Jump to content
Sign in to follow this  
Adelheid

Tenjou Tenge

Recommended Posts

Saya TIDAK rekomenkan korang baca komik ni.

Komik ni ada banyak usur2 LUCAH contohnya:

1) Baju perempuan koyak lepas lawan2

2) Pakaian bikini

3) Gambar2 menampilkan BUAH DADA

4) Aksi2 SEKS

Hawa nafsu anda boleh teransang dan akibatnya sama dengan selepas menonton video aksi2 LUCAH.

Tolong la jangan menghampakan ibu bapa anda dengan membaca komik yang ada unsur2 lucah seperti Tenjou Tenge.

p/s Saya pon baca manga. Tapi jenis2 yang sederhana seperti Naruto, one piece, dll. Yang ada lucah2 tu saya delete atau buang...

ohmy.gif lorrrrrrrrrrrr, lucah? weh.. ko tengok manga Shounen mana yg takder unsur lucah weh? manga nippon mesti ader punya, tenjou tenge best dari segi lawan dia, fighting dia baguih wooo ... kalo nak mild "U" punya pergi download Anime dia, sekarang baru eps 5, pasal baru release. Tapi aku rekomen Manga dia, besh gilerrr..................... realistik lagi fantastik!! biggrin.gifrolleyes.gif

ohmy.gif lorrrrrrrrrrrr, lucah? weh.. ko tengok manga Shounen mana yg takder unsur lucah weh? manga nippon mesti ader punya, tenjou tenge best dari segi lawan dia, fighting dia baguih wooo ... kalo nak mild "U" punya pergi download Anime dia, sekarang baru eps 5, pasal baru release. Tapi aku rekomen Manga dia, besh gilerrr..................... realistik lagi fantastik!! biggrin.gifrolleyes.gif

Stuju... anime/manga semua camtu la beb.

tongue.gif aah, kalo nak yang tak ganazz tengok anime/manga shoujo lerrr. biggrin.gif Movie kat panggung tu pun cam Underword ke.. Van Helsing ke Hellboy ke.. semua ganazz gaks kan? biasa la tu.. laugh.gif

Saya TIDAK rekomenkan korang baca komik ni.

Komik ni ada banyak usur2 LUCAH contohnya:

1) Baju perempuan koyak lepas lawan2

2) Pakaian bikini

3) Gambar2 menampilkan BUAH DADA

4) Aksi2 SEKS

Hawa nafsu anda boleh teransang dan akibatnya sama dengan selepas menonton video aksi2 LUCAH.

Tolong la jangan menghampakan ibu bapa anda dengan membaca komik yang ada unsur2 lucah seperti Tenjou Tenge.

p/s Saya pon baca manga. Tapi jenis2 yang sederhana seperti Naruto, one piece, dll. Yang ada lucah2 tu saya delete atau buang...

disebabkan ko citer camtu...

lagi ramai la yang akan mencarik nyer...

tul tak?

disebabkan ko citer camtu...

lagi ramai la yang akan mencarik nyer...

tul tak?

ya betul!

aku la antara org itu! wakakaka! laugh.gif

ni sekarang bersemangat nak google menda tu~ waaakakaka laugh.gif

wah asal aku tak jumpe lagi ha site untuk dload manga ni?

site untuk one piece, detective conan pun takde gak la

sape2 ade link share la yek

lain kali kalo nak search kat google buat camni...

"one piece" scanlation <- letak tanda "<keyword>" ntuk fix kan search...(tanda " kena ada)

walaupun keBANYAKkan manga jepun mempunyai unsur lucah (disebut H), tak semua artis buat begitu untuk melariskan manga mereka......contohnya Cheeky Angel, Hikaru no Go, Slam Dunk, Captain Tsubasa, Yugioh etc. Detective Conan misalnya, kalaupun ada aksi yang dianggap tak sesuai untuk ditonton, hanyalah aksi bikini di kolam renang ataupun di pantai. Aku mendapati Aoyama Gosho agak memerhatikan hal ini dalam lukisan lukisan beliau. Kindaiichi jika dibandingkan dengan Conan, lebih sedikit adegan tak senonohnya.

ini daripada pengamatan aku la.. korang bolehlah pilih mana yang baik untuk korang.

