Jump to content
fibix_014

Realiti Tv Kat Tv3

Recommended Posts

huhuhuhuhuh siap karaoke lagi.....

hai apa la nak jadik..... lantak ko lah....

baik layan citer korea kat tv 8 lagi masyuk walaupon cakap cina cakap cina lah...

awek korea tu lawo Oooooo...... ph34r.gif

ya betul tuh baik layan citer korea Full House tuh..awek autumn in my heart tuh..cun gile la dlm drama Full house tuh ranggi gitu..dari citer autumn muka sedey je~ biggrin.gif

kalo awek mcm tuh dlm rancangan mencari cinta aku ngan rela nak join..

buat malu diri sendiri jeh .... rancangan ni..... kalau nak tackle awek tuh lebih baik tackle kat luar lebih baik boleh buat pilihan ......ini pompuan pun seorang saja mcm mana nak dapat pilihan ...... buang masa aje rancangan ni ... lebih baik pergi ayat gadis kat luar .... ni mcm org bodoh saja menagih cinta konon .... boleh blah

terus terang aku ckp...rancangan ni rendahkan maruah lelaki jer biggrin.gif siap ader nangis2 plak aku tertgk ari tu..ntah ape2 ntah jantan dlm rancangan tue

Hiss.... siap nangis....... tapi nangis kat dlam citer tu mungkin ade 2 maksud...

1 memang betul dia suka kat awek tu.

2 kalau dah kena kuar tentulah tak dapat masuk tv lagi, tak dapat la

mengiklankan diri secara percuma lagi.

dan mungkin juga takut member gelak sampai berguling2 pasal awal2 lagi dah kena kuar...

Heeeeee.... bila la citer mcm tu nak abis..... ni kat tv 8 dah tambah satu lagi citer reality tv ni lah pulak kali ni utk minah yg perasan diri tu cantik sangat....

ceh.... drpd tengok citer mcm tu baik tengok muka cipan.... mana tau cipan tu blh cakap huh kaya aku....kehkehkeh ph34r.gif

Hiss.... siap nangis....... tapi nangis kat dlam citer tu mungkin ade 2 maksud...

1        memang betul dia suka kat awek tu.

2        kalau dah kena kuar tentulah tak dapat masuk tv lagi, tak dapat la       

mengiklankan diri secara percuma lagi.

dan mungkin juga takut member gelak sampai berguling2 pasal awal2 lagi dah kena kuar...

Heeeeee.... bila la citer mcm tu nak abis..... ni kat tv 8 dah tambah satu lagi citer reality tv ni lah pulak kali ni utk minah yg perasan diri tu cantik sangat....

ceh.... drpd tengok citer mcm tu baik tengok muka cipan.... mana tau cipan tu blh cakap huh kaya aku....kehkehkeh ph34r.gif

aku setuju jugak ngan ko ni bugs...tapi aku tak berani nak komen lebih sangat sebab nanti org cakap sebab aku jelous tak dapat masuk....

Aku teringin gak nak masuk......tapi bini aku tak bagi sokongan moral langsung

naper dia orang tak buat cerita lain...mencari duit ker....mencari ikan ker, mencari monitor terpakai ker...

Edited by shambahar

aku setuju jugak ngan ko ni bugs...tapi aku tak berani nak komen lebih sangat sebab nanti org cakap sebab aku jelous tak dapat masuk....

Aku teringin gak nak masuk......tapi bini aku tak bagi sokongan moral langsung

naper dia orang tak buat cerita lain...mencari duit ker....mencari ikan ker, mencari monitor terpakai ker...

yup setuju benar .... mesti mo jaga image ler nanti kalau cam kat rancangan ni kalau dia terkeluar mesti malu ohh .... lebih lebih pompuan yg kat luar pun tak berkenaan sebab terkuar tak layak dengan pompuan tuh .... kan elok kalau kena buat apprentice versi malaysia punya ..... kan elok tuh ...boleh gak bantu org yg belum dapat kerja...

lainla kalo pompuan tue giler giler..banyak harta..lain la..

