Jump to content
bantal

Universiti Teknologi Mara

Recommended Posts

Entah ah Cade. Kawan aku ada ajak gak, untuk pegi sana. Buat presentation pasal installation php & mysql atas Linux. Mungkin aku pegi kot. Support kawan-kawan ..

yelaaa...pls arr....tp aku rasa kalo nak buat Open Source Expo tuh ok gak...kalo h@cker competition...tau2 je laa

mintak jd cadet pilot ke cadet engine????

aku mintak cadet pilot..

Truckster ko pegi kan expo kat UiTM S.alam tuh kan apa kata kumpul geng putera reramai kat sana wakakakaka mcm gath la plak..kat sri budiman kan..ala saja je nak berkenalan ngan korang yg mmg senior aku hehehehe..~ biggrin.gif

amacam orait x??

tanak ajak aku ke. wakakaka.

apa x ajak la semua warga putera aku ajak..semua warga putera yg pergi ke expo kat UiTM shah alam 26 nih..mari la kite bergath bersama² sambil berkenalan..nih gath x official la saja je nak kenal² bertukar pendapat bertukar no tepon awekz² saling berkongsi ilmu yeaaa..x kira bangsa atau agama semua dijemput hadir...warga putera nanti ada booth dia sendiri wakakakaka..xde la nanti set la kat memana nak jumpa kat sri budiman bole gak x pun kat cafeteria budi siswa tuh hehehehe biggrin.gif

jemput2 la suma.....especially aweks2 leh gak kenal2 muahahah...jgn takot abg tak makan orang

bebudak aku kalo ada transport comfirm turun...aku kat ITM Pahang nih......maybe turun arrr....xlah comfirm sangat...wokeh mini gath kat sana.....jom turun reramai .....ADA BRANI..???

aku berani...wooo turun~~ sapa dak² UiTM shah alam tuh jgn lupa turun coz korang dah dekat so turun tauuuu..ada gath putera nih...makan UiTM sponsor amacam best x?? korang bawak perut je wakakakaka..

jgn lupa call/sms aku kalo korang ada kat sana 013-2523618 ( awekz dialu² akan ) wakakakakaka..aku ada pas solat jumaat kut.. biggrin.gif

Open Source Expo & National Hacking Competition 2005

Date : 26 - 28 August 2005

Venue : Dewan Seri Budiman & Dewan Annex, UiTM Shah Alam, Selangor Darul Ehsan

Anjuran TMSK...korang drpd kampus lain x turun ke????...jom arr ramai2....

sampai 3 hari gath tuh hehehehe..aku x pasti turun hari apa mayb jumaat or mayb sabtu la..but sabtu pas aku abih kesatria aku gerak sana la.. biggrin.gif

Edited by HeaVen X

MINI PC FAIR DI UITM PENANG!!

Korang semua diajak datanglah beramai-ramai ke sini...

Bawak ma+ayah+adik+abang+kakak+atuk+nenek+anak+cucu+kawan+gajah+harimau..... tongue.gif Bawak lah semua sekali ke sini....

Beraneka barangan di jual dengan harga murah dan berpatutan...

Mulai 19/8 until 20/8 2005...jam 9.00 pagi sehingga 6.00 petang

Amin!!

aku rasa baik kite set hari nak jumpa hari apa..tgk bape ramai org bole dtg hari apa?? aku x kisah hari pape pun bole...tapi nak dtg 3 hari berturut2 susah gak hehehehe biggrin.gif

Aku bleh je turun. Hari Jumaat sbb tlg mmbr aku (tak kompom-kalo aku dpt calo awal dari tempat keje). Tapi hari Sabtu mmg free ah. Ada kawan aku lain yg jadi AJK gak jadi datang tu tetap datag. Aku dok Subang Jaya je. Bukan jauh pun.

