Jump to content
loneranger

Ape Besnye Merempit

Recommended Posts

sape yg penah merempit tu bagi sbb kukuh kenape nak merempit..kenape masih byk lagi dak2 merempit ni..ish..xsyg nyawe ke....

Edited by loneranger

pernah bawak motor tak ? pernah bawak sampai 160km/j ? ( aku pernah ) then menyelit2 masa jem ? tu kira asas2 untuk jadik rempit, kalo fail nak menyelit masa jalan jem.. tak payah la.. Hehehehehe..

aku bukan mat rempit..

sebab besh melakukan aksi2 tersebut... org x rety buat dan jelouse tu sebab kutuk.. hehe (tp aku bkn mat rempit)

p/s aku penah bwk 125 full meter dkt highway...

huhuhuhuh.. ko kene selami jiwa diorang..

ok aku bagi contoh.. ko mesti giler kat sesuatu..(i meant gile2.. atau sumting yg ko suke sgt nak wat) wat *########*men game* so same jelah cam diorang.. bile bawak motor makin naik semangan n adrelaine diorang.. sonok wei bawakmotor laju2 lelebih lagi dapat kalahkan orang n cilok2.. even aku bukan mat rempit tapi ramai gak member mat rempit..

same gak cam dgn ko.. kalau ko dah jadi ketagih dgn game.. kedang2 sampai luper waktu semayang..lupe makan minum.. so ape tak bewrdose gak.

keadaan yg berbeza tapi nilai nyer same gak.. so jgn cepat melatah..

Edited by TJ-Ariff
Sila gunakan perkataan yang lebih sesuai

bahaya ketagih ni kan

tak kira PERKARA, ketagih memang menyeksakan

JIKA di salurkan ke tempat yang tak sepatutnya...

bagi mat rempit, SEMOGA ada saluran yang disediakan

dan MAMPU pulak bagi mat rempit menyalurkan

jika ada saluran tapi tak termampu untuk menyalurkan maka SIA-sia jugak lah

jika ada perempuan untuk di salurkan nafsu, tapi tak Mampu, maka sia-sia jugaklah

huhuhuhuh.. ko kene selami jiwa diorang..

ok aku bagi contoh.. ko mesti giler kat sesuatu..(i meant gile2.. atau sumting yg ko suke sgt nak wat) wat *melancap* *men game* so same jelah cam diorang.. bile bawak motor makin naik semangan n adrelaine diorang.. sonok wei bawakmotor laju2 lelebih lagi dapat kalahkan orang n cilok2.. even aku bukan mat rempit tapi ramai gak member mat rempit..

same gak cam dgn ko.. kalau ko dah jadi ketagih dgn game.. kedang2 sampai luper waktu semayang..lupe makan minum.. so ape tak bewrdose gak.

keadaan yg berbeza tapi nilai nyer same gak.. so jgn cepat melatah..

budak baru sila hati2 sket buat kenyataan.. sila edit balik apa yang ngko tulis tu.. :angry::angry::angry:

pernah bawak motor tak ? pernah bawak sampai 160km/j ? ( aku pernah ) then menyelit2 masa jem ? tu kira asas2 untuk jadik rempit, kalo fail nak menyelit masa jalan jem.. tak payah la.. Hehehehehe..

aku bukan mat rempit..

Kita leh jadik gang hahaha..laju gak kat kat jalan ni...jomla turun JB aku pon teringin nak race ngan ko ni..

saje main kosong la suka2 sekadar hobi jer..huhu :lol:

Record aku...hehehe Skudai>>>>>>Pontian..50 km jalan bussy 2 way ...selit2 dalam 27 minit ..hahaha not broken by anyone untill now!!

Kita leh jadik gang hahaha..laju gak kat kat jalan ni...jomla turun JB aku pon teringin nak race ngan ko ni..

saje main kosong la suka2 sekadar hobi jer..huhu :lol:

Record aku...hehehe Skudai>>>>>>Pontian..50 km jalan bussy 2 way ...selit2 dalam 27 minit ..hahaha not broken by anyone untill now!!

169km/j hanya di highway, bukan di jalan jem.. klao time jalan jem bawak 160km/j, tu memang bermaksud nak masuk neraka cepat..

aku dah lama tinggalkan areana permotoran nieh.. Hahaha.. nanti2 la, klao aku rasa nak jadik muda belia balik.. aku misscall ngko gune phone public. :lol:

jalan Skudai depan UTM ker bro ultimate? aku paling takut naik moto kat highway pasir gudang... banyak kawah

stakat nih mat rempit area aku ni merempit time pepagi dalam 2-3 pagi..... bunyi kuat gila tapi bawak lembab, ari tu sorang cilok time puasa, langgar divider, melayang :lol: ...

