Jump to content
Superior

Putera.com Kurang Ahli Perempuan

Recommended Posts

hahahaha..betul gak hamlaww mcm mana bole lebey 100% tuh? pelikkkk..tapi ben0r :)

salah satu dari nih ler

1. PONDAN (20%)

2. TOMBOY (35 % )

3 . Anak dara tue (80%)

:o:o

ni mane punye math ni sampai 135%

akuh ade suruh campoQ keh ?? :P:P

mmg tak suruh...tapi post ko tu bukan kah utk menjawap soalan yg dia tanya dia tu jenis ape??

hihi... psal pompuan pon ley jadi bahan... tongue.gif

agak2 korang, aku laki ke pompuan? cool.gif

dia tanye,ko jwp dan bg peratusan tu...so tu la jwapan ko utk dia..lebih dr 100%...tu x de bende lain la tu nak mengelak bile dah salah..

THE END

Edited by BraDeRz

Hai dari bab perempuan dalam putera.com sampai sasistik keperempuanan ni..... kes panjang...

Huhuhuahahah....... aku duk teliti satu-satu posting yang aku rasa lawaklah bila aku baca. Perempuan sesuai didapur la, sesuai jaga anaklah dan yang teruk sekali sesuai undi MAWI hehehe... :lawak:

Bagi aku, preompuan memang best dalam programming tapi tak best dalam hardware. Walaupun diorang ni best dalam programming ADA sesetengahnya tak reti langsung pasal software. Bila sebut Winamp, diorang tau sangat tapi bila sebut Mathlab ke, software ntah apa-apa ke, diorang mungkin akan garu-garu kepala. MAcam tu jugak kalau bab hardware, diorang almost know nothing! Tetapi segelintir sahaja.

Sebab pompuan pun ada yang pandai tentang komputer, macam supervisor aku dia tu pakar Linux dan networking. Cukup pakar. Tapi sepakar-pakarnya pun kalau aku sebut "overclocking", dia garu-garu gak kepala heheheh....

Camana pompuan tak kurang, tanya soalan tulisan SMS pastu kena "tegur" sedas-dua, terus tak masuk-masuk putera.com. Cuma segelintir je yang mungkin tahan dengan "dugaan" sedemikian" hehehe...

P/S::Tambahan pula dugaan yang datang dari orang yang menggunakan avatar lelaki bertocang dua, lagi ngerriii.... :lol:

salah satu dari nih ler

1. PONDAN (20%)

2. TOMBOY (35 % )

3 . Anak dara tue (80%)

:o:o

haha... tige2 yg ko teka pon salah...

coz aku

1. POMPUAN TULEN

2. LEMAH LEMBUT + SOPAN

3. AKU MUDE REMAJA :D

P/S::Tambahan pula dugaan yang datang dari orang yang menggunakan avatar lelaki bertocang dua, lagi ngerriii.... :lol:

haha... aku suke avatar tuh...

comel... :D

Kenapa kat sini (putera.com)ramai laki? pompuan nak jumpa bukan main payah.. <_< Adakah disebabkan kaum perempuan ni kurang berminat bab IT ni? Kat putera.net ade la jugak pompuan yg aktif kat ruangan lay-park.. Kat forum lain balance la laki pompuan.. Sini pro lelaki ek? :huh:

Sebab orang ppuan ni kurang suke ambil tahu pasal benda2 camni, selalunya org ppuan ni suka tgk movie korea(suka tgk laki hensem2) ke, baca novel ke,semuanya nak benda yang boleh menghiburkan hati, diaorang ingat diaorang tu ppuan tak perlu ambil tahu benda camni. wakakakakakaka!

Bagi aku, preompuan memang best dalam programming tapi tak best dalam hardware. Walaupun diorang ni best dalam programming ADA sesetengahnya tak reti langsung pasal software. Bila sebut Winamp, diorang tau sangat tapi bila sebut Mathlab ke, software ntah apa-apa ke, diorang mungkin akan garu-garu kepala. MAcam tu jugak kalau bab hardware, diorang almost know nothing! Tetapi segelintir sahaja.

ntah la nape ek bakat diaorg tang tu...awek aku pun teror programing tp sampai skang jenis2 RAM aku pon dah fed up nak ajar dia..asyik lupe jek..haha..

haha... tige2 yg ko teka pon salah...

coz aku

1. POMPUAN TULEN

2. LEMAH LEMBUT + SOPAN

3. AKU MUDE REMAJA :D

heh..betul ke ciri² tu :P nama mcm besfren aku kat kl jek.. :D

Sebab orang ppuan ni kurang suke ambil tahu pasal benda2 camni, selalunya org ppuan ni suka tgk movie korea(suka tgk laki hensem2) ke, baca novel ke,semuanya nak benda yang boleh menghiburkan hati, diaorang ingat diaorang tu ppuan tak perlu ambil tahu benda camni. wakakakakakaka!

biase la pompuan..suke tgk laki yg hencem²..laki pun ape kurangnye..suke tgk pompuan yg lawa² je..tp yg aku peliknye,zaman skang aku tgk awek lawa giler tp bf nye adeh x leh blah..ape yg menyebabkn awek yg lawa pilih bf² camtu ek? :rolleyes::unsure:

huahahhahaha..aku pon tatau nak komen apa...tapi memang betul bilangan ahli perempuan memang kurang berbanding lelaki..tapi tamo kutuk2 kaom pompuan..sebab nanti leh menyebabkan pergadohan...kang tak pepasei kene closed ngan mod

perempuan tak suke amik tahu, kalau pasal mengumpat boleh la,hahaha.

perempuan juga tak berani mencuba! itu lah masalahnye..

tu bukan kutuk..tapi ketuk..kalu nak tau ayat kutuk leh bace kat post oleh saudara Hambergerlaww

Sampai hati ko !!! :(:(

ako rase putera kurang ahli pompuan simply pasal susah sangat kat kotak FAST REPLY ni untuk taip gune font lain, kaler lain2. pastu takde smiley bear ke, love love ke.

kalo senang, gerenti berpusu2 pompuan sume datang merusuh kat sini.

ko pompuan nama pun dah bole agakkkkk..lagipun aku kenal ko kat putera.net peaceeeee...

1000markah utk ko !!!

budak KDU?