Jump to content
Helghast

Kehilangan Ahli Putera Pergi Menghadap Illahi...

Recommended Posts

yang telah pergi tidak akan kembali lagi,

semoga rohnya dicucuri.

AL-FATIHAH.

walaupun saya x knal die, die ttap ahli putera.com. saya ingat die ni lelaki. rupe2nye pompuan.

Alfatihah ! Semoga dicucuri rahmat keatasnya.. setiap yang hidup pasti menemui ajal. tua muda miskin kaya sama merasa...

walaupun aku tak mengenali dia aku rasa macam satu kehilangan juga...Ucapan takziah buat keluarga dan saudaranya....mudah-mudahan rohnya akan di letakkan bersama-sama orang yang beriman...

dah lama aku tak jenguk di forum ni tiba ada berita kematian dulu ada satu kawan kita yg avatar mr bean tu nama apa tah meninggal juga hati aku terasa amat sedih bila ada warga putera.com yg meninggal walaupun aku tak kenal imazuki ni aku amat sedih sekali alfatihah kepada nya semoga allah tempatkan dia di kalangan roh 2 orang yg beriman amin .

dah lama aku tak jenguk di forum ni tiba ada berita kematian dulu ada satu kawan kita yg avatar mr bean tu nama apa tah meninggal juga hati aku terasa amat sedih bila ada warga putera.com yg meninggal walaupun aku tak kenal imazuki ni aku amat sedih sekali alfatihah kepada nya semoga allah tempatkan dia di kalangan roh 2 orang yg beriman amin .

AL FATIHAH BUATNYA..SEMOGA DIA SENTIASA MENDAPAT RAHMAT NYA..

al fatihah.....walaupun aku baru warga putera tetap keluarga aku sebab banyak membantu aku

Al-Fatihah kpd arwah allayarhamah Imaizuki...

dah lama aku tak jenguk di forum ni tiba ada berita kematian dulu ada satu kawan kita yg avatar mr bean tu

Ancient One..

innalillahi wa inna ilaihi roji'un. salam takziah kepada keluarganya.

dari signature imaizuki..

mintak tolong mod kesan alamat dia boleh x?

mintak pihak mod buat kenyataan seperti di semua post-post allahyarhamah imaizuki seperti rakan kita allahyarham Ancient One dahulu

contoh kenyataan

signature asal Allahyarham:

:: esok dah takde ::

:: akan tetapi jiwa-jiwa kita di tangan Allah. Allah lepaskan ke mana yang dikehendakiNya ::

seolah-olah dia sendiri tau dia akan pergi.

signature Allahyarham telah ditukar. topik ini aku tamatkan setakat ini sahaja. kepada tuan-tuan dan puan-puan sekalian, doakan kesejahteraan Allahyarham.

sekian salam hormat

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...