p/s: kalo uat apprentice malaysia..aku setuju..banyak korporat sekarang ambil kerja dgn diaorg sepupu sepapat diaorg..cittt mad.gif ..

tapi kalo dari segi positifnyer..kiter tangok mase time die date bawak mak bapak adik kakak etc..so tu die menunjukan ade adab skit lah..boleh jadik contoh kat semue anak mude dan "anak tua" gak..ihihihih

hehehe btul la tu ...mesti malu ngan geng pasal kene kuar awal ..balik nanti kene gelak je ..dahla nangis plak tuh ..kuikuikuikui tongue.gif

Tak lawa pun aku tengok perempuan 'Mencari Cinta' itu.... awek kilang aku lawa lagi... hairan macam mana boleh ada orang sanggup masuk rancangan macam itu...

Kalau lawa tak apa... in muka macam budak kampung aku... harap pada make-up saja...

Aku agak 2 bulan lepas kahwin dengan pemenang bercerailah gamaknya kot....

~hah...!! betul2.

Awek kilang kat tempat aku pun lagi lawa.

--------------------

SONY... membuka minda anda... cool.gif

Hu hu hu... aku dari mula iklan dia keluar lagi dah tertanya²

-saper yg sanggup tebal muka mengoferkan diri tuh?

-lelaki mana yg tak malu terang² mencapub kat dlm TV hu hu hu tongue.gif

-------------

Tunggu jerlah kesudahannya laugh.gif

terus terang aku ckp...rancangan ni rendahkan maruah lelaki jer biggrin.gif siap ader nangis2 plak aku tertgk ari tu..ntah ape2 ntah jantan dlm rancangan tue

betul tuh dari diorang menangis sebab terkeluar or sebab pompuan tuh baik dia nagis kat depan tuhan..menginsafi diri akibat masuk rancangan yg berbau maksiat tuh..

overall aku setuju ngan pendapat korang..tapi rasa lagi best kalo ada pihak yg sanggup membangkang kenyataan anda² semua & saya..hehehehe mcm jahat lak aku nih~

Huhu... ok gak cadangan ko.... nak tau gak citer org yg minat rancangan mcm ni.... tapi dia orang taknak kot takut kena basuh kat sini....

tapi kalu ada best gak boleh bertikam lidah, tangan.... jangan tikam badan org sudah..... hehehehehehe...... laugh.gif

Edited by tHe_bUgS 08Z

fenomena 'KARUTisme' melanda sesetgh org kita la ni tongue.gif

dry.gif hmmm...!hmmm...!hmmm...!

pompuan tue tak lawa lansung......!!!buat menghilangkan maruah kenjantanan huh!

bagi aku nilah pompuan paling cantik...

http://www2.asiagirl.net:8080/Misaki%20Ito...k_msit1013.html (sorry tadi sialp web site)

taktau la...plak bagi kamu...hmmmm dry.gif

menjatuhkan maruah si jejaka dan menjatuhkan maruah si dara

kenapa la org sekarang sanggup jual murah!???? mana maruah!?? berkuasanye duit!!????

Ya Allah! bangkitkan kami dari tidur..........

Huhu... ok gak cadangan ko.... nak tau gak citer org yg minat rancangan mcm ni.... tapi dia orang taknak kot takut kena basuh kat sini....

tapi kalu ada best gak boleh bertikam lidah, tangan.... jangan tikam badan org sudah..... hehehehehehe...... laugh.gif

hehehehe..kang dah bertikam lidah abis kena close thread nih..ckp bawak kekecohan yg membawa ketidak tenteraman putera lak hehehehe biggrin.gif

harap jgn ada jejaka putera yg terikut tuk masuk tuk mencari cinta..cari calon isteri guna solat ishtiharah lagi afdal..ataupun suruh mak carikan..lagi sempurna..

dry.gif hmmm...!hmmm...!hmmm...!

pompuan tue tak lawa lansung......!!!buat menghilangkan maruah kenjantanan huh!

bagi aku nilah pompuan paling cantik...

