Jump to content
heaven x

My Team Vs Malaysia Team

Recommended Posts

tp, kalo team bola pompuan yg kat luar negara tu main lawan ngan tem mesia, team mesia boley menang ke? huhu... :)

HoHoHo..

Sure Team Malaysia kene blasah punye :P

tak setuju pompuan main bola sepak..buruk beno laa...bukan budaya kita org timur kalau mat salleh tu no wonder laa :) lantak lee nak kata konservatif pon..yg pastinya memang merepek serta mengarut pompuan main bola sepak

tak setuju pompuan main bola sepak..buruk beno laa...bukan budaya kita org timur kalau mat salleh tu no wonder laa :) lantak lee nak kata konservatif pon..yg pastinya memang merepek serta mengarut pompuan main bola sepak

Sokong!!!!.....sokong sangat2!!!!!.....ilang keMANISan budak pompuan yg main bola tu....org kite nye anak dara kan terkenal ngan sifat malu n lemah lembut asalnya.....baru la best wat bini!!!!..

:P:P:P:P

Aku rasa x salah main bola, since dia org dah camtu. Kalu yg baik tu wat cara baik.

Tapi byk skrang main futsal la, best wat tgk pompuan main futsal.

emm..pompuan main futsal aku sokong..manis aper! dan ia taklah seteruk main bola padang. lagipun ia mcm riadah pada pompuan, sama cam main bola jaring.

p/s- err..aku memang tak setuju pemain hoki wanita malaysia peringkat tinggi pakai skirt masa main. buruk eh.. <_<

Edited by zero_clockz

paling buruk pompuan main takraw...mmg the worst...futsal ok sket kot ;)

HoHoHo..

Sure Team Malaysia kene blasah punye :P

hahahaha..mmg la team malaysia terbojol mata tgk "bouncing" things hahahahahahaha...bola mana dia tgk tuh? hahahahahahahaha :lol: Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii­™

hahahaha..mmg la team malaysia terbojol mata tgk "bouncing" things hahahahahahaha...bola mana dia tgk tuh? hahahahahahahaha :lol: Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii­™

wakakaka...memang la..

kalu ader betul game nih, memang aku nak tengok..kat mane ader nih..weh, sapa tau bagi tau la.. :lol:

aku ni, dari dok sokong myteam dah bertukar ke team malaysia berkuatkuasa selepas keputusan akhir sheby...

MyTeam - Malaysia = 1-2

hahaha.. jangan maraaaaah...

huhu.. si fareez tu dpt gak msk myteam after b'tungkus lumus...

tmpt yg ke 7 br dpt...

tahniah le diucapkan... :)

kesian die kan.nangis2 nok masuk my team.rasenye sheby tak sampai hati nok singkir.tu die ambil.kalu tak tentu si fareez bunuh diri tak pun telan bola. :lol:

kesian die kan.nangis2 nok masuk my team.rasenye sheby tak sampai hati nok singkir.tu die ambil.kalu tak tentu si fareez bunuh diri tak pun telan bola. :lol:

huhu.. x kan la sampai camtu skali...

tp, kan shebby ade kate, pemilihan kat kl adalah yg plg trk... :lol:

tulah sebabnye.kalu bukan kerane orang2 kl tak reti main bola dah tentu si fareez tak merase masuk my team.malu betul nangis dalam bilik air :lol:

tulah sebabnye.kalu bukan kerane orang2 kl tak reti main bola dah tentu si fareez tak merase masuk my team.malu betul nangis dalam bilik air :lol:

hm, nape lak ko kate malu nangis dlm bilik air...

tu kan minat die...

same gak mcm org lain...

mesti la die sedey kalo die x dpt...

kat soccerstar pon nangis2 gak... :P

hm, yeke org kl x reti main bola?

hm, audition yg kat seremban tu, due2 yg dpt pon org slgr...

mane g org n.9?

yg kat mlake dolu tu, yg dpt org kl...

hm.. x ley nak komen trus camtu...

mungkin x de pluang.... :)

ye lah macam org perempuan nangis.asal nangis je lari ke bilik.rasenye org kl malu nok beraksi tempat sendiri.sebab takut kene kutuk bile ader orang kenal.tu semua orang kl pegi tempat lain.tak ader orang kenal.

hm, aku x rase camtu... die x nangis depan2 may b coz die x nak kasik mak ngan ayah die sedey...

hm, kalo aku pon, x sanggup tgk mak ngan ayah aku sedey...

so, bior aku tgg sendiri... :)

ha ah, kalu betul2 dapat bertarung dengan pasukan malaysia nanti, berbaloi jugok menangis.takut nanti jadi pemain simpanan.22 orang tu.nok pakai 11 je.kalu tak sie2 je nangis. :lol:

ha ah, kalu betul2 dapat bertarung dengan pasukan malaysia nanti, berbaloi jugok menangis.takut nanti jadi pemain simpanan.22 orang tu.nok pakai 11 je.kalu tak sie2 je nangis. :lol:

wahha.. tu la masalahnye...

kalo x dpt main, x best la...

dpt main br best kn... :lol:

tp, aku memang mengharap myteam menang... :D

tu lah aku harapkan.menyampah betul aku tengok pasukan malaysia main bola.tentu malu besar kalu kalah dengan ayam kampung.tentu pasukan malaysia sekarang ni dah training gile babay takut terjadinye peristiwa yang mengerikan itu :lol: