Jump to content
Sign in to follow this  
khorback

Kes Liwat Tidak Benar?

Recommended Posts

penagih dadah masuk berkali2 pusat serenti pon x serik2 jugak... cam DR M tulis kat blog dia... manusia nih kadang2 dia ketagih.. hehe

I agree with DR M on this, kekadang tu manusia ketagih kat sesuatu sampai sanggup buat apa saja untuk dapatkan menda yang die ketagih tu,kalau dah ketagih kuasa tu, they will do all sorts of things even up to the extend of fabricating lies, fabricating evidence just to hold on to power.

Carik la DNA betul tu. Kenapa la dorang ni sebok pasal takde tanda2 koyak ke berdarah ke, carik je ada takda DNA anwar tu dalam ****** si saiful tu. Kalau ada, matchkan je dgn DNA Anwar yang 10 tahun punye kes dulu tu. Klu match dakwa je lah. Baru anwar tak leh berdolak-dalih.

Bak kata B@zSh, DNA dinasour brjuta tahun tu pun blh dikaji lagi inikan pulak baru 10 tahun. Takkan dah expired kut?

cam ner nak carik? tak de dokter pakar yang buat test sodom. Alih2 cakap pasal sakit perut! Yg dokter tuh sodok J***K SicKFool lak aper citer? takkan berubat sakit perut mustahab pakai sodok? sakit prot, repot sodom? prebet, katakan. Ley char... gi... ler....

Edited by khorback

situasi "penagih" lawan "penagih" sekarang nih . Tengok "penagih" mana banyak stamina + taktik , dia la yang kemungkinan akan menang

koh3 cube la jgn emo dan pikir logik gak. x kan la sbb surat tuh nak turus tutup kes.

andai kata x de sodomi, apalah bodoh sgt saiful tuh suruh doktor periksa dia bende yg x de? awat x rasuah jer terus? hehe. pastu cepat je anwar suruh ttp kes. awat x guna nih ntuk bantai saiful time perbicaraan nanti?

oleh sebab nih aku support polis terus siasat ntuk keadilan. go go!

kes ni mmg tak logik...takkan la si saifool tu tak larat melawan mase "diliwat" tu...anwar tu kira dah berumur jgk, back problem lg...kalo benar berlaku, si saifool tu musti dihukum skali sbb subahat merelakan jenayah tu...personally aku mmg x pecaya bende ni...huhu

nk lawan camne bro, name pon ngah sedap, muhahahha, layan je la, pas tu kan ke dier kate berkali-kali diliwat ma, lama2 dh tak best baru la repot polis bro.....hahahhaha :blink:

... aku support polis terus siasat ntuk keadilan. go go!

aku pun sama support , tapi malangnya pihak polis pun orang dah tak hormat pasal pengalaman peribadi dorang dan khabar2 angin orang lain . polis tak buat keje marah , buat keje pun kene marah gak(selitkan alasan polis xbest anda) . :wacko:

mcm2 politik malaysia. apa2 pon setau aku, a*al s*x nih mmg ada diamalkan sesetengah masyarakat - termasuk suami isteri - dan setau aku x der sampai terkoyak rabak berdarah bernanah sebagainya melaikan saiz paip yg memasukinya teramat besar. kalo najis yg besar leh klua, yg kecik konferm boleh lalu... sedangkan rokok berapa batang org penjara leh bawak masuk... ini kan... (sambung sendiri)

jadik aku heran gak nape beria-ria sangat pasal koyak lah berdarah ah dsb. patut cari DNA...

First soklan aku...ko pernah buat ke? :D

Kalo suami isteri tu...maknanya xder paksaan...so of course la masuk pun slow2 (ko pernah tgk orang berdarah bila doktor check bontot ke?)

