Jump to content
TonikCapGajah2013

Sembang Bola Sepak Piala Dunia 2006

Recommended Posts

dalam bola mana ada biar biar. kalau macamtu england dengan brazil sengaja la biarkan diorang kalah kot? "biarlah kami kalah asalkan france atau jerman atau itali atau portugal yang dapat piala dunia. takkan asyik asyik kami je"

hokhohkokhokhokh. tengok la signature aku tu. emosi!

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ahahahah lariii sambil sepak penalti tapi tak masuk

my predisction, not too early i think,

Germany vs Italy - 0-0 - Penalti - Germany won penalty 3-2

France vs Portugal - 2-1 for France

Germany vs France - 0-1 for France..

France win World Cup, good retirement for Zizou.

Mane ada menang penalti 3-2.. Paling kurang pon 4-2..

ade la. 3 masuk (2 tak masuk) and 2 masuk (3 tak masuk)

ehehe.. sesaja wat emosi...

pasal penalty ni.. memula aku rasa cam tak leh 3-2, pastu pk balik, bleh plak.. mari kita kaji :)

contoh:

Brazil ( B **edit disini, dia jadik emoticon spek plak**) - France ( F )

1. B - 1 (1:0)

F - 1 (1:1)

2. B - 1 (2:1)

F - 1 (2:2)

3. B - 1 (3:2)

F - 0 (3:2)

4. B - 0 (3:2)

5. B - 0 (3:2)

F - 0 (3:2) ini henry yang sepak :P

yey! hahaha.. kene balun la aku pasni...

Edited by aku

betul gak eh.. ade penalti 3-2.. tapi aku pelik laa brasil leh lingkup dgn france tuh.. mcm mane laa pemain brasil tu main.. star ckit punye ramai

Brasil kalah dengan france baru best !!! Baru mencabar... nih asyik-asyik julang piala dunia 6x sampai aku pon naik muak dah tengok.

Aku rasa Portugal nih nampak macam nak julang Piala dunia jer musim nih .. :rolleyes:

portugal boleh merasa jadi juara piala dunia kalau bahagian pertahanan dia kebal, keduanya bahagian tengah dia pandai menghantar. sebab aku tengok goalkeeper dah perfect. serangan pun dah bagus.

tambah2 Deco(bdk buangan Brasil) ngan Costinha da bleh main....sure perfect punya.....

malam nih musti gempak Italy go azzuriii gooolll................:lol:

:lol: oleoleole, italiano pasti buleh kalahkan german pagi esok.wah tak sabar aku nok tengok klose ngan ballack menangis berguling2 kat padang. :lol: nyekit betul aku.

abih, yang lain nak bersara pon teringin gak nak piala..

ape.. zidane join persatuan pesara bola sepak sedunia ke hape ke nak lebih2kan die.. :lol:

okla.. pasni aku sokong...

.. brazil lagi ntuk 4 tahun akan datang!

italy - aku suke gak

germany - aku suke gak

portugal - aku suke gak

france - aku suke gak

abis tu, aku nak sokong mana? tu pasal la jadik tak syok..

germany: menang 3 kali

italy: tk ingat

portugal: s1li jer

france: pon skali

sempena brazil dah takde.. aku mengistiharkan akan menyokong france dan german. huhuhu.. kalo kalah 2,2 ni.. heheher.. maknanya aku tak pandai pilih team hahaha.. aku tuko signature..

aku rase klose patut pi ac milan la pasni, ganti sheva tu.

:o eh bukannya ac milan nak kena drop ke sirie B ke pasal skandal rasuah mengaturkan perlawanan. Juventus, ac milan, lazio ngan fiorentina terlibat dgn skandal rasuah mengatur perlawanan sirie A. apa kes pulak klose nak gi ac milan. tak logik langsung ish ish <_<.

lepas nie berteraburlah pemain-pemain ternama dari juventus ngan ac milan cari kelab lain. haha patrick viera boleh balik ke arsenal dgn harga yg murah wahaha. fulham pun berminat nak dapatkan khidmat fabio cannavarro. lelong2 kaka, gattuso, nesta, haha dan ramai lagi. :lol:

okes mlm ni go go go itali. harap itali boleh menang. sbb dua-dua pasukan jenis asas bertahan. cara serangan lebih kurang sama dua2 pasukan mengharapkan ketinggian pada miroslav klose ngan luca toni. keeper pun antara yg terbest di dunia. Pakcik Jens Lehman ngan Gianluigi Buffon. Wah kalo penalti tentu menarik habis. :D tapi tentu bosan masa perlawanan sepenuh masa nanti kalo penalti jadi penentuan. <_<

ehehe.. sesaja wat emosi...

