Jump to content
wadud

Studiotraffic

Recommended Posts

den x minat menda ni semua hehe..den cuma minat ngan ST dan 4d je hehe biggrin.gif

heheh.. tambah satu laie ni a.. paidresponse.. Kito samo2 orang nogori tak kan ekau tak nak tolong upgrade akaun ST eden??

hehe..ekau nak suruh den upgrade kan ekau nya ST..? den pun suruh redstar yg upgradekan hehe..

hehe..4d ramai ahli dah pening ngan "rule" baru dia..den skang ni cuma surf dan simpan hingga payout day..and then wat kuar duit tu hehe..pastu guna utk upgrade akaun autosurf lain hehe.. laugh.gif

hehe..4d ramai ahli dah pening ngan "rule" baru dia..den skang ni cuma surf dan simpan hingga payout day..and then wat kuar duit tu hehe..pastu guna utk upgrade akaun autosurf lain hehe.. laugh.gif

upgrade akaun TGT..lagi untun dari ST tongue.gif

TGT 3500

amboii..kan main promote topgun dia hehe..tengok la..nnt kalu den ado duit kek egold tu den try la upgrade hehe..

Kami anggota Team Tali akan membawa anda ke era mlm teknologi. Apabila anda menyertai kumpulan

kami. Anda boleh menggunakan web site kami untuk mencari prospek anda. Di mana di Malaysia sahaja

terdapat 10 juta pengguna internet. Oleh itu anda berpeluang mendapat beribu-ribu prospek di Malaysia

sahaja. CNI bukan sahaja di Malaysia malah anda boleh menaja seluruh penduduk singapura dan brunei.

Sudah tentu anda akan mendapat prospek dan kenalan dari seluruh pelusuk negeri.

Anda merasa bosan dengan penaja anda yang sering mengecewakan anda atau anda bosan mendengar cakap-cakap prospek

anda yang menyakitkan hati. Kami ada jawapannya, anda tidak perlu bercakap, dimarahi, penat, berjumpa prospek. Tetapi anda

akan mendapat kelebihan di sini dengan tidak perlu jumpa prospek semuanya tersedia di rumah anda, tidak perlu

kerja sepenuh masa, anda juga boleh menggunakan mana-mana perkhidmatan internet di rumah atau di pejabat.

Tidak perlu bercakap. Tiada siapa yang akan kecil hati dan tidak rasa tertekan. Jawapannya ada di sini:sertai

http://teamtali.uni.cc

Adakah anda inginkan

RM300.00

RM500.00

RM700.00

RM2,500.00

RM3,500.00

RM5,500.00

RM8,000.00

RM10,000.00

LEBIH RM 25,000.00 (TIADA HAD)

Anda akan mendapat satu akaun PERCUMA

http://teamtali.uni.cc

den rasa pada zaman akan datang..semuanya akan bersumberkan kepada internet..subhanallah...hebat sungguh ilmu Allah..

den rasa pada zaman akan datang..semuanya akan bersumberkan kepada internet..subhanallah...hebat sungguh ilmu Allah..

haha yeap mmg dasyat,sebab teknologi dunia dilihat semakin mengecil,bukan sebab bumi mengecut tongue.gif sebab perkembangan teknologi yang pesat laugh.gif apa apa pun mehla join program autosurf kat signature aku laugh.gif hehe tumpang promote tongue.gif

Edited by maxgamer

kalu kita nak verified sp, kita kena antor ic dan utiliti bil scan kan? tapi apo yg den nak tau, ada x maklumat yg kita nak blankout kan kek ic ngan utiliti bill tu? kalu ada bg tau ek..

kalu kita nak verified sp, kita kena antor ic dan utiliti bil scan kan? tapi apo yg den nak tau, ada x maklumat yg kita nak blankout kan kek ic ngan utiliti bill tu? kalu ada bg tau ek..

aku antaq selamba jer scan ic depan belakang....bil pun x ubah2 apa2 pun...siap bil bulan april lagik....ok jer....terpulang laaa pada individu...

ekau dah verified ke? den dah lama dah register sp nih..x verified2 lagi hehe..xpe ke tu? info2 penting tu..ada apa2 naya je kan.. dry.gif

la wadud senang jer nak verified.Aku dulu masa nak verified aku hantar salinan kad pengenalan ngan lesen memandu je sebab dulu aku duk asrama.pastu tunggu lama gakla laugh.gif dapat gak verified.Baik kau verified cepat nanti kalau duit dah banyak senang transfer ke bank tongue.gif

hehe..den dah verified la..sehari je hehe.. biggrin.gif

amboii..kan main promote topgun dia hehe..tengok la..nnt kalu den ado duit kek egold tu den try la upgrade hehe..

kau pun ader e-gold? kau tau tak cara nak transfer duit keluar dari akaun tu?

kau pun ader e-gold? kau tau tak cara nak transfer duit keluar dari akaun tu?

eh TopGunTraffic dah tutup kan?kau hubungi je admin die mintak duit balik.abang aku pung dah kontek dierorg mintak refund

oh ye ke?nasib baik aku tak masuk tongue.gif

aku ingat nat promote program aku kat thread yang nih laks:

marilah join hyip www.happy-investment.com

Apa kelebihannya?

1)First sebab aku admin dia tongue.gif

2)Ade bonus 10% kalau korang deposit atas USD10

3)Sebarang idea korang yang bagus utk memantapkan program tuh akan mendapat perhatian penuh oleh aku laugh.gif

4)Hyip nih long term.so korang takyah risau hyip nih akan tutup biggrin.gif

adeh penat taip hehe.so ape pendapat korang? smile.gif

hehe..tengok dulu la..ado org cubo gak nnt hehe laugh.gif