Jump to content
ran

Kursus Forex Di Tempat Anda

Recommended Posts

QUOTE(shafekzz @ Dec 10 2008, 12:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
bro jebatfx

bro juga ada buat kelas fx untuk newbie jugak kan? so, apa silibusnya? ph34r.gif

wkumsalam,

so far tak de lagi..., maybe next year jika ada kelapangan. buat masa nie, sapa sapa tiada basic saya ajar serba sikit dri ym, free je. Sebab saya lebih suka ajar yg dah ada pengalaman dan tahu betapa perit nya trade forex nie, so mudah mereka nak faham bila saya explain.

QUOTE(Gigabyte @ Dec 10 2008, 10:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
pergh chaos n EW.. mantap tu... dpt trade dgn wiseman2 ni + EW mmg best.

hati hati guna chaos, wiseman 1 and 2 is a counter trend strategy and too many false signal. Most ppl just apply wiseman 3 which is a fractal. But u can't do a buy bottom and sell top with the system since its applied a PO & breakout system. Good luck anyway.l

oklah bro jebatfx, u r pro..u win..tp thread ni skang under control ko...hahaa...nice job..apedaaa..dah ada thread sendiri lepak jelah thread sendiri, xpayah soal teknik orang lah dol...

salam,

inilah namanya forum. Bukan thread sapa punya bro. Its good for discussion. Thread saya dah ada, mungkin u tak jumpa kot.. or mungkin u tak faham apa yg saya tulis. And jika keadaan ekonomi diri tidak kukuh, elok jauhkan diri dari forex nie... boleh telungkup dan porak peranda hidup u kerana forex. Maybe u boleh ceritakan pengalaman dan ilmu u dlm forex. So dptlah di jadikan panduan kepada yg baru nak berkecimpung.

Even aku pun melakukan kesilapan di thread niche and marketing...tolong hormat pada TS. Aku jgk dah tgk thread ko, tp mmg aku x paham, sebab aku bukan forex player anyway. Tapi dari cara ko campur tangan dalam topik sis ran ni, rasanya ada something yg x kene pada ko sendiri. Jelous + Dengki.

Kalau thread ko bagus, tip top, 5 star, aku rasa ko just stay on your thread only, no need tu hu ha in other threads. Make your thread at the top and beat ran thread...hahaa...

just my 2 cents...haha

QUOTE(Gigabyte @ Dec 10 2008, 10:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
pergh chaos n EW.. mantap tu... dpt trade dgn wiseman2 ni + EW mmg best.

Betul seperti kata JebatFx, ramai orang suka ambil wiseman 3 iaitu fractal breakout. Tapi saya lebih suka ambil wiseman 1 dan 2. Penggabungan EW dalam Chaos Trading membolehkan kita buy di Wave paling bawah dan sell di wave paling atas. Mantap...

QUOTE(shafekzz @ Dec 11 2008, 12:07 AM) <{POST_SNAPBACK}>
bro jebatfx

so, yg diblog bro tu untuk yg dah biasa dgn fx la yek? basic fx saya tau la sikit2, study sendiri, so bole ke saya join ur class??

salam,

ya, yg ada dlm blog tu, technical analysis berdasarkan Elliot Wave. U kena add ym saya dan saya kena interview dulu samada u dah ada cukup knowledge untuk masuk kelas saya ataupun belum. Jika belum, maka saya akan suruh u follow perkara basic yg perlu secara free je, tak perlu bayar pun. Tapi u kena betul betul buat apa yg saya suruh la.

QUOTE(ROBOTs! @ Dec 11 2008, 12:34 AM) <{POST_SNAPBACK}>
oklah bro jebatfx, u r pro..u win..tp thread ni skang under control ko...hahaa...nice job..apedaaa..dah ada thread sendiri lepak jelah thread sendiri, xpayah soal teknik orang lah dol...

Even aku pun melakukan kesilapan di thread niche and marketing...tolong hormat pada TS. Aku jgk dah tgk thread ko, tp mmg aku x paham, sebab aku bukan forex player anyway. Tapi dari cara ko campur tangan dalam topik sis ran ni, rasanya ada something yg x kene pada ko sendiri. Jelous + Dengki.