Kalo la si Sei Fool tu diliwat secara paksa of course la akan ada kesan koyakan walau pun sikit (xkan x melawan langsung kot)

Dah memang benda tu salah satu signs dalam mana2 buku perubatan pun sekiranya diliwat secara paksa...ko nak challenge macam mana

Najis yang besar masa constipate pun boleh wat jadi anal fissure...ni la pulak sodomize (ada sape2 kat sini ada buasir @ hemorrhoid? najis tu keluar laju x before koyak tu? :D)

Untuk wat medical report x semestinya doktor tu kena jadi pakar bontot baru bole buat

Dalam Annual Practice Certificate..wat medical report memang dah jadi qualification utk doktor

So x perlu nak timbulkan isu medical report tu kena jumpa pakar bontot ke x :D

So skang ni ada beberapa kemungkinan...betul ke Sei Fool kena liwat? atau saje di buat2

Atau ni satu konspirasi Anwar sendirik nak cari undi? Atau memang ada konspirasi politik nak jatuhkan beliau

jap... ada ke perkataan lain untuk "diliwat" ? kalau diliwat ni secara kasar(lebih kurang dirogol) kalau secara slow@lembut(bukan dirogol)camne lak dalam bahasa melayunya ? Dalam kata lain si sepol ni diliwat secara kasar ke secara "lembut" ? Mungkin kalau secara "lembut" takde kesan koyakan.

ps: tak tahan nak gelak time nak post reply nih .. :lol:

Edited by hampeh

koh3 cube la jgn emo dan pikir logik gak. x kan la sbb surat tuh nak turus tutup kes.

andai kata x de sodomi, apalah bodoh sgt saiful tuh suruh doktor periksa dia bende yg x de? awat x rasuah jer terus? hehe. pastu cepat je anwar suruh ttp kes. awat x guna nih ntuk bantai saiful time perbicaraan nanti?

oleh sebab nih aku support polis terus siasat ntuk keadilan. go go!

Sorry to say mamat tu memang tak cerdik, i mean academically at least..ko ada tengok die punye result study masa kat U dulu?? kind of pathetic, the question is kalau ko dpt below 2.0 CGPA sepanjang ko study kat U, camne ko bole jumpe a high ranking goverment officer untuk mintak scholarship? is that logical?

A person on the verge of being kick off University because of poor results can actually requests to see a minister to apply for scholarship, and the minister actually took the time to see that boy, i can't imagine a mere mortal like us seeing him unless there's something important. Again is that logical?

Remember, this is the same minister that previously deny meeting or knowing that boy, suddenly out of nowhere he confesses to actually meeting that boy?is that logical?

Without referring to the present case, if a person is being raped or sodomized without their consent, there should be a struggle right? Shouldn't the action of struggling alone will cause the anus to be bleeding?Is it logical after being sodomized, there's no sign of injury?Just Google sodomization cases everywhere on the globe on the internet and see how the prosecution being handled out, you will know what i mean.

How on earth a person who allegedly been sodomized happen to look very cheerful and actually smiled to the media when he is being photographed? is that logical?

If we look at the previous case of 1998, the accused DNA was taken from his blood sample and allegedly planted on the mattress, when they discovered the DNA is actually taken from a blood test not from semen , they withdrew the evidence, imagine that, the prosecutor dropped their own evidence, even they know it is not logical.

Again, i urge you not to be emotional and to think rationally. Do not believe everything you read and hear. Do your own due diligence. This goes for both sides.

maybe the accuser is really a faggot that like to "get it from behind" but report it anyway because anwar dont love him anymore ,habis madu sepah dibuang . wkakakakkaka .

polyfuze dah bersuara.. korang yang lain2 tu toksah la nak merapu. kang tak pasal2 menambah dosa..

:rolleyes:

Bagi aku simple jer.... kalau aku tak salah, itu adalah tuduhan palsu....apa nak takut... serah diri jer la untuk soal-siasat... Buktikan anda tidak bersalah.Pikir-pikirkanlah..... Yang benar itu benar, yang benar itu salah, yang salah itu salah, yang salah itu benar.... Mata hanya mampu melihat, telinga hanya mampu mendengar, hati hanya mampu menilai, otak hanya mampu menganalisa... tetapi kebenaran itu pada Allah jua yang mengetahui.... Yang kita sangka benar selama ini, mungkin itulah kebatilan yang nyata tanpa kita sedari.

P;S~ Aku bukan dari parti mana2. Belum masa lagi aku nak pilih parti yang terbaik bagi aku.

hahaha...aku nak termuntah la dgr pasal2 liwat ni...(tersenyum seorg diri) :lol:

Senang je.

saiful tak melawan kerana anwar tu mempunyai kuasa politik dan kuasa menghukum seseorang.

