Jump to content
heaven x

My Team Vs Malaysia Team

Recommended Posts

Itu la. Patotnya dari skolah menengah agi dia org buat cam myteam ni, pastu scout dia org & train sampai satu level dia leh main setaraf ngan player skrang.

Pastu kalu rasa cam bagus je, antar la memana, asah skill lagi. Starting mmg la pakai duit, x nak pakai duit utk dpt nama, xkan dpt ar.

Aku sokong My Team... kalo My Team menang...

dengan bangganya bleh aku kutuk baik punya team M'sia... hohohoh~

dgn tanpa segan silunya. huh ^^"

bagi aku team Malaysia skrg ni team FAM bukan negara...buat malu sokmo :lol:

MYTEAM vs MLAYSIA.....

JUNIOR vs SENIOR......

X EXPERIENCE vs ADE EXPERIENCE.....

(+) STAMINA vs (-) STAMINA.....

1 p'lwnn yg d'nntikn..aku arp myteam mng sbb playez mreka ade fitness &laju tul....aku rse shebby ajr

mreka p'mainn mcm klb EPL...sbb dier kn pengulas sukan kt ESPN kn...aku arp pas abis p'lwnn 2,myteam

d'bri pluang masuk kedlm liga FAM..pasukan ni ade arpn utk wat skuad khas mesia....

kalu klh pun sbb x der pengalamn & rse gugup ats pdg yg akn disksikn penonton yg banyk.......

myteam mng ------> 2-1,1-0.......

......dan aku rasa pening membaca posting SMS oleh shinkoban...hehehe

MY TEAM is my team !!! Kalau pasukan Malaysia kalah maka malulah pasukan Malaysia yang penuh pengalaman tuh. Pasukan Malaysia tukar jurulatih pun tak kena, kena kata skit pun protes, main pun cam hempeh, jurulatih komen skit pun terasa lebih-lebih, tak professional, skill tak derr, main ikut suka hati jerr, kalau dah nak kalah tanak berusaha untuk dapatkan mata dan blablabla (banyak lagi tapi jari dah letih menaip)

Edited by ahmades

My Team pelbagai peringkat umur..Team Malaysia semua 21 tahun kat atas..patut buat dua match la..Malaysia Team bawah 21 tahun ngan Malaysia Team above 21 tahun hehehehe..baru best~ :lol:

Tentu ada sebab mengapa diadakan pasukan MyTeam..siap cari satu Malaysia lagi..!!

pada aku..sebabnyer nak tunjukkan kat pengerusi FAM bahawa team bola sepak negara skrg jenis nak gaji je lebih tapi menang tak seberapa..jadi dgn ada MyTeam ni..leh jadi pelapis untuk skuad negara pada masa akan datang....yang mana jenis tak power tuhh,reject,masukkan pemain dari MyTeam..kalo setakat experience dengan takde experience biasa je..Janji skill ada.. :D

kalau ada video kasi aku sama paste kat sini ker tapi zip dulu aku pon nak tengok gak dah laa x berpeluang nak tengok deorang aku sokong my team.....

SACHE kat office ni x leh masuk laa toreent kalau boleh dah lama segala menatang aku sedut tapi nak wat cam ner tak leh ko bagi ler link yg leh direct d/l ada kaa.

......dan aku rasa pening membaca posting SMS oleh shinkoban...hehehe

jiakalau engkau pening,pergilah engkau tampal 'kokyok' ke atas kedua belah dahi engkau.....

engkau tidak memahami bahagian mana?patutlah engkau membaca post aku pada pukul 1:00 a.m.

playez myteam mmg ade skill bola yg tinggi(bolehla) drp pemain malaysia....

Edited by shinkoban

Tentu ada sebab mengapa diadakan pasukan MyTeam..siap cari satu Malaysia lagi..!!

pada aku..sebabnyer nak tunjukkan kat pengerusi FAM bahawa team bola sepak negara skrg jenis nak gaji je lebih tapi menang tak seberapa..jadi dgn ada MyTeam ni..leh jadi pelapis untuk skuad negara pada masa akan datang....yang mana jenis tak power tuhh,reject,masukkan pemain dari MyTeam..kalo setakat experience dengan takde experience biasa je..Janji skill ada.. :D

memang aku ade dengar gak.... kononnya mereka nak buktikan bahawa pasukan kebangsaan skrg nih jenis cap ayam punya jenis ngabiskan boreh jo....... tak silap ada jurulatih mengeluh dan dia tau memang pasukan kebangsaan nih takkan sampai kemana pon ngan tahap yg ade skrg nih... lagi satu aku ade terbaca kat utusan hari ni.. dia org kata kalau teknik ambik gambo masa team2 negeri atau kebangsaan nih main hebat mcm dia org ambik gambo utk liga2 kat eropah tuh... pemain kita akan nampak hebat dipadang.... pendapat aku lak ngarut tol... kalau mcm nih baik buat filem letak kesan khas terus... letak efek sumer.... abis masa team m'sia lawan utk piala asia tuh takkan guna video tangkap sendiri... ngarut tol... sampai mcm tuh sekali nak cover... <_<

team....malaysia....sedih aku tengok...FAM...sape salah yer..hm...kan bagus klo SEMUA YANG TERLIBAT KAT team malaysia KHUSUSNYA...pengurus FAM tu main game WE9 ke PES5 ...baru la terbukak skit kepalo otak diaorang tu....lain aku no komen ANYWAY my team memang patut wujud...tapi aku tetap prajudis kat FAM..

5 org lagi yg dpt msk myteam.. 2 dr penang.. 3 dr perak...

hm, kebanyakannye yg dpt msk, sume ade pengalaman...

mgu depan, kite tgk pemain simpanan try k..

kite tgk die dpt x msk myteam... :)

hmm...aku terlepas pulak tengok sorang minah yg minat bola dah didisqualifiedkan dari MyTeam...rugiiii..