Kalau thread ko bagus, tip top, 5 star, aku rasa ko just stay on your thread only, no need tu hu ha in other threads. Make your thread at the top and beat ran thread...hahaa...

just my 2 cents...haha

salam,

bukan kira sapa menang, sapa kalah la bro. U takjawab lagi soalan saya. Saya ingin tahu background dan pengalaman u dlm forex sebab jika u pandai main forex, boleh la saya menuntut dgn u since u suka panggil orang bodo atau dol. Masuk forum pun tak reti nak bagi salam. Terus komen tak tentu pasal. Jika u baca tul tul dan jika faham la apa forex nie... u takkan kata saya kacau thread orang atau hu ha tak tentu pasal. Unless u ni kawan saudari ran la. Semua yg saya cakap tu berdasarkan pengalaman saya dan semoga dpt di jadikan panduan kepada sapa yg baru nak berkecimpung dlm forex nie.

QUOTE(smiler @ Dec 11 2008, 07:42 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Betul seperti kata JebatFx, ramai orang suka ambil wiseman 3 iaitu fractal breakout. Tapi saya lebih suka ambil wiseman 1 dan 2. Penggabungan EW dalam Chaos Trading membolehkan kita buy di Wave paling bawah dan sell di wave paling atas. Mantap...

Salam,

Apa apa pun, jgn lupa letak SL kerana signal W1 and 2 ada byk masalah. Dan juga jgn lupa sentiasa buat alt count pada counting EW u. Hati hati dlm trading.

p/s : masih menanti saudari ran punya feedback ttg publish intraday forecast analysis di web beliau.

Salam,

Apa apa pun, jgn lupa letak SL kerana signal W1 and 2 ada byk masalah. Dan juga jgn lupa sentiasa buat alt count pada counting EW u. Hati hati dlm trading.

p/s : masih menanti saudari ran punya feedback ttg publish intraday forecast analysis di web beliau.
[/quote]

Wsalam Otai EW..

Yup, saya memang x lupa letak SL pada setiap trading sy. Tapi x derlah banyak, bergantung pada bar yang terbentuk sebelumnya. W1 adalah gamble trading, W2 klu combine EW memang profit. Counting EW pula, saya banyak refer pada AO. X derlah pening sgt tgk chart kosong jer.

P/s: sama2 tunggu

bagus,

semoga kita sama sama berjaya harungi dunia forex yg sentiasa bergelora. good luck trading.

p/s : u ni ex student sugarush ke

QUOTE(Jebatfx @ Dec 11 2008, 06:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
bagus,

semoga kita sama sama berjaya harungi dunia forex yg sentiasa bergelora. good luck trading.

p/s : u ni ex student sugarush ke

InsyaAllah.... Betul cakap tuan..dunia forex sentiasa bergelora. Klu x hati2 mau x timbul2. Tengelam jer. hehehe. Kena sentiasa belajar, sabar, berdoa dan tawakal. InsyaAllah berjaya.

p/s: saya bukan student Sugarush tuan...tapi adalah baca ebook dia pasal wave ni.

QUOTE(smiler @ Dec 11 2008, 06:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
InsyaAllah.... Betul cakap tuan..dunia forex sentiasa bergelora. Klu x hati2 mau x timbul2. Tengelam jer. hehehe. Kena sentiasa belajar, sabar, berdoa dan tawakal. InsyaAllah berjaya.

p/s: saya bukan student Sugarush tuan...tapi adalah baca ebook dia pasal wave ni.

salam,

oic, tu saya ingat u ex-student dia cos dia ada ajar guna AO untuk determine wave. Anyway good luck trade dan hati hati. Make sure jaga lot size (money management) dan SL.

QUOTE(Jebatfx @ Dec 12 2008, 11:18 AM) <{POST_SNAPBACK}>
salam,

oic, tu saya ingat u ex-student dia cos dia ada ajar guna AO untuk determine wave. Anyway good luck trade dan hati hati. Make sure jaga lot size (money management) dan SL.

Wsalam,

Terima kasih sb ingatkan saya tuan. InsyaAllah sy berhati2 dalam trading saya.

salam,

just baru terperasan balik...... sendiri nilai

Episode 1

Menawarkan teknik dgn harga RM 100 hanya selepas cuba 1 minggu di live account. Menjanjikan keuntungan usd300 sehari.

QUOTE(ran @ Sep 14 2008, 11:48 AM) <{POST_SNAPBACK}>
aku rasa dia da ilang kot.. mcm ni la.. aku ada teknik yg aku pakai dalam forex ni yg boleh unttung giler2.. teknik ni aku buat sendiri aje ikut pemerhatian aku.. tp mmg menjadi la.. aku bagi nama teknik BBhanz..kalau sesapa nak, bole PM aku, nanti aku ajar.. ni teknik yg aku duk pakai sekarang.. but bayar la sikit.. RM100 aje.. ilmu ni xboleh senang2 bagi kat org kan.. kalau berbayar ni org hargai la sikit.. but aku sure, korang akan dapat untung lebih dari USD300 sehari.. K kalau minat, PM aku..

