Jump to content
Helghast

Kehilangan Ahli Putera Pergi Menghadap Illahi...

Recommended Posts

imai....semoga rohnya ditempatkn dikalangan org2 yg beriman.thanks for everything imai....thanks coz bg tips kurus untuk aku.walaupon aku xkurus,tp aku xkn lupe smpai bile2 tips yg ko kasik tu.imai..huhuhu..lastly aku sayang ko imai..alfatihah

Innalillahi wa inna ilaihi roji'un. Al-fatihah, kepada keluarga arwah, tabahkan hati dengan dugaan Allah. MOga rohnya di tempatkan bersama orang-orang yang beriman.

Baru2 ni aku dikejutkan berita kehilangan sahabat kita imaizuki...

dia seorg yg baik,lemah lembut,tak segan bertanya,selalu membantu rakan2 yg menghadapi masalah....aku amat terasa kehilangannya....oleh itu marilah kita sama2 mendoakan kesejahteraan rohnya serta diharapkan imai ditempatkan dikalangan insan yg bertakwa...amin :(

imai....maafkan aku sebab tak sempat minta maaf kat ko....Alfatiha....

harap boleh tak nak lihat gambar dia tolong upload kan

harap boleh tak nak lihat gambar dia tolong upload kan

aku ade gmbar dia.tapi dia penah pesan kat aku jangan kasik gambar dia kat orang lain

Al fatihah untuk imaizuki semoga rohnya diletakkan dikalangan orang-orang yang bertakwa....

Al Fatihah buat beliau,semoga rohnya ditempatkan dikalangan orang yang beriman dan bertakwa...

Inalillah hi wainna ilaihiraji unnn....

walaupun aku x kenal dia...terasa jgk kehilangan dia bila baca topik ni...

Al-Fatihah....

alfatihah buat allahyarhamah imai...semoga roh nya ditempatkan dikalangan orang-orang yang beriman..sesungguhnya kematian tidak mengenal usia..saya juga merasa kehilangan seperti apa yang dirasakan oleh keluarga beliau...sama seperti apa yang saya rasakan dimana "makwe" kesayanganku menghadap illahi baru 17 hari yang lepas.alfatihah untuk kedua-duanya.amin...

Innalillah wa inna ilaihi ra'jiun..

Takziah buat family arwah. Sesungguhnya itulah perjanjian kita dengan Allah s.w.t.

Semoga roh arwah tenang di SANA.

Al-Fatihah

*aku masih terasa keperitan kehilangan insan tersayang, arwah mama aku (20.08.06) Terasa baru semalam kami bersama. :(

:: akan tetapi jiwa-jiwa kita di tangan Allah. Allah lepaskan ke mana yang dikehendakiNya ::

dari signature imaizuki..

mintak tolong mod kesan alamat dia boleh x?

mintak pihak mod buat kenyataan seperti di semua post-post allahyarhamah imaizuki seperti rakan kita allahyarham Ancient One dahulu

contoh kenyataan

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...