http://www2.asiagirl.net:8080/Misaki%20Ito...k_msit1013.html  (sorry tadi sialp web site)

taktau la...plak bagi kamu...hmmmm dry.gif

Fuh memang lawa ...... best...best....best... seksi lak tu....

ni lagi satu rancangan yg menyesatkan org - AF skrg ni tengah panas, aku rasa rangcangan ni lagi menyesatkan org... salah seorang peserta dlm tu tak silap mawi kot tapi tak tau la, tapi memang ade org tu kat dlm AF tu, baik2 dulu jadik ustaz skrg jadik penyanyi bergaul tanpa batasan, menari melompat mcm kera ... dia kata dulu dia gemar bernasyid, baca Quran, berzanzi dan mcm2 lagi... tapi skrg bila dah masuk rancangan ni ade ke dia nyanyi lagu nasyid.... aku tengok pakaian pon dah pelik2 boleh pakai ke... tak silap dulu dia kata sebab dia masuk AF ni dia nak sebarkan islam melalui nasyid.... bulih caya ke... bagi sesiapa yg ikut pekembangan dia ni, ade ke sepanjang kat AF ni dia nyanyi lagu nasyid.... fikir2 kan lah kesan rancangan ni kat bangsa kita.... mad.gif

lagi satu cuba laaa ko org kaji banyak2 rancangan mcm tu ade tak lagu nasyid...kalau suara ko sedap mcm mana pon kalau nyanyi lagu nasyid ni takkan menang tak.... baik rancangan ape pon siap tak tunjuk lagi... takkan la Malaysian Idol tu takde sorang pon yg nyanyi lagu nasyid dari beribu yg masuk tu.... huh apa la nak jadik... dry.gif

kalau mahadir pon dah tegor memang tak lama lah tu... tunggu pak lah je tegor pas tu kompom tutup.... mesti kena stop nyer.... bagus... kurang sikit masalah dan bala....

Fuh memang lawa ...... best...best....best... seksi lak tu....

ni lagi satu rancangan yg menyesatkan org - AF skrg ni tengah panas, aku rasa rangcangan ni lagi menyesatkan org... salah seorang peserta dlm tu tak silap mawi kot tapi tak tau la, tapi memang ade org tu kat dlm AF tu, baik2 dulu jadik ustaz skrg jadik penyanyi bergaul tanpa batasan, menari melompat mcm kera ... dia kata dulu dia gemar bernasyid, baca Quran, berzanzi dan mcm2 lagi... tapi skrg bila dah masuk rancangan ni ade ke dia nyanyi lagu nasyid.... aku tengok pakaian pon dah pelik2 boleh pakai ke... tak silap dulu dia kata sebab dia masuk AF ni dia nak sebarkan islam melalui nasyid.... bulih caya ke... bagi sesiapa yg ikut pekembangan dia ni, ade ke sepanjang kat AF ni dia nyanyi lagu nasyid.... fikir2 kan lah kesan rancangan ni kat bangsa kita.... mad.gif

lagi satu cuba laaa ko org kaji banyak2 rancangan mcm tu ade tak lagu nasyid...kalau suara ko sedap mcm mana pon kalau nyanyi lagu nasyid ni takkan menang tak.... baik rancangan ape pon siap tak tunjuk lagi... takkan la Malaysian Idol tu takde sorang pon yg nyanyi lagu nasyid dari beribu yg masuk tu.... huh apa la nak jadik... dry.gif

hmmm betul tue!

kalau mahadir pon dah tegor memang tak lama lah tu... tunggu pak lah je tegor pas tu kompom tutup.... mesti kena stop nyer.... bagus... kurang sikit masalah dan bala....

mmg panas pun AF 3 nih..siap most of newspaper hari nih muka depan Felix & Mawi sapa jadi Juara wakakakaka...mmg panas~ biggrin.gif

tuh aku no comment la pasal mawi..mmg dia tuh baca Quran wakil johor..dgr citer dia masuk AF3 sebab nak kumpul duit utk duit hantaran nak kawin ngan tunang dia ntah la maybe just a rumours hehehehe~ biggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...