pasal penalty ni.. memula aku rasa cam tak leh 3-2, pastu pk balik, bleh plak.. mari kita kaji :)

contoh:

Brazil ( B **edit disini, dia jadik emoticon spek plak**) - France ( F )

1. B - 1 (1:0)

F - 1 (1:1)

2. B - 1 (2:1)

F - 1 (2:2)

3. B - 1 (3:2)

4. B - 0 (3:2)

5. B - 0 (3:2)

F - 0 (3:2) ini henry yang sepak :P

yey! hahaha.. kene balun la aku pasni...

oit apsal lak henry sepak tak masuk???

fehhhhhh

germany: menang 3 kali

italy: tk ingat

portugal: s1li jer

france: pon skali

okhkohkokohkohkohkohhko ko wat lawak ke hape?

italy dah menang 3, france 1, tapi apsal lak portugal ada menang sekali lak????????

tak penah dengar pun

:o eh bukannya ac milan nak kena drop ke sirie B ke pasal skandal rasuah mengaturkan perlawanan. Juventus, ac milan, lazio ngan fiorentina terlibat dgn skandal rasuah mengatur perlawanan sirie A. apa kes pulak klose nak gi ac milan. tak logik langsung ish ish <_<.

lepas nie berteraburlah pemain-pemain ternama dari juventus ngan ac milan cari kelab lain. haha patrick viera boleh balik ke arsenal dgn harga yg murah wahaha. fulham pun berminat nak dapatkan khidmat fabio cannavarro. lelong2 kaka, gattuso, nesta, haha dan ramai lagi. :lol:

okes mlm ni go go go itali. harap itali boleh menang. sbb dua-dua pasukan jenis asas bertahan. cara serangan lebih kurang sama dua2 pasukan mengharapkan ketinggian pada miroslav klose ngan luca toni. keeper pun antara yg terbest di dunia. Pakcik Jens Lehman ngan Gianluigi Buffon. Wah kalo penalti tentu menarik habis. :D tapi tentu bosan masa perlawanan sepenuh masa nanti kalo penalti jadi penentuan. <_<

owh AC pun turut serta ke?

aku ingat juve jek..... hmm camtu ada mega sale la kat siri A nanti

hahah KAKA for EURO 2mill

oit apsal lak henry sepak tak masuk???

dengki kat henry sebab sepak bola masuk gol brazil :P walaupon dalam EPL aku sokong arsenal.. huhuhu...

aku ingat juve jek.....

hehehe.. ini aku pon dengar.. tak tahu plak ac milan pon join sekaki.. heher..

Pagi nih aku bet German menang melawan Italy... yeah..... sokong sokong sokong...

yang menang mesti german nyer

itali 2....german 0...

2 gol pada minit terakhir masa tambahan..gila..

aku suka... :D

padam muka balak poyo

yeahh... italy menang... muahahahaa.. pdn muka german kena last minit..

nak main penalty sgt... :lol:

Forza Italia!!!

tahniah italy!

hehehe.. jangkaan aku meleset lagi.. adakah france juga akan kecundang? kita tunggu dan lihat...

warrohkohkohkokohkohkohkohokhkohkohkohkohokhkhokohkho

puasnyeeee ati ku ni lagi....................................................

cume harapkan keajaiban lagi sekali la..

minta2 france pulak menang..

leh la tengok henry vs buffon...

nasib baik la bukan jumpe jerman andai france dapat ke final...

italy besh mlm td :lol: puas ati tgk germany kalah...huahuahuahua :lol: mlm ni portugal menang la agaknyer..huhu

peh masuk last2 minit tu tak tahan tuh ..gogo italy ..

hehe..lagi sekali tekaan den botul dan mencapai hasrat yg dikehendaki..tekaan den dari awal yg brazil kalah dah botul..lopeh tu den nyo pasukan itali masuk final pun dah botul..dan jangkaan den itali monang piala dunia je bolum terlaksana hehe :lol:

* den ramalkan france akan jumpa itali kek final..dan portugal akan monang ngan jerman utk tompek ketiga dan keempat hehe :P

* seronok sungguh bila itali jaring gol last minit tu..hehe..abis member den kek sebolah kena pukul ngan botol mineral hehe :lol:

:lol: hahaha kan aku doh kate kemarin, memang menangis lah ballack ngan klose berguling2 kat padang. :lol: (org paling menyekit sudah berakhir).berbaloilah aku berjage sampai pagi semata2 nok tengok german kalah di negare sendiri.hari ni aku nok kutuk german habis habisan.

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ahahahah ballack lariii sambil sepak bola tapi terlanggar tiang gol. :lol:

p/s : sorry Azuan, aku pinjam ayat ko sekali.jangan marah. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...