Jump to content
fibix_014

Realiti Tv Kat Tv3

Recommended Posts

ia telah meniru seperti singapore buat..singapore buat siap ada cium lagi..puas pompuan tue kena cium..

murahan punyer publisiti

cam takde pompuan dlm malaysia nie.. mad.gif

seperti yang telah hangat diperkatakan...siri mencari cipan yang hilang memang sekadar publisiti murahan heheh

yg mat saleh punya dating atas helikopter, dating kat gunung berapi, dating naik kuda, kira adventure gak ar kan... tapi kalo malaysia punya camne agaknyer ek?, dating kat klcc kot? ke kat central market, takpun kat taman bunga, hahahaha...

rancangan malaysia tak semestinye nak ikut negara lain..

pompuan tue cantik...leh cari sendiri apa...sepatutnya rancangan ini khas tuk pompuan yg terlalu susah mencari suami cam cacat anggota badan ke.. atau pompuan dari keluarga yg susah..jadi dgn mencari pasangan lelaki yg sanggup terima dia seadanya....dan dapat megubah keadaan famili pompuan tersebut..

rancangan malaysia tak semestinye nak ikut negara lain..

pompuan tue  cantik...leh cari sendiri apa...sepatutnya rancangan ini khas tuk pompuan yg terlalu susah mencari suami cam cacat anggota badan ke.. atau pompuan dari keluarga yg susah..jadi dgn mencari pasangan lelaki yg sanggup terima dia seadanya....dan dapat megubah keadaan famili pompuan tersebut..

uihhh..memang bernas cadangan ko nih..tapi org malaysia slalu nak nengok pompuan @ laki yang cantik @ hensem jerk . rolleyes.gif ..nengok je la rancangan lain ...

ari tuh tgk iklan akan ada rancangan reality yg gurl reramai nak rebut 1 men..but x pasti la ari tuh iklan kat 8tv utk 8tv kut..rasanye mcm tuh kut sebab ia terbuka pada gurl tajuk dia citer tuh pun mcm yg aku ckp tuh la..tunggu dan lihat je biggrin.gif

Malaysia Top Host ok ker?? aku x tgk pun rancangan tuh? tapi dah habis kan?

hmmmph..ghamai sangat yang meluahkan perasaan tentang siri "mencari cipan nih"....hehehe

sesenang cenggini arr..buat aje siri yang lain...macam " mencari fakir yang ensem" ke apa ke..hehehehehe

wakakakaka tongue.gifrolleyes.gif

malaysia top host?

citer apa tue?

tak penah tgk pun..

citer ni sebenarnya dia org nak carik host sesuatu rancangan.... candidate yg terlibat akan jadi macam2 cth: handle sebuah rancangan, jadik reporter, & mcm2 lagi... tapi aku respek gak la kat citer ni pasal mcm2 kena buat sebelom jadik host yg top Ooooo.....

oooo...

kira kena handle pelbagai tugas yg telah diberikan pada dia..bukan senang nak jadi top host yg terkenal kan?

eleh...pastu bila sorang kena reject yg lain pakat nangis sekali.....ingat apa...masuk AF ke nak kena nangis2 nie...huhu...nangis abang akak oi...nangis la korang....biar takder sape kena reject,semua skali jadi top host..aparraa.....

Huh.... dry.gif bab nangis tu bukan setakat rancangan ni aje rancangan lain pon samer gak....

tu lah aku tak paham konsep sesikit nangis...?????? macam la.... mereka yg fail ni kene tembak kat belakang stage lps rancangan tu abis.... dah tak boleh nak buat cam ner terutamanya yg nyanyi2 tu. huh kalau dah fail tu takkan nak paksa gak org dengar nak jadik giant ke yg suka paksa nobita & member dia org dtg tengok dia buat persembahan.... paling menyampah aku tengok dia org nangis krn tak dapat masuk, ngade2 sangat.... patut nya mereka berterima kasih kerana tak lagi buat benda yg merepak tu lagi terutamanya Akademi Fantasia tuh dah la campor, semua laki2 & pompuan duduk 1 rumah lak tu.... ph34r.gif

aku kekadang terpikir gak.... agak nya ade tak dia org ni masuk laman web putra ni.... kalau ade mesti pedih punya tengok kita org kutuk dia ngan rancangan yg dia org masuk tu sekali... Hehehehehehehe..... ph34r.gif