Cheeky Angel, Hikaru no Go, Slam Dunk, Captain Tsubasa, Yugioh ni memang tahap ketidaksenonohannya terkawal. kalau kat tv, siri siri seperti the Invaders dan Garrison Guerillas sangat jarang menampilkan pelakon wanita.....rasa best jer sebab tak payah tengok aurat wanita.

Cheeky Angel, Hikaru no Go, Slam Dunk, Captain Tsubasa, Yugioh ni memang tahap ketidaksenonohannya terkawal. kalau kat tv, siri siri seperti the Invaders dan Garrison Guerillas sangat jarang menampilkan pelakon wanita.....rasa best jer sebab tak payah tengok aurat wanita.

Lain org, lain lak citerrasanyer.... setiap anime/manga.. ada kumpulan target nya biggrin.gif

tongue.gif btol tu.. kalo nak tengok citer lucah baik pi tengok fiulem blue!! Manga kalo lucah atau Hentai tu bukanya ada apa apa pun dry.gif Lagipun cuba ko try dulu Manga Tenjou Tenge nih, bukanya lucah, tapi

"real", kalo dah pompuan kene tangkap ngan org jahat, mesti la kene Tut TUt.... takkan la org jahat t u nak gi belanjer dia makan kfc pulak.......apa la... dah nama pun org jahat, mesti jahat giler... tapi yg paling besh tentang manga nih, ialah fight scene dia, memang gila babeng power tau tak? tentang link tu, nanti aku cuba carikkan, pasal aku download dari Irc bukan Bittorent atau direct http. kalo nak dload dari irc, masuk ke #[email protected], gi la dload!! cepat!!! anyway setiap org ada citarasa sendiri, anyway most japanese manga memang ada "fanservice" bukan hentai atau eechi, tapi "fanservice", komik yang kamu list kan tu komik bebudak kecik, doraemon pun ada gamba sizuka bogel, apa nak di herankan? author manga memang berjenis jenis, ada yg suka taruh fanservice ada yg tak, tapi itu kan pilihan memasing? tapi yela, Tv series tu lain la, Tenjou Tenge punya Tv series pun tak berapa besh pasal dah hilang dia punya ganazzzzzzzz, dah jadik "U" punya rate... mad.gif wah! siapa lak kata dalam manga nippon takder aurat wanita? apa Haroko dalam slamdunk tu pakai baju kurung? pakai tudung? apala... blink.gif kalao ko cakap tak tengok aurat wanita tapi tengok rambut ngan paha dia, apa cerita?

laa...kan ka aku kata movie....The Invaders tu MOVIE SERIES la...Garrison Guerillas tu pun Movie series jugak...mana ada manga anime tutup aurat. Apa yang aku sedbut di atas tu ialah, di dalam siri tersebut amat jarang pelakon wanita digunakan...itu saja la.

h**p://tjtg.mangatranslation.com/

btw...manga ni takde la sebest maner...tapi aku baca gak la...

...(takpe ke aku cakap tak besh...jgn marah eh)... ph34r.gif

biggrin.gif baca semua laaaaaaaa dari vol 01 sampai vol 11 laugh.gif

aku dah baca laaaaaaa....... ph34r.gif

wink.gif link yg alel bagi la tu beb, anyway lawan Natsume Shin ngan Takayanagi Mitsuomi memang besh giler, walaupun flashback tapi memang ganazzzzzzzzzzzzz!! laugh.gif tengok Souichiro tak buleh kawal kuasa dia dalam vol 11 pun besh gilerrrr....download la, tunggu apa lagi!

Anime dier maner nak carik???

lepas baca Starz... aku beli vcd dier.. tapi sangkut kat episode 13...

Maner nak carik ha??? best la criter nie...

Cool OK cool.gif No Offense cool.gif

dry.gif Humm anime dia tak sebest manga dia, lagipun anime dia end secara tiba2 , dan mungkin akan masuk season 2 kot? tak tau la, tapi nak dload susah seket, pasal bukan sahaja manga, malah anime dia dah di licensed kat US so dah takder org nak subs, kalao manga bokeh dapat dari Evil-Genius, tapi kalao anime aku rasa Anbu ada kluar kot?? tak tao beb, siapa tau ah? laugh.gif