Kalo nk berjanji-janji ni, aku cadangkan hari Sabtu, pukul 12 tengahari. Sape mau in-charge? HeavenX?

aku mana reti incharge2 nih..freshie lagi kat sana ma..aku ok je ari sabtu.. ari jumaat pun mmg susah gak nak turun coz lecturer aku nak buat quiz lak ptg jumaat tuh..so ari sabtu..tgh hari ek..harap ramai warga putera turun jgn 2-3 kerat jek smile.gif

Aduh. Freshie tak freshie la. Aku ni lagi la. Outsider. Cuma bekas pelajar ITM. Cawangan Terengganu pulak tu. Bukan Shah Alam. Yg penting utk coordinate je. Jadi tunjuk jalan ke ekspo ke selok belok semua. Aku tak penah lagi masuk ITM Shah Alam huhuhu.

Siapa confirm ada? Hari Sabtu 12 tengahari 27 Ogos 2005

1) HeavenX

2) DarkWan

3) Truckster ?

4) Cade ?

5) Prince of Andalus ?

Sape confirm dapat datang atau agak-agak datang, beri nama dan nombol telefon kat HeavenX. Aku tak kire HeavenX. Mesti la ko in-charge. Ko kan freshie. Mesti la buat keje-keje camni sambil menghabiskan prepaid kol kol orang ni. Sempai-sempai senior senior ni malas dah buat keje keje camni biggrin.gif

Edited by DarkWan

aku lak...expo nih truckster yg inform dia la jadi hahahahaha..

kalo setakat 2-3 kerat jadi dtg cancel je la yek..so dah ramai baru confirm jadi hehehehe.. pelik aku skit tul student UiTM shah alam yg jadi warga putera ek..

yg aku tau prince andalus je yg dari Shah Alam...prince of Andalus ko incharge ek..ko kan terer bab benda mcm nih!!~ aku tulun2 skit dah ler..rasa expo nih bukan expo putera pun..dtg nanti sana dok borak tuh pun nanti apa la nak borak ek? hehehehehe biggrin.gif

gila ko apsal aku plak...sepatutnya tuan rumah la yg organize.....aku skang tengah sebok ngan test arr....nih nak catch-up carry mark kaw2.....kan aku dah kata x comfirm lagi...kalo ada transport bdk2 aku turun ada la dlm 5-10 org.....tp x comfirm maklumla tengah sibuk siut....TEST....huhuhuhu

kalau warga bukan UiTM boleh masuk tak pergi expo nie? blink.gif

aku x pasti la tapi rasa bole kut...ko kan amik CS rasa sesuai la expo nih ngan course ko..aku acc. rasa x gi pun x pe ehehehehe

aku pun test maaa...esok common test wakakakakakaka Acc. tuh mcm siot je pastuh computer test..pastuh quiz mgt quiz eco lagi..assignment IMK ngan AIS 2 weeks lagi nak kena send..wakakakakkaa byk keje tapi no hal sabtu pas kesatria aku turun kat sri budiman tuh.. biggrin.gif

weih HeaVen X cuba kau dapatkan kepastian dari mana² sumber adakah warga bukan UiTM boleh datang sekali masa expo ni....aku bukan budak CS lah...aku budak IT... biggrin.gif

kalo ko nak pegi xde hal punya....expo nih open kepada suma rakyat jelata....orang Ghana pon bole datang arrr....laugh.gif

Aduh. Freshie tak freshie la. Aku ni lagi la. Outsider. Cuma bekas pelajar ITM. Cawangan Terengganu pulak tu. Bukan Shah Alam. Yg penting utk coordinate je. Jadi tunjuk jalan ke ekspo ke selok belok semua. Aku tak penah lagi masuk ITM Shah Alam huhuhu.

Siapa confirm ada? Hari Sabtu 12 tengahari 27 Ogos 2005

1) HeavenX

2) DarkWan

3) Truckster ?

4) Cade ?

5) Prince of Andalus ?

Sape confirm dapat datang atau agak-agak datang, beri nama dan nombol telefon kat HeavenX. Aku tak kire HeavenX. Mesti la ko in-charge. Ko kan freshie. Mesti la buat keje-keje camni sambil menghabiskan prepaid kol kol orang ni. Sempai-sempai senior senior ni malas dah buat keje keje camni  biggrin.gif

saya konfom dtg l...

yg aku tau prince andalus je yg dari Shah Alam...prince of Andalus ko incharge ek..ko kan terer bab benda mcm nih!!~ aku tulun2 skit dah ler..

saya in-charge?? saya mana ade transport la... letih jugak kalau nak tunjuk jln nak pegi dewan annexe & seri budiman....

