Jump to content
nur_29

Apa Yang Korang Rasa Hari Ni ?

Recommended Posts

Saya rasa kecewa

Kenapa forum putera tidak ceria seperti dahulu?bila ahli forum ada masalah, reply untuk masalah itu sangat cepat dan jumlah yang online pun ramai. Sekarang cuma 2-3 orang sahaja yang sudi online ke forum ini.

Forum ini sunyi sepi seperti tanah perkuburan.

Saya ada membuka topic berkaitan router dan bump thread lama untuk bertanya setup wireless printer.

Tetapi tiada seorang pun sudi reply walaupun saya bertindak dengan menghantar msg secara peribadi kepada ahli tersebut, tetapi tetap tiada reply.

[quote name='lin' date='13 November 2010 - 05:28 PM' timestamp='1289640510' post='1053274']
Saya rasa kecewa

Kenapa forum putera tidak ceria seperti dahulu?bila ahli forum ada masalah, reply untuk masalah itu sangat cepat dan jumlah yang online pun ramai. Sekarang cuma 2-3 orang sahaja yang sudi online ke forum ini.

Saya ada membuka topic berkaitan router dan bump thread lama untuk bertanya setup wireless printer.

Tetapi tiada seorang pun sudi reply walaupun saya bertindak dengan menghantar msg secara peribadi kepada ahli tersebut, tetapi tetap tiada reply.
[/quote]

jangan la cakap cam tu

bantuan ade, cume mereka sibuk sket sekarang nie.. :D

mane helpdesk nie :lol:

[quote name='lin' date='13 November 2010 - 05:28 PM' timestamp='1289640510' post='1053274']
Saya rasa kecewa

[/quote]

Salam encik/cik

Saya mewakili member2 bhgn sistem rangkaian mohon byk2 maaf kalau post encik/cik tidak dijawab sepenuhnya. If tak keberatan boleh upkan balik semua post tu atau PM saya.Saya akan cuba membantu.. Harap2 tak la kecewa lagi.

aku RASA penat...dah 1.28 pagi waktu tempatan masa aku tulis nih..hoho...

nak rehat tak RASA ngantuk pulak...adess....ni yang menyebabkan aku RASA nak masak sahur nih...

sini, esok pagi (atau sekarang) merupakan hari tarwiyah yakni hari ke 8 zulhijjah. pada hari tarwiyah ini, merupakan hari terakhir jemaah haji bergerak ke tempat miqat dan kemudian berkumpul di padang arafah untuk wuquf di arafah, rukun utama ibadah Haji. ada yang ihram lebih awal dan kerjakan umrah, maka jika dia tahallul (bukak ihram) hari terakhir untuk dia ihram balik adalah pada hari tarwiyah. jika dia pakai ihram lebih awal untuk haji ifrad (haji sahaja tanpa umrah), dan terus menunggu hari wuquf, tak perlu dia pakai ihram semula di miqat pada hari tarwiyah.

dan pada hari ini, disunatkan untuk berpuasa juga, bagi yang tidak pergi menunaikan haji di mekah.

dan esoknya, hari wuquf, 9 zulhijjah, sunat untuk berpuasa juga jika tak pergi tunaikan haji di mekah.

esoknya pula, 10 zulhijjah, raya AJI diikuti 3 hari berikutnya (hari tasyriq) merupakan 4 hari daripada hari-hari yang diharamkan berpuasa padanya.
1- raya AJI
2- 3 hari tasyriq
3- raya puasa
4- hari syak

Allahu a'lam.

salam

RASE kesian bila ada orang rasa tidur dia lagi penting dari bangun pagi solat subuh.. minta dijauhkan dari sifat mcm tu..

takut xcukup tido ade eyebag ke.. susah jugak jadi model ni..

rasa macam aku la insan paling gembira, bertuah dan bersemangat di seluruh cakerawala..

sapa nak makan, order je.. arini aku belanja.. [size="1"][color="#FFFFFF"]bayar sniri2 ar..[/color][/size]

:lol:

[quote name='hotfloppy' date='14 November 2010 - 10:19 AM' timestamp='1289701166' post='1053329']
rasa macam aku la insan paling gembira, bertuah dan bersemangat di seluruh cakerawala..

sapa nak makan, order je.. arini aku belanja.. [size="1"][color="#FFFFFF"]bayar sniri2 ar..[/color][/size]

:lol:
[/quote]
time aku rasa nak posa nih lah hang nak rasa gembira nak belanja makan...

<_<

[quote name='Panglima Khalid' date='14 November 2010 - 10:27 AM' timestamp='1289701659' post='1053330']
time aku rasa nak posa nih lah hang nak rasa gembira nak belanja makan...