bab nagis² nih mmg aku nyampah..bole kata semua tuh nak emo lebey..konon tunjuk nagis simpati la kunun..padahal dlm hati "wah gembiranye aku x kena kuar minggu nih nasib baik org lain kuar" mcm video clip Terhangat Dipasaran tuh kat belakang happy gile kat depan buat muka sedey..ketahuilah bahawa yg masuk tuh semuanye mengharap jadi juara..poyo je ckp kami bile disini mcm dah jadi ahli keluarga dah x fikir akan kemenangan tuh..ceih ckp mulut bole la..tapi manusia mana yg x mahu kemenangan..ceih ckp x serupa bikin lah.. biggrin.gif nyampah aku dgr bile diorang ckp mcm tuh..kalo ada org yg nak kena kan diorang cuba tanya peserta² tuh apa matlamat sebenar diorang nak masuk benda alah nih..mcm top host tuh mayb la minat nak jadi host n in da same time jadi famous..biasa la bidang kewartawanan nih kan keje famous... smile.gif

puas pompuan kene cium ke puas laki yg mencium. kekekeke.

*dulu skolah aku dolu cikgu praktikal pon kene raba. ahaks*

oooo nie keje ko eh darkwan....raba cikgu praktikal...apa nak jadi ngan ko ni wan..hehehe tongue.gif lain kali nak raba cikgu praktikal tu ajak aku sekali..hahaha

bab nagis² nih mmg aku nyampah..bole kata semua tuh nak emo lebey..konon tunjuk nagis simpati la kunun..padahal dlm hati "wah gembiranye aku x kena kuar minggu nih nasib baik org lain kuar" mcm video clip Terhangat Dipasaran tuh kat belakang happy gile kat depan buat muka sedey..ketahuilah bahawa yg masuk tuh semuanye mengharap jadi juara..poyo je ckp kami bile disini mcm dah jadi ahli keluarga dah x fikir akan kemenangan tuh..ceih ckp mulut bole la..tapi manusia mana yg x mahu kemenangan..ceih ckp x serupa bikin lah.. biggrin.gif  nyampah aku dgr bile diorang ckp mcm tuh..kalo ada org yg nak kena kan diorang cuba tanya peserta² tuh apa matlamat sebenar diorang nak masuk benda alah nih..mcm top host tuh mayb la minat nak jadi host n in da same time jadi famous..biasa la bidang kewartawanan nih kan keje famous... smile.gif

Betul tu aku sokong cakap ko.... dia org ni semua tak leh dipercayai langsung....

1 KELUARGA konon perghhhh.... Oooiiii..... Piiiiii...... Larghhhhhhhh.... mrk ni semuanya pentingkan diri Ooooo..... nak menang punya pasal.... silap2 kat belakang stage tu tengah tikam menikam, kat depan kamera & audience muka memasing baik je .... poyo je.... tapi kat dalam hati fuh.... tak dapat dibayangkan... kalau betul satu kuarga.... kalau 1 org kena reject apasal tak tolong.... ade yg sanggup bekorban ke.... cakap kat mulut je tu entah2 tu lah kali terakhir jumpa pas tu huh... jangan harap... jumpa pon buat tak kenal.... time nangis2 tu la sebenarnya keadaan paling gembira.... tapi kalau dia orang gembira tu sebenarnya ancaman bagi dia org krn klu seorg tu tak jadik dibuang mesti org lain lak jadik sasaran utk dibuang...... ko org boleh tengok muka dia org masa nangis2 dan tgh sedih huh.... nampak sangat dibuat2 sebenarnya suka tu... member kena buang kurang saingan.... ni laaa satu rancangan yang penuh kepura-puraan paling poyo....... dry.gif

HAHAHAHAHAHA.....nampaknya bukan kita org kat sini je yg tak suka.... gov pon tak suka

TPM tegur program realiti -- Stesen televisyen kita tidak perlu mengikut budaya Barat secara membuta tuli

PULAU PINANG 1 Ogos - Kerajaan memandang serius kemunculan rancangan-rancangan hiburan realiti di stesen-stesen televisyen yang dikhuatiri boleh mengancam budaya masyarakat Timur dan meruntuhkan akhlak rakyat. - utusan 2 Ogos 2005.

aku rasa dia ni ade joint kot kat sini... hehehehehe tongue.gif

hehe..btul ape yg kerajaan ckp tuh ...aku pun dah naik meluat nengok 'reality' tv nih ...

kalo sikit2 tahan lagi ...ni bende cam ni pun bole buat duit gak ngan sms penonton ..

reality tv nih skim cepat kaya version baru nih ....yang bazir duit ngan air mata kalo tak lain mesti bangsa kita gak ..huhuhuhuh sad.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...