Jump to content
nur_29

Apa Yang Korang Rasa Hari Ni ?

Recommended Posts

....pehh keje dah selesai ,gaji pekerja dah bayor....akaun dah siap ...legaaa.....

happy tol rsnye ari nie bebas dri tekanan kerja yg amat membebankan and dpt cuti panjang 2 minggu huhu... :3: bek rehat cukup2 next month kena g japan :lol: lak...

Happy hehe, cuti, lepak2 dalam bilik nih. Best, kasi reduce stress sikit. Duk google cari maklumat jap, sambil duk edit website.

Hari ni oral test bahasa jepun.

macam biasa, aku terpaksa men downgrade skill aku.
tensen betul bila kena cakap guna bahasa skema buku nih.

orang jepun mana guna ayat macam tu dalam everyday conversation lol.

nape ramai sangat orang kena gi japan nih.. aku pung nak gi jugak... aku rasa kosong dan boring arini.. kena keje.. lepas cuti 4 hari... huhuhuhuhu...

Semalam happy, mai pagi nih start kui 7 tadi, mai kurang tenang plak dah. So hari nih jiwa kacau sikit. Ada duk lalai tang mana2 tu dalam 2 hari lepas.

aku rasa lapar jer... semenjak dua menjak nih ari2 aku lapar jer.. aku rasa hati aku tengah susah arr.. sebab tuh arrr aku macam asyik nak mengunyah jer... aku cam tension kot... nape aku keje sini dah 3 tahun belum dapat promotion... orang lain dah dapat dah.. sapa2 ada keje kosong kasi tau.. aku nak blah dari sini.. huhuhuhu...

[quote name='benchoz' timestamp='1340062797' post='1082873']
aku rasa cam sunyi je kat putera.com ni..hehehe..
[/quote]

benchoz lama tak nampak kamu.... sunyi sangat takde laa... kalau kadang-kadang sunyi biasa laa tuh.. hahahahhaa...

[quote name='ahaksz28' timestamp='1331738141' post='1080100']
rasa kenyang. baru pas kena Kebababababaommm! :lol:
[/quote]

hi masitah!! lama tak nampak

Pagi semasa masuk ke office, sambil berborak dengan seorang pengawal keselamatan tiba² dia bertanya kepadaku "Apa yang en. nak buat kalau banyak duit?" Ku cuma mampu tersenyum sambil berfikir apa yang ku nak buat kalau ku banyak duit & juga mencari jawapan untuk persoalan tersebut. Ternyata secara sepontan ku tak mampu menjawab soalan itu. Emm.. Sebabnya ku tak perlukan duit yang banyak. Sudah cukup selesa apa yang ku ada sekarang ni. Hati ini berasa sangat bersyukur kepada yang Esa. Terima kasih kepada pakcik yang bertanyakan soalan tadi. Hidup ni cuma sementara tak perlu terkerja² mencari harta.

[quote name='M3ntary™' timestamp='1340421273' post='1082944']
Pagi semasa masuk ke office, sambil berborak dengan seorang pengawal keselamatan tiba² dia bertanya kepadaku "Apa yang en. nak buat kalau banyak duit?" Ku cuma mampu tersenyum sambil berfikir apa yang ku nak buat kalau ku banyak duit & juga mencari jawapan untuk persoalan tersebut. Ternyata secara sepontan ku tak mampu menjawab soalan itu. Emm.. Sebabnya ku tak perlukan duit yang banyak. Sudah cukup selesa apa yang ku ada sekarang ni. Hati ini berasa sangat bersyukur kepada yang Esa. Terima kasih kepada pakcik yang bertanyakan soalan tadi. Hidup ni cuma sementara tak perlu terkerja² mencari harta.
[/quote]

aku terkejar-kejar mencari duit yang banyak.. bukan cari harta.. cari duit banyak buat bayar hutang PTPTIPU... wakakakakakakka.....

arini aku rasa sakit ati gila kan sowang yang aku kenali nih.. suka ati dia jaa nak buat keputusan on behalf aku... ntah pape... meluat aku dah haa... tensioonss...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1340680831' post='1082982']
aku terkejar-kejar mencari duit yang banyak.. bukan cari harta.. cari duit banyak buat bayar hutang PTPTIPU... wakakakakakakka.....

arini aku rasa sakit ati gila kan sowang yang aku kenali nih.. suka ati dia jaa nak buat keputusan on behalf aku... ntah pape... meluat aku dah haa... tensioonss...
[/quote]

tampaq ja la. apa susah. hahaha

ari ni berasa tak sehat. so enjoy working from home ja ihihihi