<_<
[/quote]
hahaha.. mmg rasa nak belanja orang arini.. tapi ada mesej tersembunyi tu.. sila perhati betol2.. hahahaha..

takpa, time berbuka nanti pon boleh :P

[quote name='HelpDesK' date='14 November 2010 - 01:21 AM' timestamp='1289668905' post='1053300']
Salam encik/cik

Saya mewakili member2 bhgn sistem rangkaian mohon byk2 maaf kalau post encik/cik tidak dijawab sepenuhnya. If tak keberatan boleh upkan balik semua post tu atau PM saya.Saya akan cuba membantu.. Harap2 tak la kecewa lagi.
[/quote]

Terima kasih helpdesk

Terima kasih Mod khairul anwar

Ini thread yang saya maksudkan [url="http://forum.putera.com/tanya/index.php/topic/79065-print-dari-lattop-ke-printer-melalui-wireless/"]how to setup wireless printer[/url]

Berkenaan topic router, abaikan lah. Ini kerana saya sudah pun membelinya.

Harap saudara/saudari Helpdesk dapat menolong

Terima kasih

[quote name='lin' date='14 November 2010 - 01:47 PM' timestamp='1289713623' post='1053343']
Terima kasih helpdesk

Terima kasih Mod khairul anwar

Ini thread yang saya maksudkan [url="http://forum.putera.com/tanya/index.php/topic/79065-print-dari-lattop-ke-printer-melalui-wireless/"]how to setup wireless printer[/url]

Berkenaan topic router, abaikan lah. Ini kerana saya sudah pun membelinya.

Harap saudara/saudari Helpdesk dapat menolong

Terima kasih
[/quote]

Saya dah pun reply , mungkin ayatnya sukar difahami tapi saya try sebaik mungkin utk selesaikan masalah ni.

regards

sehari suntuk buat kerja kat ladang, aku rasa...
[img]http://img34.imageshack.us/img34/1895/33509166.jpg[/img] Edited by razirazo

rasa nervous nak menghadapai misi esok..

rasa epi dan bahagia sgt2.. :D

rasa saspen menanti.. rasa cam takde harapan, tapi tawakal je la.. insyaAllah..

[quote name='hotfloppy' date='18 November 2010 - 05:32 PM' timestamp='1290072757' post='1053743']
rasa rindu sgt2.. :)
[/quote]

rindu sapa wei...???

arini aku rasa bosan pun ada boring pun ada.. eh bosan ngan boring sama laa kan.. lagi aku sakit pinggang arini... huhuhuhu... nak balik baring2 arr... cepat arr skit kui 6PM ni... aku rasa nak balik nih...

rindu kat my beskot la.. :D

koi 6 satgi, aku [b]rasa[/b] ribut bakal melanda.. skang ni pon dah gelap gelita dah nih.. untung2 leh tengok waterspout.. hahahahaha..

[quote name='hotfloppy' date='18 November 2010 - 05:45 PM' timestamp='1290073541' post='1053750']
rindu kat my beskot la.. :D

koi 6 satgi, aku [b]rasa[/b] ribut bakal melanda.. skang ni pon dah gelap gelita dah nih.. untung2 leh tengok waterspout.. hahahahaha..
[/quote]

beskot beskot tak abih2.. hang nih dah declare ke belum... aku pelik arr... nih buat aku rasa pelik.. waakakakkaka... hang jangan cakap nak ribut arr.. tunggu aku sampai umah dulu pastu nak hapa pung takper arr... takleh basah arini... huhuhuhuhu

RASA berdebar2 + mengigil sikit.
Sebab tadi, guruh paling pelik aku pernah dengar.
Tebom tebom tebom tebom mcm tu. Mcm bunyi bom2 yg meletup kat langit.
Terus aku gi tingkap tengok, nasib baik xde ape2.
Fuhh terasa mcm ada kat Iraq kejap tadi. Serius takut. :ph34r:

[quote name='TOYSЯUS' date='18 November 2010 - 07:44 PM' timestamp='1290080678' post='1053761']
RASA berdebar2 + mengigil sikit.
Sebab tadi, guruh paling pelik aku pernah dengar.
Tebom tebom tebom tebom mcm tu. Mcm bunyi bom2 yg meletup kat langit.
Terus aku gi tingkap tengok, nasib baik xde ape2.
Fuhh terasa mcm ada kat Iraq kejap tadi. Serius takut. :ph34r:
[/quote]

yer ker.. aku sini semalam aku sorang2 kat umah.. kilat camtu arr.. serius cuak giler...

nak ilang takut nya pasal pi sms bf yang dah lama menyepikan diri.. tup tup dia balas plk.. mcm tau tau jer aku nak orang teman time tuh... hehhehehee... rasa cam terlepas gak arr windu ke dia... si jantung hati.. ooohhooii... si jantung hati... wkakakakakkaka...

RASA penat badan...sakit2 pulak tu...

RASA perlukan tukang urut...mesin urut takde pulak kat rumah sini...

tumbang sekor unta...semalam...