Jump to content
fibix_014

Realiti Tv Kat Tv3

Recommended Posts

Biasa larrr... Pompuan mmg suka layan citer mcm ni... aku pon plek laa ape tah yg best sangat citer mcm ni & yg seangkatan dengannya.... Huh.... X leh masuk aku citer mcm ni.....boleh poyo aku dibuatnya... ph34r.gif

walaupun aku menentang rancangan nih.. aku tengok gak tongue.gif coz selalunyer pukul 9.00 malam aku makan.. so ngadap TV ler... mashuk gak... aku rasa citer nih bertul ler.. coz org2 lelakinyer kaku... so natural lah tuh..

Sama la kita, kes aku lain ckit, memberĀ² aku semer minat mende nih. kaki jiwang belaka. aku pun terpaksa la layan sekali. ha ha ha.

- nanti aku nak print thread nih, pastuh tunjuk kat diorg! hu hu hu tongue.gif

nanti kalu ko dah tunjuk kat member ko thread ni bagi tau la kat sini apa reaksi dia org.... nak tau gak..... rancangan fevered mamber hang kena kutuk sakan kat sini... hehehehehehehehe biggrin.gif

harap harap lepas ni depa dapat cari awek cun sket.. import la dari Thailand ke, Jepun ke, Korea ke.. baru la besht..

ni awek mana ntah dia amik.. khohkohkohkohkhokhokho..

Sama la kita, kes aku lain ckit, memberĀ² aku semer minat mende nih. kaki jiwang belaka. aku pun terpaksa la layan sekali. ha ha ha.

- nanti aku nak print thread nih, pastuh tunjuk kat diorg! hu hu hu tongue.gif

hahahahaha..pastuh kawanĀ² ko register jadi users putera..pastuh sembur api balik kat org yg x suka tgk rancangan mcm nih hehehhehee...tunggu dan lihat saja..

No offense..kalo ko tunjuk kat pompuan yg minat rancangan mcm nih for sure la kena sembur api lagi power agaknye huhuhuhu biggrin.gif

lepas nih kuar la apprentice malaysia ver. lak

fear factor ver. malaysia da kuar hehehehe..tunggu geng barat buat lagi realiti show lain nanti ada la org tiru punya...

hurmm.rasa The Contender ada org nak tiru ker?? rasa thailand bole kut..buat ver. tomoi huhuhuhu biggrin.gif

harap harap lepas ni depa dapat cari awek cun sket.. import la dari Thailand ke, Jepun ke, Korea ke.. baru la besht..

awek keramat beb....muahahahahhaa.....camnela awek tu boleh jadi pilihan...bukan cun pun.... laugh.gif

Warghh~!!!!

Bodo nyer rancangan....

Pengarah dier bodo~!!!

Production dier... sumer yang berkaitan dier la...

tak guner, bengong... tak pandai, otak kelabu...

macam macam makian aku nam sembur kat diorang... erk..

Tapi jodoh dan ajal sumer ditangan Allah...

Tapi mengikut Firasat aku la...

jodoh org yang masih mencarik cipan nie...

tak lame....

hahahahaha..pastuh kawanĀ² ko register jadi users putera..pastuh sembur api balik kat org yg x suka tgk rancangan mcm nih hehehhehee...tunggu dan lihat saja..

huhuhuhuh.... apa lagi mari sediakan perisai kalis api utk menangkis serangan semburan api peringkat medium level 18......

tapi kalu dia import awek dari jepon ke atau korea itu dah baguih... silap2 aku pon nak join heheheheheh biggrin.gif

lepas nih kuar la apprentice malaysia ver. lak

fear factor ver. malaysia da kuar hehehehe..tunggu geng barat buat lagi realiti show lain nanti ada la org tiru punya...

hurmm.rasa The Contender ada org nak tiru ker?? rasa thailand bole kut..buat ver. tomoi huhuhuhu biggrin.gif

Tapi, kalau apprentice versi Malaysia keluar... aku mmg nak try masuk la... manala tau kot kot rezki baik... robert kuok ngan ananda krishnan tu 4 kali ganda lagi kaya dari trump kalau ko tengok jumlah harta yang dia ada... kalau tak silap aku USD 4 bilion... berbanding trump USD1.x bilion (kalau fakta silap tolong betulkan)....

Malaysia pon boleh buat rancangan macam The Contender tu... ada cadangan dulu untuk wujudkan satu pertandingan di mana semua pertubuhan silat diajak untuk sama bertanding gunakan skil2 silat yang tersendiri (bukan olahraga)... kalau patah... patahlah... tapi tak boleh serang di bahagian yang menyebabkan maut dan mandul... Peraturan yang digunakan hampir menyerupai pertandingan Ultimate Fighting Championship (UFC)... tapi tak bolehlah buat 100% sama dengan UFC, sebab rancangan ni pun dah dihentikan kerana dahsyat giler skil2 yang diaorang guna... sampai berdarah2 kepala... kalau patah tangan tu perkara biasa...

Pada pendapat peribadi aku... kalau rancangan semacam ni ada... bolehlah kita perkenalkan seni silat kita kepada semua golongan masyarakat... lebih2 lagi, seni silat kita sekarang ni... maaf cakap mmg tengah malap dan tenat...

Warghh~!!!!

Bodo nyer rancangan....

Pengarah dier bodo~!!!

Production dier... sumer yang berkaitan dier la...

tak guner, bengong... tak pandai, otak kelabu...

macam macam makian aku nam sembur kat diorang... erk..