Jika saiful melawan maka riwayatnya akan ditamatkan serta merta.

adakah anda kenal siapa itu Ayahanda oppsss, silap plak..Anwar Ibrahim???

so x mustahil saiful x boleh melawan. Contoh orang yg masuk lokap, budak baru masuk je "bilik" kena "jobo". Apa yang dia boleh buat? Kalau anda di situasi saiful, apa yg mampu anda lakukan?? Perasaan takut+malu.

Saya x rasa ia fitnah kerana saya tahu siapa anwar ibrahim.Pandai buat mimik muka, merayu, memohon, berjanji dan berbagai lagi. Tengok jelah sekarang satu family main politik. Silap hari bulan 7 keturunan family dia terajui kepimpinan parti PKR tu. Think back..

Yg anginnya kenapa la si Saiful tu tak muncul2 dimedia beri statemnt secara bersemuka.. ni main wakil2 dekat lawyer je.. pastu kononnya sanggup bersumpah dgn Al-Quran.. ingat main2 ke bersumpah ni.. semata2 kerana wang berjuta sanggup fasik.

Cuba kita fikir, siapakah Saiful itu dan siapakah DSAI itu?.. kita tgk dan kaji latarbelakang masing2.. kalau si Saiful tu budak tahfiz Al-Quran ke leh gak aku percaya dgn statement nya.. ini belajar pon tak habis kena reject drp uniten... pastu pi apply scholarship direct drp TPM @ menteri pertahanan.. special sgt kah budak ni? nak kata anak menakang DSN pon tak.

DSAI semua orang dah kenal.. jasa2 beliau dulu.. tgklah keluarganya.. anak2 isteri beliau.. sejuk mata memandang.

Malahan alim ulamak seperti Tok Guru Datuk Nik Aziz, Datuk Dr Harun Din, Datuk Hashim Yahya dan ramai lagi memberi pendapat ini adalah fitnah dan konspirasi semata2... so kita kena fikir2kan lah.. kita sebagai rakyat kena membela pemimpin yg membela nasib rakyat.. kita sebagai rakyat mempunyai kuasa utk menentukan..

Tengok jelah sekarang satu family main politik. Silap hari bulan 7 keturunan family dia terajui kepimpinan parti PKR tu. Think back..

Salah ke bai kalau satu family terlibat dlm politik? aku rasa tak salah.. kalau bapak jadi pertani...anak jadi petani ikut bapak...tiada menjadi kesalahan...HEHEHEE

Salah ke bai kalau satu family terlibat dlm politik? aku rasa tak salah.. kalau bapak jadi pertani...anak jadi petani ikut bapak...tiada menjadi kesalahan...HEHEHEE

budak sekolah ke ni?patutlah, senang dengar kata kawan jadi x hairanlah senang percaya akan propaganda.

Saya state kat situ hanya menyindir, kepada sesiapa yang kutuk paklah kerana membawa khairy ke dalam politik. itu jer...takde maksud lain...

sekarang sila jawab persoalan saya:

so x mustahil saiful x boleh melawan. Contoh orang yg masuk lokap, budak baru masuk je "bilik" kena "jobo". Apa yang dia boleh buat? Kalau anda di situasi saiful, apa yg mampu anda lakukan?? Perasaan takut+malu

Senang je.

saiful tak melawan kerana anwar tu mempunyai kuasa politik dan kuasa menghukum seseorang.

Jika saiful melawan maka riwayatnya akan ditamatkan serta merta.

so x mustahil saiful x boleh melawan. Contoh orang yg masuk lokap, budak baru masuk je "bilik" kena "jobo". Apa yang dia boleh buat? Kalau anda di situasi saiful, apa yg mampu anda lakukan?? Perasaan takut+malu.

Saya x rasa ia fitnah kerana saya tahu siapa anwar ibrahim.Pandai buat mimik muka, merayu, memohon, berjanji dan berbagai lagi. Tengok jelah sekarang satu family main politik. Silap hari bulan 7 keturunan family dia terajui kepimpinan parti PKR tu. Think back..

Tahap mana kamu tahu pasal DSAI, sekakat kenal tu semua org kenal, satu dunia pon kenal dia sebagai tokoh politik yg dikagumi.

