Jump to content
fibix_014

Realiti Tv Kat Tv3

Recommended Posts

Hai, sajer² buka topik bari smile.gif

xperasan plak dah ada ke belum topik nih,

dkt TV3 ari selasa kul 9.00 mlm. ada rancangan realiti TV "mencari cinta"

nampak macam best! apa pandangan korang? aku baru tgk tadi.

tapi, aku terpikir gak. tak malu ker ek, cari jodoh terang²an camtuh? ee klu aku malu gak aaa biggrin.gif tapi org lain mungkin anggap tu cabaran tul tak? per² pun tgk jer ah sampai abis nanti saper yg dapat perempuan tuh smile.gif

alaaa...diorang nak tiru macam tv reality "For Love or Money"..buat buang masa jee tgk...yang perempuan tu pun bukannya lawa sangat .... semua peserta tuu nak cari publisiti murahan jee....

aku setuju bebeno ngan alucard...

nampak cam desperate je mamat-mamat kat lam Mencari Cinta tu...

minah tu plak ..kannyer cun sgt pun...

ikut profile..memasing keje gempak...ade kelulusan

takkan le nak ngorat sorang cikaro pun takleh..hehehhe

pape pun..respect gak arr sebab diraong berani mengexposekan diri memasing walaupun diorang tak ensem..hehhe

tengkiu... tongue.gif

Ahhh... tu semua taktik aje nak popularkan stesen tv dia org. dry.gif walaupun aku belum melihatnya tapi tengok preview aje dah tau mesti boring & tah ape2 tah citer mcm tu.... spt yg dikatakan tadi semua akde keja gempak & ade kelulusan mustahil takde awek tambahan pula badan tuff (tak tau la berapa ramai tapi kat preview tu tunjuk sumua yg tuff)... tu saje aje cari publisiti aje tuh.... kalau aku tak sanggup nak masuk rancangan mcm tu walaupon jutawan.... tu semua mamat tuh desprate sangat ke..... dry.gifdry.gif

**Ext: hei.... semua rancangan tv tah macam ape tah, dah start lah tu nak merapu.. baik aku pi pancing ikan kerapu lagi baguih....**

aku paling suka ayat "balunnn 4 pinggang nasik"..wakaka..kalau dengar aku sure gelak nyer....bagi aku program "mencari unta ilang" nis boringarrr...mamat2 kat situ mcm poyo giler...entire life takan nak berbini program tv tlg carikan...kata tak hansem tapi hensem..(melainkan joe labi)...

pastu kena temuduga gila2 dek parent sipompuan utk dpt pompuan yg nak kata cun tak la jugak dressing jer gempak(seri kerana mekap)..

kalau aku laa kemaruk sgt nak berbini..suruh jer mak bapak jer cari...takyah tv3

lepas ni tak mustahil kuar lak reality tv cam mencari kerja(ala aperentice), ustaz idol(ala2 america idol), pompuan jalang(ala2 citer paris hilton tu)...wahahah

huhuhu...bagi aku sume mamat² yang masuk rancangan tuh sedang mencari publisiti murahan utk diri mereka jea... tongue.gif

lepas ni tak mustahil kuar lak reality tv cam mencari kerja(ala aperentice), ustaz idol(ala2 america idol), pompuan jalang(ala2 citer paris hilton tu)...wahahah

betul2 .... tak mustahil akan ada nanti..... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

lagipun....dalam rancangan mencari Cinta tu..kalau betul2 laaa kawin ...brape lama agaknya diorang akan bertahan .... masa tu kan dah popular....dah jadi artis....alamatnya .... kahwin ala2 artis laa yeaa ...kawin2 cerai....kawin2 cerai ...hehehehe

hehe..aku paling suka ayat nihh "jangan isap rokok,jangan ade bau rokok'...kohkhokhh..kalo aku masuk...awal2 dah kene reject..kohkohkhhh tongue.gif

em.. ala2 citer average joe jugak kot.. pompuan pun tak ar cun sgt, laki pun tak hensem sgt pun.. (kalo cun/ensem sure tak masuk rancangan nih la kot).. popularity jer tu...

biasa la semua kasi tiru juga mana ade yg tak tiru = explorace - tiru, mentor, malaysian idol, akedemi fantasia - tiru, ni citer mencarik cipan pon tiru..... kalau betul stesen tv ni nak tiru semua rancangan tu aku tak sabo nak tengok dia tiru citer pompuan jalang mcm paris hilton tu sapa agaknya yg layak bawak watak tu yer..... Huh..Huh...Huhh....... ph34r.gif

bende2 karut pun nak tiru...ade kejadahnyer mentaliti sesetgh org kita ari ni

hahahaha..selamat sini xde gurl kalo x kena sound mcm aku kat putera.net kena sound baik punya dek seorang akak tuh..aku pun stock kutuk gak rancangan mencari hantu nih kat putera.net sekali kena sound tepek baik punya~ so watch out kalo dia masuk gerenti kena sound wakakakakaka.. biggrin.gif emo lebey la org tuh..

tapi rancangan mencari pontianak nih mmg nampak sgt meniru awek pun x lawa..mmg nampak sgt mcm desperate ala mcm la xde pompuan lagi kat malaysia nih sampai nak masuk rancangan peniru tuh pastuh nak rebut 1 gurl lak tuh kalo gurl tuh siti nurhaliza best gak nih ntah mana² kutip ntah punya pompuan pastuh kasi kat mamat² yg dok nak tayang muka kasi famous la konon..pastuh pikir pas dah masuk rancangan mencari pontianak tuh ramai la kenal diorang n then senang la dpt bini/awekz²... biggrin.gif

kepada peserta mencari pontianak jangan marah ha hanya luahan dari aku sendiri

Peace No Offense tongue.gif

Rancangan Mencari Pontianak... Kah!Kah!Kah!Kah!.... mmg tak leh tahan!

