Jump to content
Sign in to follow this  
hairulfadly

Nur Kasih - Kasih kepada Nya...

Recommended Posts

eee jahatla adam!
klu aku jadik nur..
tentula aku mintak cerai..
dlm cite tu nmpk die cm da ske kat adam..
die xtau lagi adam tu da kawin ngn kat!
cis laki cmni!
huh!
benciii..
hehe..
over lak aku..

Hellghast wrote: macam bakhil hayy la pulak huahuahua...

hahaha...
memang betul pn apa ko cakap 2 bro... ::lol::

??????????? wrote:Upload la kat YouTube ker, rapidshare pun takper...

arrrgghh...nilah korang...suh download kat utube lerrr rapishare lerr...masalahnyerrr aku tak tau lah cemana ::icon_geek:: sebagai contoh rapidshare...cemana nak wat? bagilah step2 dierr

aku pun tak tau camner nak upload kat rapidshare suma tuh...biar 11? jawab laa aku rasa di tau kot...

si Nur tuh memang ske kat adam laa...dari ari dia nikah lagi kan dia redha kawin ngan adam..tapi adam tak terima dia dan cakap macam2 jadi Nur kecewa laa...pastu 4thn lebih di gantung tak bertali...saper tak sedih...pastuh dah ler kawin lain balik Malaysia senang2 jer cakap..Adam: "saya tahu awak akan cinta kan saya sebagaimana saya cinta kan awak Nur"....

menyampah giler aku tgk si Adam tuh...Nur pulak dah nak cair tuh...hampeh giler ler...pas adam dah dapat pujuk Nur nanti sure baru adam bagitau dia kawin sorang lagi...aku nak tgk reaksi si Nur time tuh....tak sabar tunggu jumaat...

Alamak apa akan jadi next week ye..giler betol si sarah ni..
peguam syariah yg dia nk perangkap isk2...

pergh...betul2 sycho si sarah 2....
baik sangat aidil 2 g layan sarah...
kalau aku buat bodo jer ngan awek cm 2.... ::lol::

sarah call jais .sekali tak jadi sebab si nabila balik umah dulu.hahah.selamat aidil.lepas tu si sarah ni saiko lak si aidil suh ckp yg dia suka kat amina.lagipun amina tu kan anak angkat je kira bukan akak kandung si sarah a.aku pun hangin ngan sarah tu jahatt. then amina lak tahu yg adam dah kawin masa kat australia. hehehehe

weii..mana hang tau citer nih..??? betul ker..?? tapi aku pun rasa yang rancangan si sarah nih tak menjadi..nekad betul dia nak malu kan diri sendiri...memang jahat giler laa..selalu orang baik nih Allah akan lindung tuh aku rasa rancangan sarah takkan berjaya laa...hihihihi..

yang si Nur pulak...percaya ler si Adam dah berubah giler..padahal berubah ada makna nak 2-2 bini dia tuh...hampeh betul la...sian kat Aidil..berkorban jer..tapi takper Allah dah sedia kan jodoh yang lebih baik untuk Aidil nanti jumpa kat mekah....dalam citer nih ler...hihihihihi....

tu laa pasal...aku pun nak tahu gak mana dia tau citer nih..kot2 ada web yang macam citer betty dulu leh baca dulu apa jadi..hahahahaha

ceh..aku takleh register ler kat tv3.com.my tuh...pasal tuh ler takleh nak ikut perkembangan...camner yek nak register web tuh asyik cakap email aku already exist jer...bengap tul laa... dah aku nak tgk matahari takleh jugak...nak ikut perkembangan pun takleh...huhuhuhuhu..

memang terdesak giler..nekad abis nak malu kan diri sendiri...otak tak berapa matang...++ i**** masuk campur sekali...

hahah tu aaa baca sinopsis aa beb heheh.tapi aku mmg bengang tui ngan sarah tuu,dah aa suara masa call tu ala22 manjeee hii geli aku.kalau aku dapat awek cam tu pun mmg tak der aa mmg aku reject jerr

ala Aidil tu dah tahu perangai si sarah tuh...tapi dah lelaki kan kena la tunjuk skit sikap tanggungjawab tuh...hihihihihihi....

dia pun memang taknak sebenarnya terpaksa jer tuh...mengenang kan sarah tuh adik buah ati dia si Nur Amina...hehehehehehehe

manusia kan boleh berubah sama la macam adam tu

Spoiler:
adakah aku ni menyokong adam????

Sarah:
Hello, Jais..boleh cakap dgn En.Jais ??
Ooo.. takpelah die keluar eh..terima kasih. Kim salam kat En Jais ye...

Ayu Raudhah sebagai Aliah

aku nak tunggu sampai abis episod baru order boleh tak..??

sekali jais datang salah rumah ler...kan aku dah cakap orang baik selalu Allah lindung...hihihihihihi....kesian kat Nur baru nak jatuh cinta dah kena tipu lagi...huhuhuhuhu

nur gi jeddah lepak sana kerja ngan ummi apa tahh. adam lak bgtahu mak nur pasal hal dorang.lepas tu si adam ngan aidil bawak hajjah ( mak dorang a) gi umrah. so dorang jumpa balik aidil ngan nur . jeng22 saksikan la seterusnya nanti ekkk heheh

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...