Jump to content
Truckster

Cadangan: Gathering Putera

Recommended Posts

Ada cadangan x bila plak nak buat gathering besar-besaran....rasa2 dah lama putera.com x buat gath yg last skali 25/12/04 hari tuh kat Taman Warisan Pertanian, Presint 16, Putrajaya.....memandangkan ramai member2 baru dan ntuk mengeratkan lagi hubungan sesama kita....sila respon kalo xde respon aku tutup je la thread nih..okeh cadangan aku mcmni:

masa:

cari tarikh yg sesuai supaya suma orang boleh turun.....ok kebanyakan warga putera.com nih student jd aku suggest dalam bulan mei ke atas, lepas final exam.......dlm cuti semester

tempat:

area KL @ selangor sbb ramai warga putera.com menetap kat sana.....kalo bole buat kat cyberview resort cyberjaya best

aktiviti:

banyak aktivit bole diadakan mcm contoh, LAN PARTY, WORKSHOP: Hardware, software, programming, web programming, security, open source...apa2 je lah(contoh je).....

okeh ada cadangan @ pendapat boleh la post kat sini.....kalo bole taun nih biar jadik la......

Okeh lagi memandangkan suma(kira ramai jugak yg setuju) termasuklah para otaimer2 kita maka setelah diperdebatkan maka terdapat beberapa idea yang bernas adalah seperti berikut....skima btul ayat aku nih..:lol:

PILIHAN TEMPAT

1)Area KL/ Selangor

2)Terengganu.

3)Port Dickson

4)Perak(T. batik)

5)ok....kalo ada cadangan nanti tambah lg

AKTIVITI

1)Sudah tentu LAN PARTY...:lol:

2)Workshop(Open Source, Hdware, Software, Networking, blablabla)

3)Overclocking Competition....OK x?????

4)Sesi suai kenal

5)Sukaneka...hohoho

6)Dan Penampilan istimewa saudara C-FU.....ada bran?????..:lol:

Okeh memandangkan ramai jugak la yang sokong....aku on je......okeh macm nih aku nak sound awal2 kepada mereka yang berkenaan jangan cakap dah la pom pam pom pam sampai 14 pages pastuh last2 dah xbleh turun plak...sebab tu la kita kena buat planning awal2 kena buat satu commitee yg btul2 bleh organize....aku tau korang suma student memang sibuk giler skang ngan final project nak2 yg final year macm aku nih....tapi lepas Final Exam nih maybe bleh dipertimbangkan jugak laaaa....xde la sibuk sangat.....okeh ada cadangan best post la kat sini yg penting jangan cakap je la....okeh cunnnnnnnnnn.....:lol:

Edited by Truckster

okeh ada cadangan @ pendapat boleh la post kat sini.....kalo bole taun nih biar jadik la......kalo xde respon tutup je thread nih.......

:lol: issskk.. cepat benor cadang nak tutup nye.... , bawak bersabo....,

Tunggu dan Lihat ajer...

ish...sian la pulak kalo buat kat kl/selangor. orang2 kat blah2 utara ngan pantai timur ngan slatan tu cemane. tapi bes gak kalo wat kat kl/sel. dekat pun dekat. huhuhu

bincang la tempat yg strategik supaya user2 lain bleh datang. tak semuanya berduit nak bayar tambang bas dan sebagainye. cuntuh cam aku ni. ahahaha

tengok aktiviti tu, banyak kemain. kite buat 3 ari 2 malam la.

p/s: cyberview resort cyberjaya tu pun aku tak pnah dgr. sori le. aku ni tak suke berjalan2. sakit mate.

kat atas tuh aku hanya senaraikan candangan aku jer........sbgai contoh jerrr......kalo bleh mod sila PM/contact encik shanai pasal perkara nih

yg penting skali tarikh la......kena pilih btul2......biar suma bleh turun

Korang pi je la jumpa secara tak rasmi... pi la minum2 ke..pi lowyatt ke... nak tunggu gath besar ntah bila...

Edited by prontoxp

Korang pi je la jumpa secara tak rasmi... pi la minum2 ke..pi lowyatt ke... nak tunggu gath besar ntah bila...

nak anjurkan mende2 camnie bukan senang.. tapi tak mustahil..

klao stakat minum2 aje, baik buat kat umah prontoxp... ^_^

hurm ... ^_^

aku nih still student.baru lak dtg kl..

aku x tau sgt jalan area kl nih..

agak2 tmpat tuh tambang bape hengget?

huhuhuhuhuhu

teman rase gini ler....

aper kate... kite pi area kl nii jerk...

kirenyer senang orang blah2 utare pantai timur n selatan turun...

tak lupa juga kat borneo....

tapi.. tempat tuu teman tak berani nak suggest kat mana2..

:ph34r::blink::ph34r:

kalo kat pc fair nanti bukan gathering plak....mcmana ngan aktiviti2 xkkan nak buat Lan Party kat foyer PWTC tuh.....

ye bukan senang nak organize benda nih...tapi kalo plan dari awal2...... dan ramai yg nak join akan jadik gak.....

Tak kira aweks ade ke..tak de aweks ke... join aje la.. kang ada aweks korang pakat malu2 plak...kaber line kuat...

Ada makan2 ker.. sapa nak belanja... en. shanai ker... hehehehe :D

Alaa.. kalau setakat makan tu.. Teman boleh belanja... tapi bayor masing2 ler... :lol:

kalau ada puteri nak join, baru aku join.. :D

buat masa PC Fair kat KL la best.

umm.. idop mati ko bersama aweks jerk....

ko niii gile tongkat ali tol arr...

buat kat pcfair tuu..

kang dah laa.. tempat tuu meriah..

tak rase menganggu ker.. :blink:

Edited by sraytynos

aku takut topik ni sampai 13 muka surat tapi xde solutionnya aje...

apa pun aku setuju aje dgn apa2 idea yg korang kemukakan... dan kalau jadi pun, tgk jugak lah kalendar rasmi aku dulu camana... :D