hahahaha..selamat sini xde gurl kalo x kena sound mcm aku kat putera.net kena sound baik punya dek seorang akak tuh..aku pun stock kutuk gak rancangan mencari hantu nih kat putera.net sekali kena sound tepek baik punya~ so watch out kalo dia masuk gerenti kena sound wakakakakaka.. biggrin.gif  emo lebey la org tuh..

yg emo tu... dak laki ke pompuan... muahahaha... laugh.gif

aku pun hensem gak... kira kategori hensem gak la... ngahahaha!! biggrin.gif pendidikan pun tinggi, tapi... kalo aku, 100% takkan ikut la rancangan realiti mcm tu. Baik aku ikut rancangan Explore Race ataupun Nestle Kickstart.

publisiti murahan je tu. Tak Malu!!

p.s :

peserta rancangan tu... terima la hakikat ni dgn seadanya.

macam buduh jerrr rancangan nihhh

kalo yang luarnyer ader cium2 molot

malaysia takkan nak buat camtuh kottt hahaha

kalu menang tu kira dpat *ehem ehem* awek tu ke? tongue.gif

kohkohkoh....lain macam jea bunyi di atas nie... tongue.gif

kohkohkoh....lain macam jea bunyi di atas nie...

korang nih fikir gila ah.. laugh.gif takkan menang2 jer terus "cucuk" awek tuh?? ph34r.gif

bagi aku, apa salahnyer diorang nak mencari cinta.. korang dengkki korang x dapat masuk ker?? tongue.gif

kalo aku for sure x masuk coz nanti, bila aku dah besar, ada anak, nanti anak tanya

"abah gatal cari perempuan masa muda2 yer??"

KANTOI!!!

KOYAK SELUAR!!!

AHAHHAA tongue.gif

Edited by hdr088

Ha ha ha ..... biggrin.gif

em.. ala2 citer average joe jugak kot.. pompuan pun tak ar cun sgt, laki pun tak hensem sgt pun.. (kalo cun/ensem sure tak masuk rancangan nih la kot).. popularity jer tu...

Cuba dia buat macam dalam Average Joe tu, confirm satu Malaysia tgk... hu hu hu tongue.gif

(Tu pun kalau x kena banned dgn Lembaga dot dot dot..... smile.gif )

-------------------

Tak sangka plak ramai yg menyampah ek! laugh.gif

korang nih fikir gila ah.. laugh.gif takkan menang2 jer terus "cucuk" awek tuh?? ph34r.gif

bagi aku, apa salahnyer diorang nak mencari cinta.. korang dengkki korang x dapat masuk ker?? tongue.gif

kalo aku for sure x masuk coz nanti, bila aku dah besar, ada anak, nanti anak tanya

"abah gatal cari perempuan masa muda2 yer??"

KANTOI!!!

KOYAK SELUAR!!!

AHAHHAA tongue.gif

tuler ko..aku dah pesan ...jangan masuk ..jangan masuk...ko degil.

kunun nak dpt cucuk..kan dah kantoi ngan anak ngko ...

lain kali masuk rancangan "Di Mana Joe Jambul"...

hahahahahahahah.......

dah la rancangan tu poyo mamat kat dalam tu pon poyo, minah kat dalam tu pon poyo. tu mesti dah tak laku kot sebab tu la sampai kene buat advertise kat dalam TV, kalu tak mcm mana leh dapat offer dari tv3 takkan tv3 tu nak cari dari rumah kerumah sapa nak menjadikan dirinya sebagai hadiah kepada mamat 2 poyo tu.

Kuh... Kuh... Kuh... ph34r.gif sanggup tu mengadvertisekan diri sendiri, minah tu pon desprate gak tu..... dah tak laku kot.... apa lagi.... buat iklan la......dia buat mcm tu sama la bunyinye tak de sapa nak kat dia...... Huh.... suka buat menda pelik2 & anih dah lak tu dalam bidang yg bukan2 lak tu ape tah poyo betul... dry.gif

biasa la semua kasi tiru juga mana ade yg tak tiru = explorace - tiru, mentor, malaysian idol, akedemi fantasia - tiru, ni citer mencarik cipan pon tiru..... kalau betul stesen tv ni nak tiru semua rancangan tu aku tak sabo nak tengok dia tiru citer pompuan jalang mcm paris hilton tu sapa agaknya yg layak bawak watak tu yer..... Huh..Huh...Huhh....... ph34r.gif

hahahahaha betul lawak la

yg emo tu... dak laki ke pompuan... muahahaha... laugh.gif

aku pun hensem gak... kira kategori hensem gak la... ngahahaha!! biggrin.gif pendidikan pun tinggi, tapi... kalo aku, 100% takkan ikut la rancangan realiti mcm tu. Baik aku ikut rancangan Explore Race ataupun Nestle Kickstart.

publisiti murahan je tu. Tak Malu!!

p.s :

peserta rancangan tu... terima la hakikat ni dgn seadanya.

huhuhuhu..kalo ko baca balik post aku ko tau la laki or gurl hehehehe..

aku rasa pompuan tuh saja je nak nak glamour pastuh dlm masa sama dpt la dia cari laki kaya dlm tuh bole dia kikis² lepas abis rancangan tuh nanti..pastuh pompuan tuh bangga la gak sebab kunun dia tuh "lawa" la sgt...

aku rasa kalo dia buat sebijik mcm average Joe siap ada tut tut tut rasa ramai gile tgk rancangan tuh kakakakaka..rasanye kalo ada adegan mcm tuh sah² rancangan tuh kena ban pastuh kena saman huhuhuhuh biggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...