Jump to content
castlevama

Student Poli?sape-sape

Recommended Posts

skrang nie aku dah berhenti sbb aku ade masalah kesihatan. aku harap masalah nie dpt solve cepat sbb aku tgh under treatment dr hospital besar tmpat aku.

aku doakan hang cepat sembuh..insya allah

Kebanyakkan junior-junior aku nih comey-comey belaka... tak sampai hati nak ngorat, sudahlah mereka tu comey...tinggi paras bahu jerk... kalau berjalan orang tak panggil couple..orang panggil adik ngan abang... :( Aku yang hensem nih tak sampai hatilah nak ngorat.... :D:rolleyes:

P/S: Tapi aku nak ngorat yang "sorang" tu ... boleh kan dukunX? 19.gif

sorang ??? :huh: . hehehe....kalo ko boleh tahan dgn pakcik akulah wuahaha. :lol: (bapak dia). tinggi ko baper ahmades. dlm 180cm ker...? aku baru 178cm.

arfaie tima kasih. mudah2an dgn berkat doa dgn keizinan allah s.w.t.insyaallah.

Lebeh kurang ko punya ukuran jerk dukun.. :(

emm....lelaki normal asia. biasalah.

wei korang bila nka balik kg nie...ahmades arfaie....?

selamat hari raya dari aku disini. :lol:

emm....lelaki normal asia. biasalah.

wei korang bila nka balik kg nie...ahmades arfaie....?

selamat hari raya dari aku disini. :lol:

aku dah pun kembali ke ipoh..sambung keja

semestere nie smpai bulan brapa tah?

aku nyer praktikal sampai pertengah disember

aku nyer praktikal sampai pertengah disember

sama macam pokyah huahahaha :lol:

report dah siap? ekekeke. dukunx aku dah beraya teruk dah nih.

sama macam pokyah huahahaha :lol:

report dah siap? ekekeke. dukunx aku dah beraya teruk dah nih.

mak aih bior betul ko ahmades. kot ye pun nak beraya agak2lah. huhuhu. :lol: jangan ko tulis resipi kuih raya dlm report ko sudahlah.

ahmades ko ade kenal tak sorang pensyarah elektrik nama dia cik rashidah. dengar2 dia tu warden kat tempat ko. dia ok ker ke ko?

tak buat lagi ar..aku xreti :)

hoh..ko nie arfaie. jgn le bagi malu nama jke puo. takkan ko takkan dapat panduan camne nak buat report. dulu aku ade dpt. kalo aku nak bagi tengok mcm mana nak buat report pun susah juga sbb aku takde soft copy lagi lepas pc aku kena virus hari tu.

nie mesti kes ko ilangkan panduan tu kan..aaaa tak tau... :P

mak aih bior betul ko ahmades. kot ye pun nak beraya agak2lah. huhuhu. :lol: jangan ko tulis resipi kuih raya dlm report ko sudahlah.

ahmades ko ade kenal tak sorang pensyarah elektrik nama dia cik rashidah. dengar2 dia tu warden kat tempat ko. dia ok ker ke ko?

Aku tak beberapa nak kenallah DukunX, maklumlah dah duk luar sekarang nih pon aku jarang sangat nak masuk ke asrama, dan jarang nak amik info-info pasal asrama turr. PSP punya securities procedure ketat nak mampuih. Maleh aku nak masuk asrama.

Aku tak beberapa nak kenallah DukunX, maklumlah dah duk luar sekarang nih pon aku jarang sangat nak masuk ke asrama, dan jarang nak amik info-info pasal asrama turr. PSP punya securities procedure ketat nak mampuih. Maleh aku nak masuk asrama.

Takdelah aku tanya sebab hari tu adik sedara aku lambat masuk asrama sbb bas yg sepatutnya dia naik pukul 10.30 pagi di seremban rosak kat melaka. jadi lambatlah dia dpt bas ganti. ade ke patut pukul 4 baru ade. hampeh punya syarikat bas. pastu adik sedara aku lambatlah sampai. dlm pukul 11 mlm baru sampai. tapi tulah x pasal2 aku kena tolong pakcik aku buat surat tunjuk sbb kenapa adik sedara aku lambat sampai.