QUOTE(ran @ Sep 14 2008, 03:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
bagi aku emel adress ko nanti aku post bukti..
aku dah trade lama ngan demo..

but baru 1 minggu ngan real

rujuk kiriman #54 dan #56

http://forum.putera.com/tanya/index.php?show...61730&st=50

Episode 2

Buka thread "Teknik Trade Forex Yg Menguntungkan (bbhanz), aku bole ajar sesapa yg nak belajar" pada tarikh yg sama 14hb Sep 08

Memulakan strategy dgn beri ebook free dan menjual teknik yg menguntungkan dgn harga RM 100 walaupun baru 1 minggu live trade dgn modal usd100 saja.

http://forum.putera.com/tanya/index.php?showtopic=65659

QUOTE(ran @ Sep 14 2008, 01:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
teknik aku sendiri yg cipta berdasarkan pemerhatian aku.. dan aku dah kompom mmg bole pakai utk buat profit at least 300 pips sehari..but ade sedikit bayaran la kan.. bukan senang kita nak turunkan ilmu ni.. tak mahal.. RM100 aje.. but aku yakin dalam sehari paling kurang pon USD300 korang bole dapat.. berbaloi kan.. sapa minat PM aku.. but ni copyrite aku tau.. so aku xbenarkan sesiapa kaut untung (jual) teknik ni tanpa kebenaran aku..

Episode 3

Buka thread "Kursus Forex Di Tempat Anda, khas untuk newbies... ada peluang dapat notebook & free deposit &#" pada 22hb Oct 08

http://forum.putera.com/tanya/index.php?showtopic=68281

QUOTE(ran @ Oct 22 2008, 07:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Assalamualaikum dan salam sejahtera..
maaf kerana terpaksa buka lagi satu thread mengenai forex ni..

ini adalah khas untuk newbies forex dan mereka yg sering kerugian dalam forex..

Atas permintaan ramai yang meminta saya mengadakan kelas/kursus supaya lebih faham (kadang-kadang baca ebook payah nak faham) dan face to face, akhirnya saya bersetuju untuk berbuat demikian dan akan hadir ke tempat anda pada tarikh-tarikh tertentu.

UNTUK PUSINGAN PERTAMA,

saya akan berada di:

KUANTAN ( 6 DEC 2008 )
KUALA LUMPUR ( 7 DEC 2008 )
KOTA BHARU ( 13 DEC 2008 )
KUALA TERENGGANU ( 14 DEC 2008 )
IPOH ( 20 DEC 2008 )
PULAU PINANG ( 21 DEC 2008 )
ALOR SETAR ( 27 DEC 2008 )
JOHOR BAHARU ( 28 DEC 2008 )
SEREMBAN ( 3 JAN 2009 )
MELAKA ( 4 JAN 2008 )
KOTA KINABALU ( 10 JAN 2009 )
KUCHING 11 JAN 2008 )

* TEMPAT AKAN DI BERITAHU KEMUDIAN.

SESSI 1:
- pengenalan dan asas forex

SESSI 2 :
- teknikal analisis
- fundamental analisis

SESSI 3
- kaedah trade
- money management

SESSI 4:
- teknik trade forex yang menguntungkan
( 3 teknik akan diajarkan )

SESSI 5:
-Pendaftaran dengan broker berlesen
-cara deposit dan withdraw

*MAKAN DAN MINUM DISEDIAKAN
-MAKAN PAGI
-MAKAN TENGAH HARI
-MAKAN PETANG

PERALATAN YANG AKAN DISEDIAKAN:
-Modul

PERCUMA DIBERIKAN
-e book/ buku asas forex
-software Forexkiller version 3 (ini akan diberikan percuma dan tidak termasuk dalam yuran anda serta akan diajar bagaimana menggunakannya)

DI SAMPING ITU PESERTA BERTUAH BERPELUANG MENDAPAT:

- Notebook
- Broadband
- Deposit percuma USD500

Kursus/kelas ini juga adalah jalan anda membuat amal kerana sebanyak 5% daripada yuran anda akan disalurkan ke Sekolah Tahfiz Abada ( Kedah). sebuah sekolah tahfiz swasta yang sangat daif dan memerlukan bantuan.

