Jump to content
Sign in to follow this  
hairulfadly

Nur Kasih - Kasih kepada Nya...

Recommended Posts

DevGuy wrote:apa la korang ni di sebabkan benda ni korang tak gi terawih.tgk aku gi terawih balik kau layan kat tv3.com
kan online leh tgkkk
heheheh
laju jerr
ni duniawi hahahahaha

amboi2....cam tak syg je mulut ko dev...umah aku tenet tak laju mcm kat umah ko la...so agak susah nk tgk online..

"DevGuy wrote:sarah tu kalau kat laur drama ni awek kepada si adam tu.korang tahu takk hehehe

ehhh...ye ke??? taktau lak aku.....dah mcm cite bionik...hero bercinte ngn heroin kat luar...tp ni hero ngn assistant heroin la kan....ermmm...lalu plak si adam tu tgk sarah kan....hahahhaaa!

akuccputsedut wrote:aku rasa anak kat tuh gugur ler anak dia mati sebab xcident...diaorang gaduh dalam keta terus xcident kalau tak silap aku ler......DevGuy umah hang ada tenet takper laa...leh balik tgk kat tv3.com...umah aku takder tenet ler...hihihiihihi....terawih boleh buat kat umah jugak...pelik sangat ker...tak pergi masjid sembahyang terawih tak semestinya tak boleh terawih...kan miss kan...??? hihihihi...

P/S: selama aku idup nih tak abis lagi ler 10jari aku nih kalau nak kira berapa kali aku terawih kat umah...ada ler 2-3 kali....hihihihihi....

ye2..aku setuju..pas tgk cite nih...bukan stakat terawih, ko nk wat solat hajat ke...tahajud ke...sunat tasbih ke.sume blehh..tinggal nk ngn tak je kan cput..

Adam akan pergi ke luar negara..
Dikhuatiri mati kena bom.. ::icon_cry::

yer aku pun suka watak Nur tuh...tapi korang perasan tak Nur tuh ada berlakon iklan yang pakai tube jer tuh...yang beza2 kan warna badan tuh...yellow beautiful,white beautiful,dark brown beautiful...perasan tak..???

akuccputsedut wrote:yer aku pun suka watak Nur tuh...tapi korang perasan tak Nur tuh ada berlakon iklan yang pakai tube jer tuh...yang beza2 kan warna badan tuh...yellow beautiful,white beautiful,dark brown beautiful...perasan tak..???

yeah...setuju cput....memang aku perasan die dlm iklan tuh...pakai tube je tuhhhhh...sbb tu aku baru tau die nih jenis social leh tahan...nk lak kuar cite die ade pic2 yg kurang 'elok' ni...sygnye la kan...

Miss U.A wrote:
akuccputsedut wrote:yer aku pun suka watak Nur tuh...tapi korang perasan tak Nur tuh ada berlakon iklan yang pakai tube jer tuh...yang beza2 kan warna badan tuh...yellow beautiful,white beautiful,dark brown beautiful...perasan tak..???

yeah...setuju cput....memang aku perasan die dlm iklan tuh...pakai tube je tuhhhhh...sbb tu aku baru tau die nih jenis social leh tahan...nk lak kuar cite die ade pic2 yg kurang 'elok' ni...sygnye la kan...

haha.. real life dier mmg social tahap gaban.. tp kira oke larh dlm cter tu dier berlakon jadi solehah.. cair dlm cter tu je... >_<

oo yer ker...kira dia nih pelakon baru laa yer..tapi tgk dia berlakon tak kekok pung bersahaja jer..macam real..bukan berlakon..teror ler dia nih...dulu ayu raudhah pun 1st kuar kan manjalara pakai tudung gak..ingat memang bertudung rupanyer dalam drama jer...huhuhuhuhu...

tuhla...da berlakon pegang watak2 'baik' ni....dorg tak terasa ke nk jd mcm dlm watak tuh...hehhehe...kebal jugak ati dorg ni ye...tak lut! ::icon_wink::

Miss U.A wrote:ecece...dan2 je dgr zikir rasulullah ye...drama2 islamic taknak dilayannye...cite2 omputih yg ade part ciom molot tuh best sgtla....hahhahahaaa

LoL..ko ni berprasangka burok je..x bek tau tak..Dh zikir tu biase kuar time sahur je..lgpon aku ske alunan die..haha
Igt aku teruk sgt ke? Petang klu smpat aku tgk la jugak Jejak Rasul 15 tuh..mmg aku minat Dokumentari islam ni..

p/s: Cite ciom molot? tepuk pala tanye selera la..haha truk ko ni ::icon_cool::

Devguy wrote:apa la korang ni di sebabkan benda ni korang tak gi terawih.tgk aku gi terawih balik kau layan kat tv3.com
kan online leh tgkkk
heheheh
laju jerr
ni duniawi hahahahaha

Aku tgk time sahur..xtaula time tu ko pi terawih..wakakaka ::icon_lol::

Kenape ek, kalau citer2 ada perempuan solehah je pelakon yang diorang ambil untuk jadi perempuan solehah tu mesti yang social punya artis. Tak boleh ke ambil pelakon yang memang betul-betul pakai tudung, macam Heliza or Wardina tu ke contohnye. Hurm..
Camner la nak sampaikan mesej kalau artis sendiri pun tak praktik apa yang diorang cuba sampaikan.

LOL ot.

??????????? wrote:Kenape ek, kalau citer2 ada perempuan solehah je pelakon yang diorang ambil untuk jadi perempuan solehah tu mesti yang social punya artis. Tak boleh ke ambil pelakon yang memang betul-betul pakai tudung, macam Heliza or Wardina tu ke contohnye. Hurm..
Camner la nak sampaikan mesej kalau artis sendiri pun tak praktik apa yang diorang cuba sampaikan.

LOL ot.

ntah2 dierorng ingat dierorng leh ubahkn pompuan social tu guna cara lakonan solehah nie.. mana larh kte tahu kn...

??????????? wrote:Kenape ek, kalau citer2 ada perempuan solehah je pelakon yang diorang ambil untuk jadi perempuan solehah tu mesti yang social punya artis. Tak boleh ke ambil pelakon yang memang betul-betul pakai tudung, macam Heliza or Wardina tu ke contohnye. Hurm..

LOL ot.

Heliza sibuk nyanyi...nk lak skang dah jd cikgu motivasi lak...lg sibuk... Wardina pown die ckp bizi gak sbb kene jd pengacara MHI...letih..tak larat....ni dorg ckp arrr...bukan aku ckp...hahahaa!

mlm nih aku skip terawih lg...sume gara2 Nur Kasih...isk2...

the_ultimatez_najman wrote:tiz zaqyah...
awek dlm iklan silky girl x silap aku...

yee....memang tak silap lg sangkaan ko..mmg die awek silky girl...

funkwasabi wrote:haha.. ttbe gatal lak aku nie..

dah gatal nk berkenalan ke....
::icon_razz::

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...