pastu pulak bila dah dibuat surat tunjuk sbb kecoh pulak sbb pejabat asrama kata adik sedara aku tu takde buat laporan yg mengatakan dia lewat. pergh. pastu warden dia lak kecoh2. adeh. yg tak sedap aku dgr pulak warden dia nie lak kurang tanggungjawab. senior adik sedara aku kata warden nie mmg tak suka kalo diganggu lagi2 dgn hal2 remeh temeh. pelik betul aku. kalo tak nak bertanggungjawab dgn jawatan tu buat ape jadi warden.

eh lah...hahaha :lol: baru aku perasaan. ko PSP ker. Poli Sungai Petani. Adik sedara aku Poli Kulim daa. Haha patutlah ko tak tahu. salah tempat nak tanyalah pulak aku. tapi takpelah sedap juga aku nak menghentam warden tu dlm thread nie.

dah siap ke laporan ko? buat elok2. kalo ko dpt interview dgn lecturer yg boleh kaw tim best lah. dpt lecturer yg nak menghentam jer....rasa jer nak aku tumbuk muka dia. :angry:

Aku dah nak masuk final projek dah dukun oii... huhuh..

Alhamdulillah lepaih jugak aku time temuduga, senang gak bleh pensyarah yang tak banyak tanya. Senang skit nak cakap dan nak bagitau apa-apa. Report aku dah siap dan masih simpan lagik softcopy... kot-kot ler ada sesiapa yang terdesak hahahahaaaa :lol:

PSP turr Politeknik Seberang Perai arrrr.. mana ada Poli Sungai Petani... huehuehuehuheuhe.... Poli aku nih dekat giler dengan poli Kulim turrr..

PSP turr Politeknik Seberang Perai arrrr.. mana ada Poli Sungai Petani... huehuehuehuheuhe.... Poli aku nih dekat giler dengan poli Kulim turrr..

dh dekat dah 2..dekat UiTM lagi.port aweks2 cun 2..tp jalan besar dpn 2 bahaya ar..

ah iyer ker..... :P mana aku tahu. aku main serbat jer. hehehe.

dh dekat dah 2..dekat UiTM lagi.port aweks2 cun 2..tp jalan besar dpn 2 bahaya ar..

owh ye ker....mana aku tahu aku bukannya duduk kat sana. :P dah siapkan ker ko punya laporan. taip baik2.

@arfaie

hg sem brapa?

dia baru habis praktikal ,sem 4 laa..

blum lagi..bulan depan baru abis :D

huhuhu...bersedialah ko dgn gejala malas nak pergi kelas sem 5 nanti. haha.... :lol:. dulu aku terkena jugak dgn gejala tu. drop pointer aku. ish ish sadis. :huh:

huhuhu...bersedialah ko dgn gejala malas nak pergi kelas sem 5 nanti. haha.... :lol:. dulu aku terkena jugak dgn gejala tu. drop pointer aku. ish ish sadis. :huh:

sama la kita, sem 5 nih mmg hampeh..meluat gila... da lama xwat esemen.. mcm kejutan budaya..time LI da biasa pegang duit byk, masuk study balek.. mmg hampeh, duit klua mcm air.. sial je..

sama la kita, sem 5 nih mmg hampeh..meluat gila... da lama xwat esemen.. mcm kejutan budaya..time LI da biasa pegang duit byk, masuk study balek.. mmg hampeh, duit klua mcm air.. sial je..

klu student lepasan diploma politec dapat 3.00 jer pointer keseluruhan boleh sambung kat mana??

aku tgk ramai bebudak politec lepasan diploma ,

klu result bawah dr 3.5 takleh gi memana..

budak poli kampong aku camtu laa..

klu student lepasan diploma politec dapat 3.00 jer pointer keseluruhan boleh sambung kat mana??

aku tgk ramai bebudak politec lepasan diploma ,

klu result bawah dr 3.5 takleh gi memana..

budak poli kampong aku camtu laa..

emm...mmg lah mcm 3.00 pointer ker 3.5 pointer susah sikit nak sambung belajar. tapi kena cari pengalamanlah dulu dlm 3 4 5 tahun. itupun tgk tempat ipta mana ko nak sambung. mcm budak kelas aku diorg sambung kat kutkm. tak tahulah ape pra syarat kelayakan untuk apply masuk ke sana.

emm...mmg lah mcm 3.00 pointer ker 3.5 pointer susah sikit nak sambung belajar. tapi kena cari pengalamanlah dulu dlm 3 4 5 tahun. itupun tgk tempat ipta mana ko nak sambung. mcm budak kelas aku diorg sambung kat kutkm. tak tahulah ape pra syarat kelayakan untuk apply masuk ke sana.

kuittho pun ada