Jump to content
wadud

Studiotraffic

Recommended Posts

laaa..ekau ke wak..wak budak johor kan..budak sains kom..? ekau guno internet kek mano ni? bape lama lg studi..kalu ekau nak join mende ni..try masuk kek den nya yahoo group..alamat dia ado kek signature den kek bawah tu..kek situ ekau leh tanyo apo sajo dan den akan try jawab sebaik mungkin..dan kawan-kawan lain pun insyaAllah leh bantu..kalu nak join st ni, guna la link kek signature deb tu gak..ado link st kek situ..

time register 12daily tu dia tanya aku nyer URL, site aku

mcm mana aku nak ada menda tu?

dah tu nanti kalo dh succeed register, camner aku nak masukkan duit dlm acc e-gold aku tuh?

camner lak aku nak kuarkan duit dr e-gold tu?

kalu ekau ado join program lain, guna je ref link program tu sbg ekau nya website url..

nak masukkan ke egold? kalu ekau nak, ekau leh beli dari org kek internet..kira dari member2 lain yg ado egold utk dijual..

ekau leh transfer ke e-currency yg ado option wiretransfer...atau lebih mudah kalu ekau jual je kek org lain..kalu susah gak..upgrade st guna duit tu..

den raso ni lah kali pertama den bersungguh dalam program di internet. sebelum ni satu ape pun den x cayo. mabe Allah membuka pintu hati den utk join st ni sbb secara tetiba je berminat bila diperkenalkan st ni oleh bingkahuna. lepas tu diperjelaskan lg oleh den nya mentor. sapo laie kalu bukan en. redstar kito hehe. den berharap st akan bertahan selama yg mungkin. semua ahli st diharap dapat menjayakan kemungkinan itu insyaAllah.

*kepada sesiapa yg nak bg pandangan atau nak berdiskusi, leh join den nya yahoo group bg memeriahkan lagi suasana hehe biggrin.gif

Ni nak tanya sket pasal mende ni. Sebab aku perasan kat upgrade info ada tulis expire date.

user posted image

Ape maksudnya tu? Tarikh luput akaun? Kena renew ke? Boleh tolong terangkan sket pasal mende ni?

duit $10 modal dia bagi free tu akan lenyap pada 18.9 tahun depan. Tak perlu renew, cuma upgrade dan upgrade. Contoh upgrade hari ni 31.10 sebanyak $100, modal kita yang $100 ni akan lenyap 31.10 tahun depan. Paham ke ni? Ginilah, setiap yang kita upgrade akan expired selama setahun.

Contoh upgrade $100, level kita akan jadi 110 (100 + 10 yang sedia ada) jadi nanti 18/9/2006, yang 10 tu akan expired & level jadi 100. Pada 31/10/2006 yang 100 tu pula expired jadi level 0.

Maksudnya setiap nilai yang kita upgrade akan luput dalam setahun? Contoh:

1 Jan - Upgrade 100

1 Feb - Upgrade lagi 100 = 200

1 Mac - Upgrade lagi 100 = 300

1 Jan tahun depan 300-100 = 200

1 Feb tahun depan 200-100 = 100

Maksudnya kena sentiasa upgrade dlm masa setahun?

Ni nak tanya sket pasal mende ni. Sebab aku perasan kat upgrade info ada tulis expire date.

user posted image

Ape maksudnya tu? Tarikh luput akaun? Kena renew ke? Boleh tolong terangkan sket pasal mende ni?

macam yg pijo terangkan, setiap upgrade akan luput dalam masa setahun

Maksudnya setiap nilai yang kita upgrade akan luput dalam setahun? Contoh:

1 Jan - Upgrade 100

1 Feb - Upgrade lagi 100 = 200

1 Mac - Upgrade lagi 100 = 300

1 Jan tahun depan 300-100 = 200

1 Feb tahun depan 200-100 = 100

Maksudnya kena sentiasa upgrade dlm masa setahun?

katakan ekau join ari ni (31/10/05), ekau akan diberi free $10 (jd akaun level ekau). so, $10 ni akan ditolak pada 31/10/06 nnt.

katakan lepas register ekau terus upgrade $100. so, akaun level akan jadi $110 ($100 fund + $10 free). so, pada 31/10/06 st akan tolak $110

kalu ekau bijak, guna cara reinvest sikit, wat kuar sikit. maka akaun ekau akan kekal hidup dan pendapatan ekau pun akan terus meningkat setiap bulan.

kalu ekau x paham gak, add den ke ekau nya ym list. den nya nn sonadid. insyaAllah den akan bantu. biggrin.gif

Edited by wadud

ST kuar majalah..ngeh ngeh ngeh...

user posted image

hehe..tak sangka sampai kuar majalah dah. lepas ni mau la makin ramai rakyat malaysia yg join st nih. hehe. majalah apo tu redstar..?

p la cari..nnt dah abis baca bg kek den lak hehe tongue.gif

Aku nak upgrade account mungkin payah sket buat masa skang, yelah kewangan belum kukuh. Mungkin masa akan datang, tapi kalau mula dengan $10 pun, kalau maintain buat 5 tahun, dapat hasil dia boleh tahan juga. Slow-slow ler katakan.

Tapi aku cuma nak tahu tentang transfer kewangan. Sebab aku ingat kalau dapat hasil dia nanti nak terus tukar jadik RM. So, aku nak tanya cara paling mudah dan cepat. Dari apa yang aku baca, guna E-gold boleh, atau Studiopay. Antara 2 ni mana satu lagi efektif? Lagi satu dari segi banking. Guna Maybank atau HSBC lagi senang? Tu je ler, maklum ler, pakcik ni noob lagi dalam benda2 camni. he he he...

hohohoh......bagi aku studiopay lagi senang sbb leh mintak cek mudah ..e gold ....nak mintak cek ..huhuh banyak procedure die .....tapi kalu ko jual e-gold ..rate die tinggi USd1= Rm4 ...............tu yg best e-gold ...sbb ramai yg gune e-gold nie ..kire senang la ko nak carik pelangan ..nanti

........antara maybak dan hsbc ...emmm aku rase same je ..sbb die bagi cek ...bukan transfer dari acc ke acc .... tapi mungkin cas die berbeza kot ....try tanya org lain yg dah mintak cek dari 2 bank nie ..huhuh ..akux leh nak jawab sgt sbb aku x mintak cek ...aku jual je earning aku tu ..hohohoho

....huhuh macam best..... cakap pasal studiotraffic nie ..tapi aku bace sbhgn ayat die macam kureng senang je ....ade skit sikap skeptikal penulis kat situ ...huhuhuh

hehe..bior la apo diorang nak kato..janji kuar majalah hehe laugh.gif

Selamat Hari Raya..Maaf Zahir dan Batin..semoga Allah merahmati kita semua.. Edited by wadud

huhu.......baguih tul la ST nih...aku pun nak jadik cam ko wadud...nak fokus dlm bidang nih habis-habisan selain google adsense tuh.....tp bkn skarang la....bz study siot....aku ade gak join beberapa autosurf sampingan.....tp yg nih plg ok aku tgk....sambg khidmat utk aku ye....hehehe...paham2 le ayat aku tuh.....SELAMAT ARI RAYE biggrin.gif