YURAN:

ingin diberitahu terdahulu adalah yuran yang saya kenakan adalah sangat berpatutan kerana kos yang tinggi iaitu

RM350

BAGI sesiapa yang berminat :
-Sila PM atau emel ke [email protected]

atau layari blog www.multitradefx.blogspot.com

-TERHAD kepada 100 orang peserta sahaja setiap sessi.

bagi yang telah mendaftar sebagai peserta seminar, sekiranya anda memperkenalkan seorang rakan anda menyertai seminar ini, anda akan dibayar RM35 bagi seorang peserta yang anda kenalkan, tidak mengira mana2 sessi yang dipilih oleh rakan anda.

bagi mereka yg telah membeli teknik dari saya, anda semua akan diberi diskaun RM100 sekiranya ingin menyertai seminar ini.

tawaran ini hanya dibuka bagi mereka yg mahu dan berminat sahaja..

jika berminat, bertindaklah segera..

jumpa di sana!!!

Mula bergelar sifu forex dan memulakan promosi kelas forex seluruh malaysia setelah lebih kurang 2 bulan live trade sahaja (awal bulan Sep 08) dgn modal usd 100. Menjanjikan pelbagai hadiah dan yuran kelas yg asyik berubah ubah dari RM 750 turun ke RM 350 then naik balik RM1000 (sebab ada byk hadiah + usd2 tiap hari seumur hidup) dan akhirnya buat masa ini 2 package iaitu RM 750 dan RM 350 (sebelum 15 Dec 08).
Tetapi selepas 15 Dec 08 harga naik balik ke RM 1000 dan RM 500.

Rujuk di web beliau http://www.ranforex.somee.com/seminar/index.asp

Berita Baik [Selasa, 2 Disember 2008]
Yuran seminar masih lagi dikekalkan pada harga:

Pakej A: RM 750.00
Pakej B: RM 350.00

Yuran akan dinaikkan mulai 15 Disember 2008 kepada:

Pakej A: RM 1000.00
Pakej B: RM 500.00

http://forum.putera.com/tanya/index.php?show...t=0&start=0

Seminar Jelajah Malaysia Sifu Ran ("mula live trade dgn USD 100 pada Awal September 08")

http://www.ranforex.somee.com/seminar/seminar.asp

Tarikh Lokasi Venue Status
6 Dis 2008 KUANTAN -PENUH-
7 Dis 2008 KUALA LUMPUR -PENUH-
13 Dis 2008 KOTA BHARU -BUKA-
14 Dis 2008 KUALA TERENGGANU -BUKA-
20 Dis 2008 IPOH -BUKA-
21 Dis 2008 PULAU PINANG -BUKA-
27 Dis 2008 ALOR SETAR -BUKA-
28 Dis 2008 JOHOR BHARU -BUKA-
3 Jan 2009 SEREMBAN -BUKA-
4 Jan 2009 MELAKA -BUKA-
10 Jan 2009 KOTA KINABALU -BUKA-
11 Jan 2009 KUCHING -PENUH-

Lokasi pun tak tahu mana tapi dah penuh (100 orang). Since sekarang dah 13hb Dec 08, moga tak lama lagi dptla kita tgk gambar seminar di Kuantan dan Kuala Lumpur yg penuh tu.

Just imbas kembali. Semua ada akal... gunakan sebaiknya untuk menilai dan bak kata nabil, lu pikirla sendiri beb. Cakap byk byk kang ramai pulak tak puas hati... so tanya hati, tanya akal. tanya diri sendiri.

wassalam.

rileks jebat.. maybe ran tgh bz utk handle kelas2 dia tu. Today n tomorrow dia ada dekat kota bharu n terengganu. So kalau ikut perancangan jadual yg ran buat, isnin nti (15/12/08) dia dah buat 4 kelas di 4 tempat yg berbeza. So aku harap n maybe forumers lain harap next week dia dpt upload pic and update info ttg kursus2 yg dia telah jalankan tu. Pada yg telah attend kursus dia tu maybe blh bagi sedikit feedback disini..

aku suka dgn fakta2 yg di utarakan oleh jebatfx

aku kalu jadi ran, akan aku upload kelas gambar2 yg aku dah buat..
baru laa nampak lebih yakin, kelas dah 4 .. xkan dia x ambik gambar sbg prove
dan display kan kat sini..? kalu dah ble upah org buat web, xkan nak link kan gambar2 pn xble ..

xpe laa kita tunggu si ran punya respone..
kalu dia hilang begitu saje.. aku ucapkan tahniah pada yg dah berjaya daftar dgn transaksi duit sekali

QUOTE(Gigabyte @ Dec 13 2008, 09:17 AM) <{POST_SNAPBACK}>
rileks jebat.. maybe ran tgh bz utk handle kelas2 dia tu. Today n tomorrow dia ada dekat kota bharu n terengganu. So kalau ikut perancangan jadual yg ran buat, isnin nti (15/12/08) dia dah buat 4 kelas di 4 tempat yg berbeza. So aku harap n maybe forumers lain harap next week dia dpt upload pic and update info ttg kursus2 yg dia telah jalankan tu. Pada yg telah attend kursus dia tu maybe blh bagi sedikit feedback disini..

salam,

nampak nya u masih tidak dpt memahami apa yg ingin saya sampaikan dan mengikuti kronologi sejarah marketing dan background encik atau pun cik ran nie... daripada pada mulanya cara menulis seperti seorang lelaki (gelar diri sbg aku, gaya bahasa seperti lelaki dan sebagainya) hinggalah mengelar dirinya "sifu forex segera" dgn susunan ayat yg lebih lembut dan baik.

Sifu pun main live usd100 je mula pada bulan 9, tunjuk result trading di platform fxmalay dgn report yg mengelirukan di mana ianya hanyalah acc micro di mana jika keuntungan 1000 bukanlah bermaksud usd 1000 tetapi hanyalah usd10 (bagi yg baru, takkan tahu ttg nie, hanya tertarik dgn angka ribu ribu yg di tunjuk)......then bulan 10 dah mula buat kelas dgn kadar yuran yg tinggi...

haiz bro.. bilalah nak buka pintu hati nie... tak mampu saya nak bukakan pintu hati u lagi macam nie...terima je la seadanya.

saya rasa u add ym saya dulu bertanya ttg forex pun dlm bulan 4 tahun nie dan invite saya untuk publish EW analisis saya di forum Malaysiafx kawan u di www.malaysiafx.org....then saya pun mula publish forecast saya di forum tersebut (http://malaysiafx.org/component/option,com_fireboard/Itemid,41/func,view/id,5573/catid,69/limit,10/limitstart,0/)

so until now (nak 8 bulan telah berlalu) , saya rasa pasti u dah byk ilmu dan pengalaman, maka saya rasa u lagi dah boleh buat bisnes kelas forex juga jika u betul berhajat kerana cik ran, 1 minggu live trade je dah boleh jual BBhanz system dgn harga RM 100 then 1 bulan lepas tu dah boleh buat kelas forex jelajah satu malaya... so inikan u. So jangan ketinggalan. Meramaikan lagi kelas kelas forex di malaysia nie. Tapi make sure u pandai susun strategy dan atur ayat la..... macam ayat manis di web cik ran tu....

inilah scenario dunia forex di malaysia... macam macam ada...celikkan mata tu, bukakan pintu hati tu..perah sikit akal tu untuk menilai dan mengkaji....

wassalam Edited by Jebatfx

hehehe rileks jebat, ran belum bgi feedback lagi, so jgn sangka buruk coz tuan empunya diri pun patut defend diri dia kalau dia betul. so kita sama2 tggu dia update latest news kat sini lepas tu baru kita blh nilai mcmana. kalau dlm masa seminggu selepas 14hb ni xde apa2 feedback dari dia phm2 je la yerk.

salam,

masalahnya saya dah lama faham...dan cuba untuk memahamkan orang yg tak faham atau lambat faham.....tapi ramai pulak yg tak faham faham juga. terima seadanya la... duhai bangsaku yg tercinta.

to jebatfx

buktikan i dah scam n ada yang tertipu baru u argue k.. selagi xda bukti i scam n tipu sesiapa, u jgn nak kata macam2.

peserta i xda yg bising pun.. i xkisah xda yg nak bagi feedback yg baik ttg i. but xda juga yg bagi feedback yg xbaik pun ttg i.. yang kata duit kene tipu ke ape ke.. belum ada.. so.. u pulak pikir sendiri.. kalau i scam, tentu dh ada yg bising kat sini.. kalau i xda peserta yg join sekali pun, i tak tipu duit sesiapa..

jangan nak paksa i buat itu ini ikut kehendak u.. u sapa.. boss i ke.. i buat kerja kene ade permission u ke.. kita hal masing2 k.. u nak tolong sbb xnak org tertipu.. then buktikan lah dulu dah ada yg tertipu dgn i.. kalau belum ada, so u jangan la nak riuh mencanang sekampung..

