Jump to content
Sign in to follow this  
hairulfadly

Nur Kasih - Kasih kepada Nya...

Recommended Posts

Berdasarkan episod 15..

2 kali Nur dikecewakan oleh Adam..
Betul ke orang perempuan kalau dah terluka lebih sekali..
Susah nak maafkan..?

nk maafkan orang rasanya takla susah sgt...cume nk lupakan hal tuh mungkinla payah sket...
tp based on mistake yg dibuat la jugak....
girls..cuba bg pendapat korang lak cmne...

p/s: rasanye bukan girls je...lelaki pown sama kan...selagi die bergelar manusia...

Adam dan Nur Amina bertemu dan Adam bertanya kepada Nur Amina tentang keputusan Nur Amina. Nur Amina masih tidak dapat memberi kata putus kepada Adam tetapi menunaikan permintaan Adam untuk bersama - sama ke Masjidil Haram.

Hajjah berdoa di Jabal Rahmah supaya Aidil bertemu dengan jodoh yang terbaik untuk dirinya.

Ketika Aidil ke kedai buku di Mekah, Aidil bertemu dengan seorang wanita yang bernama Aliya. Aidil telah jatuh hati pada Aliya.

sayw wrote:baik layan aqisya ke apa ntah
astro prima
lagi komedi agama

qalisya laa...aku layan gak citer bebudak nih..best juge...seronok tgk haji mustapha tuh..hahahhahaha...

eii..minggu nih punya citer memang ler...aku geram jer kat adam tuh..dah 2-2 taknak dia sudah laa...tapi aku rasa Nur tuh nak adam pujuk dia sekali Adam buat tak tahu daa...hahahhaha...nka tergelak pun ada...nak tgk minggu depan Aidil jumpa Aliya...devGuy nih asyik bagi sipnosis jer.,..tuh tak sabar nak tunggu episod akan datang...hihihihihi

funkwasabi wrote:sarah tu gler gak an? mcm cter indo lak nur kasih nie... ada yg berdendam larh, mcm2 larh...

aku rase drama2 malaysia lg berkualiti drp cite indo yg mcm syial tuh walopown jln cite dendam2 ke cinte2 ke kan....
tp cite2 indo tuh jugakla yang bersepah kat tv skang...budush tol!

back 2 da topic, aku memula ingat ade jodoh gak antara si nur ngn aidil nih...rupa2 nye aidil dah jumpe buah ati lain lak....hahhahaa....harap2 jgn perangai si Aliya tuh cm Sara sudaaaa.....

aku dari awal dah tahu Aidil akan kawin ngan Ayu Raudah ler..Ayu Raudhah tuh Aliya laa..dia tuh baik bukan macam si sarah...hihihihihi..

baik ko bagi tahu ending die camner...adam tu baik semula ke ngan nur?
aidil,sara lak camner? happy or sad ending nanti?

akuccputsedut wrote:aku dari awal dah tahu Aidil akan kawin ngan Ayu Raudah ler..Ayu Raudhah tuh Aliya laa..dia tuh baik bukan macam si sarah...hihihihihi..

oit cput...cmne ko tau awl cite nih...ko ade kat set ke ms dorg wat last shoooting tuh??? adoi...tak suspen la cmnih...

eleh ko tuh...tak mintak pun, ko nk bgtau jugak kan....ko cite jelah smpi abes...senang, takyah aku tgk lg da cite nih....terawih aku pown selamat...hehhehe

hahahahhaa..aku baca kat paper ler sebelum Nur Kasih start lagi..sebab tuh aku ikut dari episod 1..sebab kat paper ada tulis bila citer nih start...hihihihihi..ada ler skit2 sipnosis dia....pastu ada kuar lagi sekali..gamabr muka depan ayu raudhah ngan fiz fairus kawin pakai baju pengantin merah...citer Nur Kasih ler tuh aku tau citer hihihihihi..tapi tak sampai abis laa..

funkwasabi wrote:skng nie takyah larh ponteng terawih lagi.. tgk jelarh kat www.tv3.com.my... =)

aku tak leh nak register kat sini..selalu error your email already exist padahal aku tak pernah register lagi...guna semua email aku pun dia dok kata email already exist gak...

apa kata hang tolong aku register...

akuccputsedut wrote:
funkwasabi wrote:skng nie takyah larh ponteng terawih lagi.. tgk jelarh kat www.tv3.com.my... =)

aku tak leh nak register kat sini..selalu error your email already exist padahal aku tak pernah register lagi...guna semua email aku pun dia dok kata email already exist gak...

apa kata hang tolong aku register...

web tv3 tu bleh load ke? dah byk kali aku try x penah2 load pon video...

xyah register.. guna ni

user : admin
pass : admin

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...