Jump to content
castlevama

Student Poli?sape-sape

Recommended Posts

huhu...banyaknyer bebudak poly kt cni...cayalah....aku budak poly gak..PSP.tp skng da abis da...aku sambung bt degree..hehe...aku senior la yek?? respek sket!!jgn mare yek.. :D

huhu...banyaknyer bebudak poly kt cni...cayalah....aku budak poly gak..PSP.tp skng da abis da...aku sambung bt degree..hehe...aku senior la yek?? respek sket!!jgn mare yek.. :D

buat degree kat mana skrg ni??

dulu cgpa boleh berapa??

Tanak raspect... heheheheheheeeeeee :rolleyes:

aku xrasa nak sambung degree...ok x?

apasal??sbb amik masa 4 tahun ker??

Ni kalu ko amek IT ...

Kalu final projek ko siap tapi x beroperasi .. ko akan kena "teguran tahap melampau yang bleh membuat ko hangin satu badan" atau kalu perempuan ... pasti ade yang tahap nangis .. melainkan kalu ko kenal baik lecture yang jadi penilai .. hehehe .. . Ko pasti lulus .. jarang ader yang gagal .. melainkan ko x anta report atau ko pukul penilai tu sebab bengang sangat .. har har har .. urm .. tapi markah ko mesti kurang gile la .. x kan dapat A walaupun ko x masuk pameran ... leh la dapat B+ ke dan seangkatan dengannya ..

P/s: Tips .. senyum2 dan wat la lawak (bodoh pun taper) mase penilaian .... nanti x le kena tegur sangat .. hehehe .. maner tawu dapat A terus .. :lol:

Ni kalu ko amek IT ...

Kalu final projek ko siap tapi x beroperasi .. ko akan kena "teguran tahap melampau yang bleh membuat ko hangin satu badan" atau kalu perempuan ... pasti ade yang tahap nangis .. melainkan kalu ko kenal baik lecture yang jadi penilai .. hehehe .. . Ko pasti lulus .. jarang ader yang gagal .. melainkan ko x anta report atau ko pukul penilai tu sebab bengang sangat .. har har har .. urm .. tapi markah ko mesti kurang gile la .. x kan dapat A walaupun ko x masuk pameran ... leh la dapat B+ ke dan seangkatan dengannya ..

P/s: Tips .. senyum2 dan wat la lawak (bodoh pun taper) mase penilaian .... nanti x le kena tegur sangat .. hehehe .. maner tawu dapat A terus .. :lol:

ehehe... ko mmg sempoi.. thankx!! xde la aku risau sangat... thankx bro..

ehehe... ko mmg sempoi.. thankx!! xde la aku risau sangat... thankx bro..

guna bahasa inggeriss semasa presentation.

ada markah lebih utk bahasa...

sekarang aku kt library..tgh ada masalah.xcukup bahan untuk hantar repot ptg nie..kalau xlingkup grup projek aku.huhuu

Wah .. ko dak poli ke Rifaie ? Course ape .. dan poli mane? Report projek ? Wah .. itu sangat2 penting .. x siap bermakna gred semakin menurun ..

P/s: Ahaks Scorps .. kalu kat jabatan IT .. diorang x galakkan guna BI .. sebab ader sesetengah pensyarah lebih pada penggunaan Bahasa Melayu meskipun dorang ni tahap master dan fluent English .. karang kalu guna BI .. x leh debat2 dan dak2 x leh tepuk tangan tgk diorang gado .. hehehe ..

Edited by Izani

Wah .. ko dak poli ke Rifaie ? Course ape .. dan poli mane? Report projek ? Wah .. itu sangat2 penting .. x siap bermakna gred semakin menurun ..

P/s: Ahaks Scorps .. kalu kat jabatan IT .. diorang x galakkan guna BI .. sebab ader sesetengah pensyarah lebih pada penggunaan Bahasa Melayu meskipun dorang ni tahap master dan fluent English .. karang kalu guna BI .. x leh debat2 dan dak2 x leh tepuk tangan tgk diorang gado .. hehehe ..

rifaie study kat PUO

kos DTK klu tak silap...

................

oooo..camtu plak..

:lol:

Ana pun dari poli gak..(PUO) tahun 95... kira dah senior sangatlah...

Kursus dulu Sijil Elektronik (Komunikasi)

Kita aktifkan balik thread nih... kut2 terjumpa kengkawan lama.

Wah Absit, ko senior aku rupenya dari PUO .. Welcome to the club ... :)

Tak sangka gak yee... kenal sini yee...Kat sini sapa2 lagi budak Poli khususnya PUO yang Mr Ijan kenal yeek...

X kenal .. nampak dalam forum je .. tu rifaie pun PUO gak tuh ..

P/s: Absit .. ko daftar Alumni PUO ka? selalunya dier ske amek biodata pelajar2 bekas PUO yang berjaya untuk papar kat tempat diorang .. hehehhe

Ana tak de daftar lah...Aluni PUO...kat mana nak daftar tuh...

Takde lah berjaya sangat.... tapi syukurlah dapat koje Gomen yang ada pencen nanti.

Koje gomen gaji ciput... masa banyak...sebelum nih dua kilang ana dah koje...

1.Sharp-Roxy Electronic- Batu Pahat Johor

2.SGS Thomson Microelectronic -Tg Agas, Muar, Johor

Terkini: kakitangan awam di Nuklear Malaysia, Bangi.

rifaie study kat PUO

kos DTK klu tak silap...

................

oooo..camtu plak..

:lol:

ya betull...thanx.aku budak baru ajer.sem5 heheh..

semester nie cbuk ar..kebetulan aku jadi wakil MPP jabatan

Wah, wakil MPP jabatan .. bagus le tu, muka leh kuar poster .. but jage leklok jawatan ko tuh .. mase batch integrasi aku awal Januari 06, pengerusi Jabatan Letrik pun leh letak jawatan .. atas ketidakpuasan hati orang2 bawah dan sore2 sumbang yang nak naik .. kijam betol .. hehehhe ... agak2 sape yek? :lol:

aku sorg je pjb..isk3...sedey...

aku duk ipoh,tp dpt poli jb lak..hadoi..

hoho..ipoh kat mana 2?hehe dah rezeki ke situ kan..terima jerlaa

hoho..ipoh kat mana 2?hehe dah rezeki ke situ kan..terima jerlaa

Ana nih...dah jadi senior sesangatlah...Iyelah keluar PUO Ipoh...tahun 87...camna PUO tu... dah banyak perubahan ke...

Lepas keluar dulu tu...ada dapat offer Pensyarah PUO...masa tu..fikir tak betul kut... tolak tawaran tu..lani...terimalah koje nih...

Erk, kate taun 95 Absit?

P/s: Banyak dah berubah kat situ .. hehehe ...

ha'ah..dh banyak berubah..antaranya poli dh dapat student yang best mcm aku :lol::lol: