Jump to content
Habenhaben

Adakah Penerangan Sabree Berjaya Meyakinkan Anda?

adakah hujah sabree berjaya meyakinkan rakyat bahawa minyak terpaksa dinaikkan?  

79 members have voted

1. 1. Adakah hujah sabree berjaya?

• Berjaya
      6
    • Gagal
      64
    • Tidak Pasti
      9

Recommended Posts

Keputusan pun dah kita dapat..

so tak ada lagi yang hendak dibahaskan...

Apa lagi TS, sila lakukan tanggungjawab anda..

DS amat gagal dan jahil serta gugup semasa berdebat.. layak kah bergelar menteri?

DSAI win 4-1 dan bakal PM, tak caya tgklah nanti.. :|

DS amat gagal dan jahil serta gugup semasa berdebat.. layak kah bergelar menteri?

DSAI win 4-1 dan bakal PM, tak caya tgklah nanti.. :|

wah yakin boleh!!! just wait n see lorrr... anwar sudah kata nak membentuk kerajaan selepas merdeka,masih mampukah beliau dengan segala tuduhan yang melengahkan beliau??? ...kita tungggguuuuuuuuuuuuuu....

si Sabree...kdg bercakap byk out of fact..

time debat ari tu..byk serang personal isu psl anwar....

debat tu nak bincang isu minyak bunkan psl anwar

satu lg dia cakap benda yg serupa..berulang2..cuma struktur ayat jer lain....

asyik nak compared ngan venezuela..

kecik hati warga putera kena cap camtu . -_-

betul2, dah la name dekat2 ngan aku nagalangkasuka ni...btw,penjelasan oleh anwar lebih menarik,tidak main isu peribadi dan die membayangkan dirinye di tempat rakyat

zulkifli sulong tanya lain saberi jawab lain, tak paham soklan hahaha, BM SPM kantoi ke pa?? camne ler paklah hadhari bleh amik dia jd menteri :wacko:

satu lg dia cakap benda yg serupa..berulang2..cuma struktur ayat jer lain....

asyik nak compared ngan venezuela..

suruh dia pegi jadi menteri kat venezuela ler :wacko:

sedikit info...

http://pedangberbisa.wordpress.com/2008/07...-pusingan-lain/

transkrip debat...

http://umnolawanpas.wordpress.com/2008/07/...-15-julai-2008/

----

Kabinet bayangan DSAI...

http://www.masterdedah.com/2008/06/kabinet...ngan-anwar.html

brape kerat je org melayu...

Edited by mfaiz

aku teringat selepas perdebatan, sabree ada kata jika dia gagal meyakinkan rakyat bahawa kerajaan terpaksa menaikkan harga minyak, dia akan meninggalkan angkasapuri/meletakkan jawatan....sekarang kita buat undian kat putera ni...jika anda setuju berikan komen dan jika tidak bersetuju juga berikan komen...jangan berikan komen yang tidak praktikal dan hanya menyakitkan hati....selamat mengundi :)

aku rasa dah ramai yang menyimpang dari tujuan asal nih...ari ni baru aku sempat masuk...fullamak..memang menyakitkan hati betol post-post korang...tak hairan la signal MOD dah menyala... :angry:

Aku vote "gagal" sebab mlut shabery berbuih2... hahaha... naik geli-geleman aku nengok :angry: . Ekekeke... :lol:

Sebenarnya aku tak puas hati ngan debat tu....

1. Shabery nyimpang tajuk (serong...)

2. Tiada poll dibuat

3. Tiada kesan langsung hasil daripada debat tu...(i.e: shabery letak jawatan ke, rega minyak turun ke, takpon statement kerajaan utk nafikan semua plan2 yg anuar cadangkn etc) yang ada cumalah sembang2 kat kedai2 kopi oleh orang2 tua dan sembang2 kat forum bagi warga internet cam haku. hehe... :rolleyes:

aku rasa dah ramai yang menyimpang dari tujuan asal nih...ari ni baru aku sempat masuk...fullamak..memang menyakitkan hati betol post-post korang...tak hairan la signal MOD dah menyala... :angry:

Ko tahu tak per...

Sekarang terpulanglah kepada ko...

ko nak tutup ke nak teruskan ker... sebab ko Pemula Topik nie...

Kalau aku tutup karang, ader la orang yg PM aku, kata macam2, kata aku berat sebelah la.. pro kerajaan la.. moody la...

korang semua dah dewasa, boleh berfikir mana yang elok mana yang tidak..

korang bukan nye bersembang dikedai kedai kopi, ditepi tepi jalan, apa yang korang sembangkan orang lain tak ambik pusing dan tak nak masuk campur..

Tapi sekarang korang bersembanng di Alam Siber.. semua orang boleh baca, termasuk DSAI dan Sabreey, Pak Lah, DR.M, sendiri... dan semua orang boleh menyamar disebalik nick masing masing..

Anda semua tidak mengenali antara satu sama lain, dan disetiap forum di alam siber yang dibuka dengan tajuk yang sama, mesti akan ada perbalahan, kutuk mengutuk, caci mencaci dan sebagainya..

Ia langsung tidak melambangkan KeIslaman.

Yang anda semua tahu, korang puas dengan kenyataan yang dikeluarkan, tak kira samaada kenyataan itu menyentuh hati orang lain ker..

Terpulanglah kepada anda untuk memikirkan nyer...

disebabkan keputusan dah dicapai....aku mengumumkan bahawa topik di tutup secara rasminya..terima kasih atas kerjasama anda sekalian warga putera menjayakan undian ini.sekian :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...