Jump to content
Hitman66

Berapa Hari Korang Boleh Idup Tanpa Komputer Tersayang

Recommended Posts

minyak2.dimana kah minyak...wakaka.....releks la member,harga minyak m'sia ok lg,x melambung tinggi lg,naik pun 30sen 1 litter.....kos byk krjaan kena taggung....harga pasaran dunia terhadap minyak mentah melambung sejak tahun lepas disebabkan kepupusan telaga gali minyak.......

dulu time skolah, aku giler gak psal pc nih...

after kene anta skolah asrama time form 4....

aku t'pakse la stop...

skrg ni kalo nak gn pc kene g cc je...

aku blaja kat ceruk...

t'pakse la...

kirenye bape2 lame x de pc pon aku dah x kesah...

aku g merayap aje... B)

Internet takde dah kacau dah... pc lak tak de lagi huru hara hidop.... waaaaarhhhhh..... tapi yg belom mendedahkan diri ngan pc takde efek apa apa pon.... tapi kalau ade pc tapi lembab mcm tungau baik takyah buat sakit ati je...

tapi skrg ni mmg aku ibarat ade buku tapi takde pen. tapi kalau ade pen tapi takde buku nak buat mcm mana lak... takkan conteng dinding... :blink:

hehe~ pc dah jd mcm sebahagian drpd idup org zaman skang ni kan? huhu~

1st2 pc dijual, harga cecah puluh ribu!

skang ni, below rm 500 pon ade~

Pc tu penting gak bagi aku sebab nak buat kerja seperti sistem, buat game, buat application dan bla bla bla bla.... tapi kalau takder pc aku rileks jerk... sebab ada tv , ada awek yang comel, ada buku... boleh lukis-lukis... lagipun dari kecik dah biasa takde pc.... main bola lagi besh... hahahahaha.... tapi sekarang nie aku kehulu kehilir aku gantung PC kat bahu aku... bawa ke sana-sini... in case perlukan maklumat atau buat kerja... thats all....

PC dah mcm awek aku dah...kalo aku dah kerja nanti aku nak buat PC jadi bini terus..kasi bikin baikkkkkk punya... :lol:

wakakakka.. BINI .. yang selalu diberi arahan .. wat tuh wat nih.. kekadang .. wat jahat pon ader.. cam aku.. godem godem wakakakakak

PC dah mcm awek aku dah...kalo aku dah kerja nanti aku nak buat PC jadi bini terus..kasi bikin baikkkkkk punya... :lol:

best lah tu nanti pc tu leh beranak..bagi kat aku satu ek..

tapi awek aku tuh sakit masih kat sepital lagi..x elok2 sebab aku xde duit nak beli ubat..sekang nih tgh pakai anak dia la nih..pakai pentium sengal hahahahaha..anak angkat je!! :lol:

itu pc takde apa kalu takde tapi kalu ada itu baru suka la itu macam teh tarik juga laa itu kalu takda itu kopi jugak minum tapi itu teh tarik mau kasi ingat juga adaaa..apa raaa..

bagus tuh...nanti cdg dgn krjan lulus undang2 kawin ngan pc.... :unsure: ada tok kadi pc..ada.. :o .ehhh ko tak yah beli pc ,bab yg lahir lak pc... :D

apsal lak nak nama Lowyat gak..aku nak buat nama Pc HeaVen or Pc Paradise hahahaha... :lol:

siang tadi anak angkat pentium 4 sengal dah meletup..sekang tinggal 1 je lagi anak angkat pentium aku yg sengal ada...kalo pas nih meletup gak..alamat kena gak kuar duit beli ubat "awek" aku tuh kat low yat hehehehe.. :P

Ah hahha!! den dulu kom rosak 3 bulan.. x der la effect sangat(moniter rosak..) disebabkan cinta(bukan Tahap nak kawiin!!!!) terhadap kom..

den on kom.. guna HOTkey dan Run winamp tampa bantuan moniter.. hehehe.. den kalo x dengar lagu sehari x sah! yerla.. bosan giler..

Hehehe .....same la kite... Dulu monitor aku leh hidup seminit jer...

pastu tekan hurop "W" pastu enter.... hehe... Hot Key die aku tak ingat :blink: = B)

5 hari. tupun tangan menggigil-gigil dah macam 5 hari tak dapat dadah (sebagai contoh, kang jangan pulak ada orang cop aku isap dadah la apa la itu la ini la).

waktu tu aku berkursus, dalam hutan. mana ada internet dalam hutan, jangankan internet, talian telefon pun takda, henset pun takda signal. tupun dan sangap. bila balik rumah, terus onkan monitor crt lcd (sebab aku tak shutdown pc pun)

terus zassssssssssssssssss! macam tak makan nasik seharian la kiranya. hokhokhokhokhokhokhokhokho