Jump to content
bantal

Universiti Teknologi Mara

Recommended Posts

memandangkan ramai seniorku dtg dari UiTM shah alam so aku nak tanya kat mana nak beli sticker utk motor?? pejabat keselamatan kat mana? aku noob pasal uitm shah alam..x abis pun pusing dlm nih huhuhuhu~ harap korang dpt membantu n jasa korang akan ku kenang biggrin.gif

huhu. pegi kat pak guard .. tanye .. kikiki.

aku dah tanya pak guard,pak guard tuh kencing aku ckp gi menara ting.16 padahal aku jumpa sampai ting.14 je tuh pun fakulti CAT/ACCA sesapa tolong kasi tau aku mau beli sticker...cuak siot asik bawak motor xde sticker kang x pepasal dia rantai motor aku

kat uitm shah alam macam mana pulak wei???? boleh ke???

kat shah alam takleh online la dr perindu... wiring dah siap tp bdk lepas2 menyalahgunakan intenet sbb tu kolej tak bagi... ti-fi pun tak leh guna.. tp mawar ngan melati boleh pulak...

budak UiTM Shah Alam Diploma Perakaunan ( trak pantas )

Sila beri tunjuk ajar ye senior²ku di Shah Alam!!~

duduk kolej mana????

Edited by Prince of Andalus

ko duk Perindu ker Prince Of Andalus?? sana ada kosong lagi x kalo ada nak apply la kolej dlm tuh..aku sekang dok luar so tuh kena pakai sticker tapi x tau lak mana nak beli sticker nih..sekang aku ngan member aku main redah je masuk UiTM tanpa sticker kohkohkohkohkoh!!~ ngan kad matrix xde hehehehe biggrin.gif

ko nak beli sticker... pegi la kat bangunan keselamatan kat padang kawad tu... bukan kat situ ke kalau nak beli sticker?

Kalau salah harap maap... sebab aku grad 2 tahun lepas... takut dah tukau tempat...

ko nak beli sticker... pegi la kat bangunan keselamatan kat padang kawad tu... bukan kat situ ke kalau nak beli sticker?

Kalau salah harap maap... sebab aku grad 2 tahun lepas... takut dah tukau tempat...

padang kawad kat ngan stadium tuh ker? hurmm nanti aku cari kat sana..lalu kaw. stadium pun lom lepas lagi huhuhuhu biggrin.gif

anyway thx for da info matrix01 jasamu akan ku kenang smile.gif

ko duk Perindu ker Prince Of Andalus?? sana ada kosong lagi x kalo ada nak apply la kolej dlm tuh..aku sekang dok luar so tuh kena pakai sticker tapi x tau lak mana nak beli sticker nih..sekang aku ngan member aku main redah je masuk UiTM tanpa sticker kohkohkohkohkoh!!~ ngan kad matrix xde hehehehe biggrin.gif

duduk perindu la...

tak tahu lg ader kosong ke tak...

kad matrik tak dpt lg?? saya dah lama dah dpt....

sepatutnya trak pantas kena duduk dlm betul tak??

duduk perindu la...

tak tahu lg ader kosong ke tak...

kad matrik tak dpt lg?? saya dah lama dah dpt....

sepatutnya trak pantas kena duduk dlm betul tak??

owh perindu ker..aku patut mmg dok dlm tapi malas nak gi HEP register nama hahahaha biggrin.gif

ko course CS ker?? senior nih..nanti jumpa la yek bole tanya memacam..aku tadi baru buat kad matrix esok siap la..huhuhuhu pelik aku masuk trak pantas nih lecturer x mo masuk langsung byk rilek je..tapi bile nak exam mmg trek pantas la..masa tuh la struggle kekekeke biggrin.gif lecturer Bel ngan MGT aku x penah masuk n x tau nak beli buku apa utk dibaca hurmmm..

Eh...eh... HeavenX... awalnya ko blah dari arau dry.gif . Kata nak jumpa aku kat sini. Amcam dgn minggu orientasi? best kan? sempat gak ko merasa betapa bestnya arau sebelum ke shah alam. Sian kat aku tinggal sorang² kat sini... sad.gif masa orientasi ko duk kolej mana yek??? aku kat pulai biggrin.gif . Awek kat sini memang cun giler...... hehehe..... tongue.gif

owh perindu ker..aku patut mmg dok dlm tapi malas nak gi HEP register nama hahahaha biggrin.gif

ko course CS ker?? senior nih..nanti jumpa la yek bole tanya memacam..aku tadi baru buat kad matrix esok siap la..huhuhuhu pelik aku masuk trak pantas nih lecturer x mo masuk langsung byk rilek je..tapi bile nak exam mmg trek pantas la..masa tuh la struggle kekekeke biggrin.gif  lecturer Bel ngan MGT aku x penah masuk n x tau nak beli buku apa utk dibaca hurmmm..

bukan bdk CS la.. bdk pre-degree engineering la... baru je masuk... BEL270 ke?? saya blaja BEL270...

repot kat prof nas kalau lecturer tak masuk.. lawak je... biggrin.gif

saya lg la.. program pre-degree engineering tu program baru.. lecturer terkontang-kanting nak ajar bdk2 sbb 1st batch