Yg betul2 kenal dia ialah keluarga, isteri dan anak2 beliau.. kalau lah betul2 dia buat keje l***t tu, sanggup kah DS Azizah bersuamikan beliau? kamu tgklah keluarganya mcm mana? kalaulah betul perangai DSAI seperti difitnah tu, pasti keluarganya pecah belah porak peranda, kerana Allah SWT itu maha adil.. kamu tgk pula keluarga pihak yg buat fitnah mcm mana? cuba bandingkan dan cuba fikir secara dalam2 sikit.

Saya state kat situ hanya menyindir, kepada sesiapa yang kutuk paklah kerana membawa khairy ke dalam politik. itu jer...takde maksud lain...

Alahai itu menantu sahaja...pertalian darah pun jauh... kalau mak. anak , ayah ada daripada pertalian darah yang sama jadi ahli politik, tiadak menjadi kesalahan kalau anak pun ikut kerja mcm bapak.. kalau bapak cikgu, anak nak jadi cikgu mcm bapak..tiada sapa melarang...so menantu jadi ahli politik tu GEN jauh...HEHEHEHE

Edited by .mysahabat9

Yg betul2 kenal dia ialah keluarga, isteri dan anak2 beliau.. kalau lah betul2 dia buat keje l***t tu, sanggup kah DS Azizah bersuamikan beliau? kamu tgklah keluarganya mcm mana? kalaulah betul perangai DSAI seperti difitnah tu, pasti keluarganya pecah belah porak peranda, kerana Allah SWT itu maha adil.. kamu tgk pula keluarga pihak yg buat fitnah mcm mana? cuba bandingkan dan cuba fikir secara dalam2 sikit.

Adakah kerana beliau seorang Doktor dan bertudung anda rasa beliau seorang yang warak dan baik?

Sejahat jahat mana pun Anwar ibrahim, dia tetap suaminya. Jadi tak hairan lah dia back up suaminya..

Bak kata Syed Hamid Albar, They "feel" Love. ^__^

Alahai itu menantu sahaja...pertalian darah pun jauh... kalau mak. anak , ayah ada daripada pertalian darah yang sama jadi ahli politik, tiadak menjadi kesalahan kalau anak pun ikut kerja mcm bapak.. kalau bapak cikgu, anak nak jadi cikgu mcm bapak..tiada sapa melarang...so menantu jadi ahli politik tu GEN jauh...HEHEHEHE

So apa masalahnya kalau khairy jadi ahli parlimen?Kenapa bila khairy terlibat dalam politik, kamu semua kata paklah bolot kuasa, gila kuasa dan tamak kuasa?

Edited by fenzo

Senang je.

Cara ko cakap ni macam pernah kena liwat je? Ada pengalaman ke?

ada org tanya aku pernah wat anal sx ke sebab aku tau pasal tu. jwpnya x. aku teruna lagi. aku tau sbb bende tuh mmg amalan lama dan diamalkan sstgh org termasuk suami isteri. sodomi pon diambil sempena kaum sodom yg da lama lenyap.

kesian aku tgk org pertikaikan keluarga saiful la cgpa la. ahaha. maknenye org yg fail exam (termasuk bdk medik) dan x pakai kopiah dsb kita leh wat sesuka hati la ek? habis ustaz yg cabul / rogol x leh sentuh la?

Adakah kerana beliau seorang Doktor dan bertudung anda rasa beliau seorang yang warak dan baik?

Sejahat jahat mana pun Anwar ibrahim, dia tetap suaminya. Jadi tak hairan lah dia back up suaminya..

Bak kata Syed Hamid Albar, They "feel" Love. ^__^

Mana ada isteri waras yg nak suaminya penjahat, kaki liwat, kaki bontot.. mmg akan berlaku cerai berai keluarga pecah belah punya... ni DSWA siap berjuang bersama suami... kamu tgk keluarga penuduh pula mcm mana.. porak peranda.. tula tunggu jela Tuhan belum tunjuk habis kagi ni.

Kalau kamu ni tahu sgt, cuba jawab kenapa kes scandal seks altantuya yg "lepas main kasik C4" tu yg dibuat pengangkuan bersumpah oleh Raja Petra dan Bala dinafikan?? tidak disiasat betul2?? yg jauh nampak ada bukti2 sahih.. sedangkan kes budak hingusan S ni yg buat report kat polis mcm report hilang basikal jer ayatnya di beri perhartian kaw2 punya?? kalau betullah pihak berkuasa kita ni telus dan guna undang2 yg adil.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...