Jump to content
G-kin

Travian-browser Game

Recommended Posts

aku ingat lagi aku main server english abis sampai 4-5 gua lv10 aku dah buat tapi bandar aku kena catapult sampai hancur ... :(

haha.. sian ko hampeh..tembok ada upgrade sampai lv10 gak ke

buat sampai lv8 tapi hancur sekali , masa tu aku masuk server english lewat sangat , abes kena kekah ngan orang2 lama map . lol... Nasib baik server malaysia ni tak ramai + player malaysia kurang experience , kalau tak memang kena lagi la nih . :ph34r:

Ape perkembangan kampung korang nih ?Aku tengah tunggu nak upgrade semua resource field jadi lv3 baru ingat nak buat askar ..

aku ingat lagi aku main server english abis sampai 4-5 gua lv10 aku dah buat tapi bandar aku kena catapult sampai hancur ... :(

Ko main sorang ke? Takkan takde alliance? Kena ler join alliance yang kuat. Atau maybe sebab start register lambat sangat kot, sampai orang lain dah siap boleh buat Catas. :lol:

Ko main sorang ke? Takkan takde alliance? Kena ler join alliance yang kuat. Atau maybe sebab start register lambat sangat kot, sampai orang lain dah siap boleh buat Catas. :lol:

ahaha , memang lewat pun , server aku masuk tu siap ramai player server tu dah ada 3-4kampung dah . lol. Memang aku berseorangan pun main huhuhu.Memula aku leh tahan raid dia tapi aku buat banyak sangat cranny dia hangin terus hantar 3-4 wave serangan ... :( . Aku dah siap dapat buat askar defender rom tapi resource tak cukup memang kena la .. jadi padang jarak padang terkukur . :lol:

aku x paham sikit la..apesal kkdg2 resource sume dh cukup, tp bile nk upgrade lvl ade tulis kekurangan makan lg? padahal dah cukup? wtf! dahtu populasi ni xleh kontrol sendiri eh? potong betul laa, nk upgrade je tgk2 xleh..demmmmmeet betul <_<

hahah yesss akuu da membangunn hahahaha

akuu bagii mesekk katt kampun dia kata sry

dia ingatt akuu nii x aktifff

hahahaha

nii yangg akuu seronokknii

dia lehh kata akuu x aktiff

sampaii setiap alii akuukena mayahh katt makk akuu...

thnkk all

hahah yesss akuu da membangunn hahahaha

akuu bagii mesekk katt kampun dia kata sry

dia ingatt akuu nii x aktifff

hahahaha

nii yangg akuu seronokknii

dia lehh kata akuu x aktiff

sampaii setiap alii akuukena mayahh katt makk akuu...

thnkk all

bergema sehh ko taip XD :lol:

hehe keyboard "gua" edition ... Slow la plak nak tunggu resources naik ...

x baikk

huhu

kesiann2

akuu da giann menn nii..

makk akuu bisingg aaa

akuu pmr taunn nii

sob2

haha...

kena la pandai bahagi2kn mase...

jgn asyk dok jage kg...result PMR ko hampeh...

Web based game cam Travian ni, bukannya kena mengadap. Just jenguk-jenguk pastu tinggal, beberapa jam jenguk lagi, pastu tinggal. Tu ler kelebihan main web based game banding main kebanyakan MMOG yang lain, yang kena mengadap haruk 5-6 jam, leveling cam besok nak kiamat.