Kalo tade sape mau in-charge, meh aku incharge kahkaka. Sorang tolak sana sorang tolak sini. PM aku nombor phone korang.

Benda ni tade la buat dlm suasana serius sangat. Rilek rilek gitu je. Tade meeting, tade agenda. Cuma menum menum, makan-makan satu table. Pastu pusing pusing, balik la. Kalo nk ada agenda semua tu, tunggu la official gathering dari pengurusan Putera.com sendiri.

Bukan ape, aku melihat kepentingan gath kecik mcm ni dlm satu sudut. Tahun lepas, ada la sorang brader kita balik Terengganu (kg dia). Aku tak rapat pun dg dia, cuma penah satu dua kali msg dg PM je. Tapi dia kata, dia blh dtg Dungun utk jumpa-jumpa mcm gini la. Den, kitorang pun jumpa makan dg agenda pertama, agenda makan nasi ayam hahaha.

Sampai la aku grad, aku keje, takde contact mana pun, kendian tetiba dia bgtau aku, satu lobang keje. Aku pun try. Dapat. Dan skrg aku dpt keje ni disebabkan dia punya recommendation la despite experience aku sebenarnya tak qualify pun utk jawatan tu.

Point aku kat sini, gath ni lebih kepada merapatkan ukhwah antara kita. Ade berani?

Kalo tade sape mau in-charge, meh aku incharge kahkaka. Sorang tolak sana sorang tolak sini. PM aku nombor phone korang.

Benda ni tade la buat dlm suasana serius sangat. Rilek rilek gitu je. Tade meeting, tade agenda. Cuma menum menum, makan-makan satu table. Pastu pusing pusing, balik la. Kalo nk ada agenda semua tu, tunggu la official gathering dari pengurusan Putera.com sendiri.

Bukan ape, aku melihat kepentingan gath kecik mcm ni dlm satu sudut. Tahun lepas, ada la sorang brader kita balik Terengganu (kg dia). Aku tak rapat pun dg dia, cuma penah satu dua kali msg dg PM je. Tapi dia kata, dia blh dtg Dungun utk jumpa-jumpa mcm gini la. Den, kitorang pun jumpa makan dg agenda pertama, agenda makan nasi ayam hahaha.

Sampai la aku grad, aku keje, takde contact mana pun, kendian tetiba dia bgtau aku, satu lobang keje. Aku pun try. Dapat. Dan skrg aku dpt keje ni disebabkan dia punya recommendation la despite experience aku sebenarnya tak qualify pun utk jawatan tu.

Point aku kat sini, gath ni lebih kepada merapatkan ukhwah antara kita. Ade berani?

cayalah... nanti saya pm no. fon..

kalo ko nak pegi xde hal punya....expo nih open kepada suma rakyat jelata....orang Ghana pon bole datang arrr....laugh.gif

cantik....kalau tidak ada aral melintang aku pun maybe turun sama......aku harap takdak clash dgn kelas aku nanti... biggrin.gif

apa x ajak la semua warga putera aku ajak..semua warga putera yg pergi ke expo kat UiTM shah alam 26 nih..mari la kite bergath bersama² sambil berkenalan..nih gath x official la saja je nak kenal² bertukar pendapat bertukar no tepon awekz² saling berkongsi ilmu yeaaa..x kira bangsa atau agama semua dijemput hadir...warga putera nanti ada booth dia sendiri wakakakaka..xde la nanti set la kat memana nak jumpa kat sri budiman bole gak x pun kat cafeteria budi siswa tuh hehehehe biggrin.gif

Alaa... sad.gif ruginya aku tak dapat pi ekspo tu. UiTM Perlis buat rombongan 3 bas ke sana... kalau ikutkan memang aku daftar rombongan tu. Tapi tetibe ader khidmat sosial plak untuk kesatria ari ahad. Rombongan ni pegi dua ari, so balik ari ahad petang. Nampaknya aku terlepas peluang... dry.gif Takper, kim salam kat semua..... selamat bergathering.... biggrin.gif

p/s : kat uitm perlis sekarang ader Pcfair...hehehe.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...