Tapi jodoh dan ajal sumer ditangan Allah...

Tapi mengikut Firasat aku la...

jodoh org yang masih mencarik cipan nie...

tak lame....

aku minat btul ngan tajuk mencarik cipan nih biggrin.gif

tingat masa aku blajar dulu guna ayat nih bila rasa tak pueh hati hahahahaha

Edited by maximesz

ade ke patot die buat rancangan mcm tuh kat malaysia..

budaya malaysia blom dpt trima rancangan mcm tuh..

budaya malaysia yang camner tuh..leh kongsi..

sekian..tengkiu cool.gif

awek dari thailand tu mmg aku setuju sangat tongue.gif ..hehehe

aku pon nak masuk kalo cenggitu..hahahahahah

Huh... dry.gif bukan setakat tak sesuai aje, tak membina dan memberi faedah langsung....

semua rancangan yg dia tiru semata2 nak fun aje tapi tak de ape2 pon kosong je...

malaysian idiot, mentol, mencarik cipan, akedemi fantasia semata2 nak publisiti aje....dan aku percaya ini baru permulaan aje tak lama lagi lebih banyak menyusul malaysian fear factor dah start dah, you ask for it versi malaysia dah ade dah tapi gagal, tu citer pelik tapi benar tiru citer you ask for it tapi hasilnya gagal tu yg buat versi malaysia tuh & gagal gak.

buang beteri aje tengok citer mcm malaysian idiot, mentol, mencarik cipan & yg seangkatannya.... tapi tu lah ade gak yg sanggup berhabis krn citer mcm tu...

aku ade sumber tahun lepas aje rakyat m'sia belanja lebih kurang RM 7 juta untuk undi sms kat citer mcm tuh... kalau dia org tak nak duit tu baik bagi aku tau la ape aku nak buat..... hehehehe tongue.gif

nantilah aku carik modal buat citer ala2 the ape-perintis tu...aku cubakan tawarkan kerja sbg cleaner kat opis aku...

tapi aku tak yakin malaysia na buat citer cam fear factor tus...takan nak guna basikal kot buat stunt(takde modal)...pastu acara makan2 tahapa2..sure 2 episod jakim datang serbu set pengambaran haha

tapi bagus gak klu tv kita nis buat citer yg mengambarkan kehidupan dan mykt malaysia..biar org luar bukak mata tg budaya malaysia..sbg contoh citer. mari menanam padi, adat meminang awek itu, tupah girl(ni mmg reality tv btul) laugh.gif

atau pertandingan memanjat kelapa guna beruk..mesti gempak nyer..ahaha

apa2pon aku respek citer rality BERSAMAMU..sediy siott

HuHu..aku stuju ngan korang sume..nihlah program TV paling bodo dan poyo kat Malaysia..

Ntah memende..nak tiru orang..x kene langsung ngan budaya kita..pompuan tuh plak, bleh kata cam playgirl..sbb sume jantan dier layan..yg laki lak cam xde maruah, nak berebut sorang pompuan..x cun plak tu..x berbaloi langsung..masing2 nak glamer aje...kalo betul nak glamer sangat, buat aa kes ape2..juta2 punye..pastu masuk penjara kajang..bleh lepak ngan aku..

apa2pon aku respek citer rality BERSAMAMU..sediy siott

tu la sebenarnya realiti yg ade kat persekitaran kita yg cuba dikaburi oleh citer2 merepek ni........ tu la buduh betol sapa yg pi belanja sms smpai RM7 juta tu kat rancangan merepek tu **(sorry kalau ade sesiapa yg terasa)**... baik pakat pi kumpul utk tolong org susah kat dalam citer BERSAMAMU tu... lagi banyak faedah nya..

HuHu..aku stuju ngan korang sume..nihlah program TV paling bodo dan poyo kat Malaysia..

Ntah memende..nak tiru orang..x kene langsung ngan budaya kita..pompuan tuh plak, bleh kata cam playgirl..sbb sume jantan dier layan..yg laki lak cam xde maruah, nak berebut sorang pompuan..x cun plak tu..x berbaloi langsung..masing2 nak glamer aje...kalo betul nak glamer sangat, buat aa kes ape2..juta2 punye..pastu masuk penjara kajang..bleh lepak ngan aku..

diorang tu semua tengah mencari cipan yang hilang arr......bak kata kengkawan yang lain..hehehe...

mamat-mamat tuh semua tengah nak rebutkan cipan yang seekor nak buat korban..hahahahah tongue.gif

huh! semua tu cuma nakkan publisiti je tu..poyo tahap cipan lah program camni..dah makin berlambak pulak program reality-Tv kat tv3 ni,semuanya nak tiru je..makin merapuĀ² pulak tu.. Malaysian idiot la..mentol la..ntah ape lagi yg nak ditiru nanti.. apeĀ² hal pun pada aku yg paling poyo sekarang ni program mencari unta/cipan tu..huh!..uuwekk!! tongue.gif

Tuh lah pasal nasib baik parabola tak dibenarkan kat M,sia ni kalu tak dah lama dah tutup stesen tv kat m'sia ni kalau nak harapkan citer mcm tu tarik customer.... dah la copy..... kalau nak copy pon buatlah lagi yg terbaik, ni semakin poyo ade larr....... dry.gif

ia telah meniru seperti singapore buat..singapore buat siap ada cium lagi..puas pompuan tue kena cium..

murahan punyer publisiti

cam takde pompuan dlm malaysia nie.. mad.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...