*aku selalu tengok mat2 motor kuasa tinggi yang nak balik singapore lalu highway... selalunya dalam group (4-9 orang), diorang nih bawak memang laju, berderum kuat, lalu lorong pertama jer kat tetengah highway. yang aku suka diorang nih tak cilok2 kat tengah2 highway, kita tengok macam 'berhemah' jer

Edited by neko

jalan Skudai depan UTM ker bro ultimate? aku paling takut naik moto kat highway pasir gudang... banyak kawah

Ah.ah betul la tu... :P

slaughters,..Baik kita tinggalkan dunia bawak laju ni..(bukan merempit)..baik kita sama2 kalahkan semua mat rempit hahaha..kalau dia kalah dia kene tobat tinggalkan dunia rempit..huhu

Kalau la aku ada hayabusa ke R1 ke...leh la aku wat camtu.. :P

pernah bawak motor tak ? pernah bawak sampai 160km/j ?

xpenah...

then menyelit2 masa jem ?

penah....kire jadi amalan la stp pagi...mase adelah emas...hak hak

aku bukan mat rempit..

aku pun..

pada aku mat rempit ni pada aku sampah,maaflah kalau kasar tapi skrg itulah hakikatnya.

kita beli motor niat untuk memudahkan kita mencari rezeki,menimba ilmu,bukan mencari mati.

skrg pun perangai mat rempit menjadi2

setakat wheely,superman,untuk ape?habis duit minyak,terkenal?mmg terkenal tapi lebih kepa da terkenal dipandang hina.

sampai bile mat2 rempit ni nak merempit?

lihat kaum lain,takde yg pakai motor,suma pakai keta,ini kaum melayu...

hish sedih aku tgk...

merempit ni tak kemana.kekubur atau hospital tu boleh la...

mmg benar kalau dah ajal tak merempit pun boleh mati,tapi ajal ketika merempit?

korang terpikir tak setiap kali korang merempit,ramai org akan doakan korang eksiden,itu kalau sorang,tapi kalau seratus org,pastu tiap2 malam diaorg doakan mcm tu?bukan ke benda tu boleh jadi doa?

maaflah ape yg aku cakap ni kasar,tapi sempena kemerdekaan ke 50 tahun,aku sedih kita masih lagi dijajah.merempit melayu,dadah pun melayu ranking.banyak lagi...

:(

maaflah kalau ayat kasar yer

50 KM mana class beb.. 27 minit? langsung tak power...Skudai --> Mersing, 30 minit takder masalah kalau nak race. Jom.Tangan dah menggigil ini nak pulas.

Kalu sape2 yang mati time race, harap boleh ganti batu nisan dengan replika motor sebagai tanda penghormatan kepada jaguh pecut negara.

merempit ni hanya utk org yg kureng pemikiran je. (termasuk le aku.... tapi tu dulu la)

bangsa lain sibuk majukan diri bangsa kita sibuk nak lajukan diri.

ape kejadahnye

merempit ni hanya utk org yg kureng pemikiran je. (termasuk le aku.... tapi tu dulu la)

bangsa lain sibuk majukan diri bangsa kita sibuk nak lajukan diri.

ape kejadahnye

Best words for Today LoL :lol:

Area aku kurang orang merempit sbb mat2x rempit ni merempit kat kmpg sebelah haha..

Satu aje aku respect mat2x rempit.. kekadang derang ade awek2x cun ikut di belakang hohoh..

..

Satu aje aku respect mat2x rempit.. kekadang derang ade awek2x cun ikut di belakang hohoh..

Awek cun kat belakang tu sebagai sumber inspirasi kepada pakwe mereka. :lol: . Mat rempit yang kalah, awek dia akan dibagi kepada yang menang untuk bersuka ria.. :lol:

Best words for Today LoL :lol:

Area aku kurang orang merempit sbb mat2x rempit ni merempit kat kmpg sebelah haha..

hokhokhok...tul la tuh...awek daring2 dok menonggeng kat blakang....even naik ex5 pon nonggeng cam naik RXZ

aku nak tanya korang..

aku nak tau apa defenisi rempit dan mat rempit ..?

mat rempit nie yg bwk laju ke..? bwk berkumpulan ke..?

yg suka cilok2 ke..? atau yg pakai helmet appolo ke..?

so sapa yg pakar tlg huraikan defenisi rempit dan mat rempit secara terperinci ..?

bwk awek... di galakan main break tgn selalu... syok ooo.. ( masa zaman student dulu ) hehe

ohoooo ko slalu wat le nih... ehe

yang spesis kat kawasan aku nih suka modify ekzoz sambil rempitz... ingat moto kuasa besar ke ape... moto kapcai rupanya :lol:

yang pasal definisi mat rempit'sss tu aku no komen... almaklomla... aku bawak moto pon x reti2 lagi

Edited by neko

Apabila kita memulas pedal minyak akan bunyi macam ini ..

Remmmmmm.. pettt pett pettt pettt ... maka terjadilah perkataan Rempit ...

Jom merempit di dalam rumah :

kawan kakak aku penah bawak aku kat kl waktu malam

memang best kalo die bawak lagi laju sayang aku baru jerk kenal die

die bawak brape ntah tapi sangat

die lalu celah2 kete

aku mane penah ade experience macam tue

yg best nyer mase kat celah2 kete

kecut perut tambah best dengan kelajuan motor tue

korang try a

tapi ingat kalo tak brani sudah

50 KM mana class beb.. 27 minit? langsung tak power...Skudai --> Mersing, 30 minit takder masalah kalau nak race. Jom.Tangan dah menggigil ini nak pulas.

Mat rempit sampah..?Memang betul..aku bukan mat rempit..aku loneraider...layan sesorang jer huhu..

Ye la tu..takde class la tu...

Bahaya woo lum race tangan dah gigil...kamg masa race terkencing plak kang..huhuhu

Takpe la kalau nak race ngan aku...bahaya woooo..main kosong jer aku nak..lain ko sanggup tanggung ker..huhu

pk dulu...takpon ko kasi broken record aku tu aku wat 27 ..apakata ko wat 47 minit 20 minit xtra..bagi terjamin skit keselamatan tu .. :P jgn mareee

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...