Jump to content
wadud

Studiotraffic

Recommended Posts

ekau teruja ke? dah baper banyak dapat dari st?

nak kate banyak tu tak la... tapi cukup la... hehe... cukup la... ulang sekali lagik... cukup la... ko pulak... camne...

aku dulu tak percaye bende2 gini... siap aku kutuk membe aku yg join... tapi lame2 tu termakan lak... lagi la dia tunjuk duit + bukti la... dari studiopay dia... aku pun berjinak2 la dalam bisnes online nih... skang ni dah mula la nampak... tu yg aku harap lagik ramai orang malaysia masuk...

buat mase ni 2 program ni jek la yg aku suke...

StudioTraffic - jom join

12Dailypro - jom join

ekau dah pernah request pakai cek ke? kalu dah bak mai la tunjuk kek sini..member lain nak gak tengok hehe laugh.gif

ekau dah pernah request pakai cek ke? kalu dah bak mai la tunjuk kek sini..member lain nak gak tengok hehe  laugh.gif

sori la... aku tak penah request cek... takut tak sampai... aku lebih rela payout ke e-gold... walaupun rugi skett tapi... aku puas ati... nampak kat dalam acct aku tu... pehal pun... melabur la ape yg kite mampu... kalau hilang tu tak la terase terkilan... jangan buat loan bank atau pinjam ceti haram untuk bende2 camni... kang biler berlaku sesuatu hal... ko akan menyesal tak sudah... hehe

pesanan ni percuma jek... dari kawan utk kawan...

jom join cpy paste url kat signature bawah tu... pilih la program yg ader...

Do not spend what you cannot afford to lose.

sori la... aku tak penah request cek... takut tak sampai... aku lebih rela payout ke e-gold... walaupun rugi skett tapi... aku puas ati... nampak kat dalam acct aku tu... pehal pun... melabur la ape yg kite mampu... kalau hilang tu tak la terase terkilan... jangan buat loan bank atau pinjam ceti haram untuk bende2 camni... kang biler berlaku sesuatu hal... ko akan menyesal tak sudah... hehe

pesanan ni percuma jek... dari kawan utk kawan...

jom join cpy paste url kat signature bawah tu... pilih la program yg ader...

Do not spend what you cannot afford to lose.

Akum geng,

aku org baru gak kat ST nie, tapi bulan depan insyaallah aku request cash out guna local cheque. Amount tak banyakla...tapi disebabkan Downlines aku semua nak tgk cheque aku dulu baru diorang nak melabur, aku pun plan request local cheque la.

nanti kalu aku dah dpt cheque tu aku tunjuk kat sini yek.

Doa2kan la aku berjaya...Long Live ST..

hehe..den doakan ekau berjaya..insyaAllah akan dapat gak nnt..hehe..ekau nya upline sape?

ekau nak join apo? st ke? tu kek signature den ado dia nya link..copy and paste je la hehe..kalu ada apo2 masalah leh tanya den atau pos kek sini je..insyaAllah rami yg tolong nnt.. biggrin.gif

ekau nak join apo? st ke? tu kek signature den ado dia nya link..copy and paste je la hehe..kalu ada apo2 masalah leh tanya den atau pos kek sini je..insyaAllah rami yg tolong nnt.. biggrin.gif

wadud..kalo aku jd bwh ko,ade pape kelebihan tak..hehehe

hehe..x tau apo kelebihannya..tapi insyaAllah den akan tolong sedaya upaya yg mampu..

hehe... join jgn tak join... ko nak join bawah wadud bulih bawah aku bulih... tapi ko join bawah wadud la... dia power... bulih bimbing ko kearah jalan yg betul...

aaa aku dah join bwh wadud.. biggrin.gif

tp lambat gile die nak verify..apsal ek

apesal budak bawah aku register xverify2 lg ni..

dah 2-3 hari ni...tp die register kat pc aku

diorang block ke kalau ip sama...

nk kata salah isi form...diorang akan email bgtau yg kita salah isi

tp yg ni senyap je...

wadud... so cam ner?.... ko dah penah cash out ke belum?...maksud aku st...aku pu dah joint 4daily.... but prob nyer aku dah lama tak surf.... but bila aku surf balik mmg aku sampai surf limit... but kalau aku check balik kat acc..... tak der sen masuk.. ko kata ko penah kena expired acc. ... so boleh terangkan lagi tak? cam ner nak activekan balik acc. yg dah xpired kat 4 daily. tak tahan ler kalau earning $0.44 jer memanjang.... 4 hari surf but acc masih sama. makasih... camner ngan 12%daily?

hehe... join jgn tak join... ko nak join bawah wadud bulih bawah aku bulih... tapi ko join bawah wadud la... dia power... bulih bimbing ko kearah jalan yg betul...

hehe..pandai la ekau

wadud... so cam ner?.... ko dah penah cash out ke belum?...maksud aku st...aku pu dah joint 4daily.... but prob nyer aku dah lama tak surf.... but bila aku surf balik mmg aku sampai surf limit... but kalau aku check balik kat acc..... tak der sen masuk.. ko kata ko penah kena expired acc. ... so boleh terangkan lagi tak? cam ner nak activekan balik acc. yg dah xpired kat 4 daily. tak tahan ler kalau earning $0.44 jer memanjang.... 4 hari surf but acc masih sama. makasih... camner ngan 12%daily?

mmm..cuba ekau tengok akaun level ekau tu..mesti dah $0..so, camno nak dapek duit..ekau kena upgrade la kalu nak dapat income..

apsal aku takleh verify acc aku kat st nih?

dah 2 ari dah..emel tak dapat2 pon

sabor..kalu x verified gak..try antor tiket ke st atau chat melalui livehelpdesk dia

ekau dah cuba baca faq dia x? den dulu mula2 pun kena baca mende ni gak..walaupun bi x power..tapi kena usaha gak la..kalu x paham gak baru tanya..ok la..hits tu sebenarnya bilangan website yg ekau tengok atau org tengok website ekau..kalu ekau tengok kek sebelah kiri tu ada link hits..kek situ ekau leh tengok bape banyak dah site yg ekau dah surf utk ari tu..kalu dah cukup 200 site ekau surf, dia cuma tulis 100 hits je kek situ (utk free member, hits dia 2:1) atau 2 sites ekau surf baru dikira satu dan ekau perlu lengkapkan sampai 200 sites. kalu ekau dah upgrade nnt dia akan kira 1:1 iaitu satu site utk satu hits..so, masa tu ekau cuma perlu surf 100 sites je la..ada paham ke? ingat..masa surf kita start dari kul 1.05 ptg hingga 1 ptg esoknya..dalam masa tu ekau leh surf utk cukupkan 200 sites..kalu ekau x abihkan surf 200 sites dalam masa tu, ekau xkan dapat earning utk ari tu..so, pastikan ekau dah surf cukup utk ari tu..tengok kek seksyen hits tu dan juga tengok kek daily earning tu..ok aaa

Edited by wadud

hehe..no hal..den dulu pun banyak bertanya dari surf hehe..maklum la x tau apo2..tapi den nasihatkan try baca faq dia dulu..la ni lebih mudah dianya penerangan..siap bg kategori lagi..kalu dulu kena baca banyak mende hehe.. biggrin.gif