memang ramai org yg aku kenal. Kalo ko kenal aku mase orientasi, susah la aku nk ingat balik... tapi rasanya aku kenal semua 'penonton tv' kat pulai tu..... biggrin.gif

Nak tau nama sebenar aku? nanti aku PM ko yek.. tongue.gif

P/s: Best giler sebab dpt buat PC power. Mmg untung pegi pcfair.... Lepas ni kena pasang pak guard kat bilik..... biggrin.gif

requirement memang la.....kredit...suma program nak kredit math...tapi kat luar sana lagi ramai persaingan....

requirement memang la.....kredit...suma program nak kredit math...tapi kat luar sana lagi ramai persaingan....

betul tuh..aku sokong!!~ mmg most diorang tgk math n BI la utk semua course apa pun..benda wajib maaaaaaa smile.gif

tuh memang kalo ko masuk pre program x kisah la apa2 pun...ko blajar hanya math ngan BEL je....24jam kredit seminggu mau muntah beb.....

aku pun uitm gak....uitm shah alam

course apa ko amik kat shah alam??

PEACE MALAYSIA!!!

Sapa kenal USTAZ SHUKRI yang ajar IMK sem satu???

ustaz nih ajar IMK kat shah alam ker? ker branch?

wahhhhh...UiTM Shah Alam cuti darurat tuhhh..sampai jumaat kohkohkohkoh!! tapi kire 4 hari gak la cuti..tapi cuti yg menyusahkan sebenarnye terpaksa la ganti kelas arghhhhhhhhhh~ dry.gif

tu suma jerebu punya pasal la.....bkn takat IPT je....sekolah Tadika adik aku pun cuti beb...hhohkhohk...laugh.gif

nih ko connect kat lab ker nih?? wah pc brand apa? desktop ker laptop??

aku ari tuh nak gi PC fair kat KLCC maik aih ramai sampai penuh parking last² Low Yat gak aku bertandang kohkohkohkoh!!~

aku ada kenal dak CS dari Perak nama Fairuz x tau la kalo group CS ko ada nama budak tuh..kalo ko nak kenal aku tanya dia..dia member lama aku n slalu gak hang out ngan dia..dia dok pulai gak!!

biar betul ko kenal semua dak TV pulai hehehehe..kalo ko terer ko kenal x budak nama Shamsul dak account gak!!~ biggrin.gif

A'ah, aku kat lab la ni... tapi petang jer yg free. Aku beli PC.... malas la nak beli laptop sebab kecik, rasa tak puas plak.Lagipun PC blh bukak lama². Kalo laptop kena hati² skit takut meletup lak.... tongue.gif.. Kumpulan aku xder nama fairuz. Tapi, kalo firdaus fairuz aku kenal laaa.... aku rasa ko maksudkan dia kot. Dia duk tingkat atas bilik aku jerr. Tapi dia bukan dari kumpulan aku.

Alaaa.... aku kenal muka jerr kat tv pulai tu.... takkan aku nak tanya sorang² plak. Kalo aku tgk muka mungkin kenal..... nanti aku buat pengumuman kat bilik tv tu....hehehe biggrin.gif

PC... aku minta tolong orang pasangkan. Tapi barang² dalam PC semua pilihan aku. Kalo ko nak tgk spec. dia, tgk la kat signature aku tu.... tongue.gif

course apa ko amik kat shah alam??

ustaz nih ajar IMK kat shah alam ker? ker branch?

wahhhhh...UiTM Shah Alam cuti darurat tuhhh..sampai jumaat kohkohkohkoh!! tapi kire 4 hari gak la cuti..tapi cuti yg menyusahkan sebenarnye terpaksa la ganti kelas arghhhhhhhhhh~ dry.gif

Em..kat Penang..tapi dia pernah mengajar kat Shah Alam..

Weh, cerita la sikit pasal apa UiTM Shah Alam cuti...Teruk sangat ke jerebu kat sana???Dah la cuaca panas skang ni...tambah2 lagi arini aku demam la... blink.gif

Em..kat Penang..tapi dia pernah mengajar kat Shah Alam..

Weh, cerita la sikit pasal apa UiTM Shah Alam cuti...Teruk sangat ke jerebu kat sana???Dah la cuaca panas skang ni...tambah2 lagi arini aku demam la... blink.gif

owh...erm ramai gak yg dpt flu batuk² but alhamdulillah la aku x jatuh sakit syukur!! jgn aku jatuh sakit lepas haze sudey lah~~ x mo aku mid sem exam nak dekat nih biggrin.gif

A'ah, aku kat lab la ni... tapi petang jer yg free. Aku beli PC.... malas la nak beli laptop sebab kecik, rasa tak puas plak.Lagipun PC blh bukak lama². Kalo laptop kena hati² skit takut meletup lak.... .. Kumpulan aku xder nama fairuz. Tapi, kalo firdaus fairuz aku kenal laaa.... aku rasa ko maksudkan dia kot. Dia duk tingkat atas bilik aku jerr. Tapi dia bukan dari kumpulan aku.

a'ah firdaus fairuz dia org perak gak memula aku ingat dia adalah ko pastuh tanya dia penah join forum putera dia ckp x penah hehehee.. biggrin.gif xpe one day kite akan meet juga!! okek

sedeynya.. saya tak leh balik sbb ader intebiu dgn MAS ni kat airport subang..  sad.gif

wahhh..best dpt jadi engineer MAS ek...erm bile la aku nak dipanggil gi test MAS lagi nih huhuhuhuhu~ biggrin.gif

saper ada terlibat 26hb Aug nih? Setahu aku ader Open Source Expo di uitm shah alam. So, sesapa yg terlibat secara langsung atau pun study dkt sana dan ader info pasal nih, story la skit kat sinih.....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...