kelas i dah jalan.. i post sini utk bagitau yg i ada buat kelas.. sapa nak,boleh datang, i ada sediakan servis.. sapa xnak.. ikut depa lah..

i rasa pertolongan u dah cukup utk bantu org berfikir.. then, biarkan lah depa buat keputusan.. sendiri punya duit, sendiri plan nk guna kat mana..

kalau depa rasa tertipu dgn i, biar depa yg cakap.. sbb depa yg mampu nilai kerja i.. depa dah alami.. yg xtahu apa2 tu, jgn lah nak laung lebih2..

i xkan paksa depa ckp yg baik2 kat sini.. kalau depa malas nak masuk sini post reply utk bagi +ve feedback, xkan i nak paksa.. kita bukan buat sesuatu utk org puji dan sanjung kita.. nanti kita akan megah dan riyak.. asal org dapat ambik input dr apa yg kita buat.. it is enough.. i xbase kepada bisnes sgt.. sbb tu peserta kat KL ada 4 org pun saya pergi jugak..

i malas nak jawab benda2 yg u tanya n argue sbb i rasa tu cuma benda2 leceh dan buang masa i nak layan.. u bukan sesapa pun.. org kata u hebat forex then itu bukan lesen u utk perlekehkan semua org.. u tak puas hati dgn servis i, then xpayah join lah.. org lain mungkin pandangan berbeza pulak.. xsemua org rasa mcm yg u rasa.. lagi2 u nak pangkah sebelum u dapat lagi bukti i scam sesiapa..

semua benda u nak cungkil dan keutarakan supaya org tak percayakan i kan.. every word n things i buat, u akan argue sampai i nak keluarkan duit i bagi kat org pun u nak pangkah jugak.. kalau i pakai duit sesapa tu lainlah kira.. kalau u masih nak cari kekurangan i, terpulang.. teruskan.. i xpernah kata i perfect pun.. dan i xpernah kata i sifu yg hebat.. even masa sesi kelas pun saya rendahkan serendah mungkin kedudukan saya supaya org xanggap saya guru but friend. sapa yg pernah jadi peserta saya, maka dia tau lah apa yg saya buat.. ada benda yg depa xtahu, saya sampaikan, benda tu jadi satu benda baru pada depa.. yang tak tahu tu jgn lah nak riuh sekampung ye.. kualiti atau xkualiti, u xda hak nak cakap atau nilai sbb u xpernah guna servis i.. so u nilai dgn duduk luar pintu aje.. xadil lah mcm tu..

then apa masalah dgn [penyampaian saya.. seperti lelaki ke, ape ke, apa masalahnya.. saya xrasa itu patut jd satu isu pun.. xpayah lah benda tu pun nk besarkan..

seminar i dah jalan sekarang.. so u cakap mcm mana pun kat sini, xbagi kesan dah pun.. bazir masa u aje..
peserta i ttp dah ada, kalau depa nak tarik diri pun, terpulang, saya refund 100%.. saya xhalang..

k.. i think this is my last post here.. sbb sy post pun cuma nak bagitahu saya ada seminar nak buat.. rasanya dah jelas makluman saya ttg seminar tu.. sapa nak bertanya, blh PM saya.. kalau xjawab tu maknaya xdan.. kekadang internet prob..

gambar nanti saya upload dalam website saye.. saya tahu tu.. cuma website tu dalam pembikinan dan kemaskini.. isnin ni insyaallah ok..

so, bertambahlagi lah modal jebatfx nak paku kan.. hmm.. terpulang.. dia xkan puas hati pun everything i buat..

jeng jeng jeng.... aku dengar dah timbul satu krisis ran oiiiii.................

heheheeh.... apa sudah jadi, ko tak kotakan janji.... menangis kawan kiter nie... tu laa suka sangkat tabur janji

jawap jgn tak jawap

QUOTE(sweezer @ Dec 13 2008, 11:08 PM) <{POST_SNAPBACK}>
jeng jeng jeng.... aku dengar dah timbul satu krisis ran oiiiii.................

heheheeh.... apa sudah jadi, ko tak kotakan janji.... menangis kawan kiter nie... tu laa suka sangkat tabur janji

jawap jgn tak jawap

Jeng jeng dari ko tu maknanya satu petanda,

so, teruskanlah apa ko nak bgtau tu bro ? aku pun nak dgr jgk, jong jong jong laugh.gif