Eh...eh... HeavenX... awalnya ko blah dari arau dry.gif . Kata nak jumpa aku kat sini. Amcam dgn minggu orientasi? best kan? sempat gak ko merasa betapa bestnya arau sebelum ke shah alam. Sian kat aku tinggal sorang² kat sini... sad.gif  masa orientasi ko duk kolej mana yek??? aku kat pulai biggrin.gif . Awek kat sini memang cun giler...... hehehe..... tongue.gif

ko online mana nih cybertech? kat arau setau aku lab dia mana bole posting kat putera..ko gi mushroom CC ker?? aku cari ko gak kat arau tapi mana tau nama ko..aku dok kempas ma...but setiap mlm aku gi kat bilik TV pulai layan citer wukong hahahahaha biggrin.gif

aku ada jumpa dak putera.com lain kat arau hari tuh masa gi BTN..dia dak sabah course chemical industry huhuhuhu x sangka cari org lain jumpa org lain..maybe xde rezeki nak jumpa ko kat arau..aku pun dah blah shah alam..huhuhuhu awekz shah alam ramai cun..

prince andalus ko amik degree rupenye senior aku...tadi kelakar gile gi kesatria ada ker komendor tuh ckp aku ngan member aku dak degree..huhuhuhu

Open Source Expo & National Hacking Competition 2005

Date : 26 - 28 August 2005

Venue : Dewan Seri Budiman & Dewan Annex, UiTM Shah Alam, Selangor Darul Ehsan

Anjuran TMSK...korang drpd kampus lain x turun ke????...jom arr ramai2....

Open Source Expo & National Hacking Competition 2005

Date : 26 - 28 August 2005

Venue : Dewan Seri Budiman & Dewan Annex, UiTM Shah Alam, Selangor Darul Ehsan

Anjuran TMSK...korang drpd kampus lain x turun ke????...jom arr ramai2....

tgk la kalo aku rajin hehehe..masa tuh bukan cuti mid sem ker? hehehehe kalo aku rajin aku dtg la biggrin.gif

waaa.....cuti midterm dengor citer dah ubah laaaa....maybe lepas 31 ogos sbb suma uitm student kena SAmbut FESKEM......:cry:

waaa.....cuti midterm dengor citer dah ubah laaaa....maybe lepas 31 ogos sbb suma uitm student kena SAmbut FESKEM......:cry:

wakakakaka..bior betul ko nih!!~ lambat tul cuti mid sem..mcm tuh lambat la aku antar assignment aku wakakakakaka bagus la tuh..bole caya ker maklumat ko nih?? hehehehe laugh.gif

Wei HeavenX! ko nyer sticker moto dah buat ke??? Jumpa dak pondok guard tu...???

wakakakaka..bior betul ko nih!!~ lambat tul cuti mid sem..mcm tuh lambat la aku antar assignment aku wakakakakaka bagus la tuh..bole caya ker maklumat ko nih?? hehehehe 

apa plak x percaya ke???......bdk2 suma dah bising arr pasal bende nih...apa la.....suma kena smbut FESKEM kat kampus...pastu br midterm....semalam VC kita ada dtg kampus aku arrr....Perasmian "WORLD CLASS UNIVERSITY"....sampai kul 1 mlm dia ceramah...muahahaha boring siot....laugh.gif

budak UiTM Shah Alam Diploma Perakaunan ( trak pantas )

Sila beri tunjuk ajar ye senior²ku di Shah Alam!!~

Peace No Offense 

ambik diploma kat S.A......??

skang nih ada lg program diploma kat SA ke??....setau aku banyak diploma prog..dah di replace ke kampus cawangankan??

Wei HeavenX! ko nyer sticker moto dah buat ke??? Jumpa dak pondok guard tu...???

dah nak buat ari tuh..alih² x jadi buat sebab nama geran motor aku nama pak cik aku..dia suruh buat letter or tukar nama geran dulu baru dia kasi sticker..dah buat surat cuma nak mintak sign dari pak cik aku je belum..

ambik diploma kat S.A......??

skang nih ada lg program diploma kat SA ke??....setau aku banyak diploma prog..dah di replace ke kampus cawangankan??

ada lagi la diploma..diploma sains pun ada..

aku fast track..buat 2 years je diploma n fast track ada kat shah alam je..semalam gi perjumpaan AFTAS mcm bosan gile..nasib baik dewan kuliah dia 1st class sedap gak dok..org yg kasi ceramah tuh x-student uitm dpt anugerah apa ntah yg dipertua Censelor..power gak akak tuh..erm dpt tuh pompuan..akak tuh pun cun..tapi tinggi gile kalah laki..kohkohkohkohkoh!!~ laugh.gif

ko online mana nih cybertech? kat arau setau aku lab dia mana bole posting kat putera..ko gi mushroom CC ker?? aku cari ko gak kat arau tapi mana tau nama ko..aku dok kempas ma...but setiap mlm aku gi kat bilik TV pulai layan citer wukong hahahahaha

aku ada jumpa dak putera.com lain kat arau hari tuh masa gi BTN..dia dak sabah course chemical industry huhuhuhu x sangka cari org lain jumpa org lain..maybe xde rezeki nak jumpa ko kat arau..aku pun dah blah shah alam..huhuhuhu awekz shah alam ramai cun..

prince andalus ko amik degree rupenye senior aku...tadi kelakar gile gi kesatria ada ker komendor tuh ckp aku ngan member aku dak degree..huhuhuhu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...