Jump to content
Hitman66

Berapa Hari Korang Boleh Idup Tanpa Komputer Tersayang

Recommended Posts

muehehee.. aku penah takde pc lebih kurang 2-3minggu sbb tunggu RAMs aku order drp member aku kat oversea, elok jek hidup sbb masa takde pc aku layan main ps2 :P

Waaa, aku kalo takde PC umpama takde oksigen. Kena kalo blackout mau biol aku. wakakkaa

ko nih tabligh ke ?? markas mana ?? :lol:

***Er, sori off topik kejap:***

:P sERI pEtaLInG STrEeT :lol:

Mana ada...mmg aku pernah pegi sri ptaling, just survey tgk suasana kat situ, dgr diorg kata, masjid kat situ 100% build dia guna tenaga org Islam, begitu jugak dgn bahan2 binaan, memang di amik dari kontraktor Islam, itu mengikut cite kawan 'karkun' aku laa :DSatu lagi aku nak kasi tips kalau nak kenai org tu 'karkun' ke tidak, kalu dia b'cakap, musti ada sebut Xpe la, nnti org kata sensitif pulak... :D

Mana ada...mmg aku pernah pegi sri ptaling, just survey tgk suasana kat situ, dgr diorg kata, masjid kat situ 100% build dia guna tenaga org Islam, begitu jugak dgn bahan2 binaan, memang di amik dari kontraktor Islam, itu mengikut cite kawan 'karkun' aku laa :DSatu lagi aku nak kasi tips kalau nak kenai org tu 'karkun' ke tidak, kalu dia b'cakap, musti ada sebut Xpe la, nnti org kata sensitif pulak... :D

fact yg kawan ko kasi tuh betul..dah la jgn citer pasal tabligh kat sini dulu ada kan member sorank bukak thread tuh pastu kena tutup..just a small fact bout Sri Petaling..tanah asal utk bina Gereja paling besar kat Malaysia..atas derma2 dermawan2 Islam x kire tabligh or not..berjaya gak bina masjid n beli tanah itu..Peace!

x semestinye "karkun" akan ckp mcm tuh annamir.. :)

klu aku plak,

yg paling penting boleh online internet..

:lol:

Antara pc korang ngan aku pc aku

lagi best pc aku pasal aper pc aku laaa yg aku rase telanjang bulat...

korang tak cayer...

satu ari nanti aku tangkap gambar dier dan post kat korang ....

boleh di katakan pc aku nie dah 5 kali masuk air dan 2 kali kena kencing ngan kucing aku tapi still bleh guna lagi....

ok chau

aku rasa nak jual pc aku sebab rega minyak dah naik, jual pc bole cover minyak utk 3 bulan, jadi dlm tahun ni aku kena jual dlm 10 bijik pc aku.. baru bole mengulor puas puas hati.. warghahahahahahahaha..

Petrol kita masih lagi murah nak banding ngan negara lain kat Asia Tenggara.. YOSH! :lol::lol:

Mana ada...mmg aku pernah pegi sri ptaling, just survey tgk suasana kat situ, dgr diorg kata, masjid kat situ 100% build dia guna tenaga org Islam, begitu jugak dgn bahan2 binaan, memang di amik dari kontraktor Islam, itu mengikut cite kawan 'karkun' aku laa :DSatu lagi aku nak kasi tips kalau nak kenai org tu 'karkun' ke tidak, kalu dia b'cakap, musti ada sebut Xpe la, nnti org kata sensitif pulak...

fact yg kawan ko kasi tuh betul..dah la jgn citer pasal tabligh kat sini dulu ada kan member sorank bukak thread tuh pastu kena tutup..just a small fact bout Sri Petaling..tanah asal utk bina Gereja paling besar kat Malaysia..atas derma2 dermawan2 Islam x kire tabligh or not..berjaya gak bina masjid n beli tanah itu..Peace!

x semestinye "karkun" akan ckp mcm tuh annamir..

Tukwan aku guru besar sekolah agama persendirian kat area Kuala Selangor tuh ! rumah dia tak de TV tuh kurang godaan !! tapi aweks pulaks banyaks lers . Cubaan !! :huh:

Lari tajuk jap ( twitt 5 second !)!

Petrol kita masih lagi murah nak banding ngan negara lain kat Asia Tenggara.. YOSH! :lol::lol:

betul tuh ! tapi ko jangan lupa rega kereta dinegara kita antara yang paling mahal kalu ko comparekan dengan berberapa negara Asian . More worst lagi kereta tempatan kita yang dijual diluar negara lebih murah dari harga tempatan .Yang mana model tersebut dalam quality eksport dan after sales servicenyer yang berbeza dari apa yang ditawarkan dimalaysia. :angry:

Tukwan aku guru besar sekolah agama persendirian kat area Kuala Selangor tuh ! rumah dia tak de TV tuh kurang godaan !! tapi aweks pulaks banyaks lers . Cubaan !! :huh:

pelik aku ko quote aku ngan annamir nye pastuh citer pasal Tukwan ko apa..kaitan? hehehehe..just nak tau.. :)

pelik aku ko quote aku ngan annamir nye pastuh citer pasal Tukwan ko apa..kaitan? hehehehe..just nak tau.. :)

entahlah ! akupun pelik rasa -rasa ko camna ??? Apakah pengajaranya ?? :)

Alamak!Harga minyak dah naik..

Kerajaan kata kenaikan ini adalah yang terakhir tahun ini..

diorank ckp jeeeee..ko tgk la nak dekat akhir tahun nanti..mesti naik lagiiiiii..nih semua US bodo punya pasal.. <_<

senang citer la kan..korank kerja la ngan Petronas..walaupun korank x dpt minyak murah dari Petronas kalo kerja ngan diorank tapi..dgn keuntungan Petronas selepas minyak naik korank akan dpt bonus..mcm berlaku kepada pekerja2 petronas tahun lepas..byk tuh diorank dpt bonus..apa lagi jom apply kerja ngan tycoon minyak hahahaha.. :lol:

aaaaaaa...biler maser kita ader 2 thread pasal minyak nih :D

hahahaha dah citer hot..x lama lagi citer hot TNB naikkan tarif electric bile benda nih dah implement..

dah x bole aku nak ON PC aku 24/7 dah..sebab naik tarif kalo x melambung electric umah nanti..x tau la..matawang x naik2 tapi benda lain diorank nak naik..kalo kerajaan xmo tanggung beban rugi bebanyak pepandai la naikkan currency tuh..

aku lak,

kalo pc je tak cukup,

kalo tenet takde,

baru la aku tak dpt idup~

hauhauahua~

mcm la yg berlaku skang ni!

aku lak,

kalo pc je tak cukup,

kalo tenet takde,

baru la aku tak dpt idup~

hauhauahua~

mcm la yg berlaku skang ni!

komputer tanpa internet umpama buku tanpa tulisan kat dalam die wakkakak

komputer tanpa internet umpama buku tanpa tulisan kat dalam die wakkakak

kalo buku tanpa tulisan kat dlm dia tuh buku skatch la tuh x pun notepad hahahahaha.. :D