Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!

Recommended Posts

takde sesapa lepak tengok wayang ka baru2 nih.. cerita apa ada yang best2..??

mybaby pink aku masuk perodua 2 hari..langsung tak bleh nak pi lepak tgk wayang minggu nih... pi keja pun jalan kaki jer.. huhuhuhu...

stephen chow punye journey to the west?

a good day to die hard?

best ke journey to the west tu..??? 

tgk page belakang aku dah tengok dah die hard...

Semalam aku layan Beautiful Creatures... hurrmm takde laa best mana cerita nya.. biasa2 jer.. bleh arr layan.. ada gak arr part yang kelakar2.. yang pastinya banyak cut cerita nih.. kalau tak cut nanti jadi 18SX pulak kan... filem nih PG13...hihihi...

kalau nak tau jalan cerita dari mula sampai abis cam biasa laa.. ramai yang request aku cerita.. kalau tak malas nak taip...

jack-the-giant-killer_2013-en-1-540x800_

Semalam layan cerita nih.. best gak laa... ada gak kelakar skit2 tapi tak semua satu panggung gelak.certain people jer feel the dialog was funny.. huuurrrmmm.. ada gak part yang cemas..sampai aku pun tak senang duduk.. dalam hati dok jerit.. cepat..cepatt larriikk.. lagi skit jer tuh..ceppatt.. kalau aku tgk TV nih memang riuh dah laa mulut aku.. rimas kot tgk cerita yang cemas camnih...hihihihihi

ada gak laa show pengorbanan dan kasih sayang seorang ayah kepada anaknya.. kira macam ada laa moral of the story.. memang root story dia sama jer amcam Jack and the beanstalk versi dongengan// tapi kali nih ada ubah2 ler kasi lebih thrill..hihihi.. total best walaupun aku pi layan sowang2 jer semalam... hihihihi...

cerita borriinggg... tak syor kan untuk anda semua tengok... tak best.. cerita merepek ntah pape... boring.. boring.. boring...

giler antu wayang ko nih cput hahaha...

Tak berantu sangat laa haiihh.... :159:

Nak tengok cerita nih pulak..next week... tapi aku tak pernah tgk pun cerita nih yang original version.. tapi ramai kata cerita nih best and legend macam hansel and gretel... dan yang lain2 cerita dongeng... sesapa ada original nya cerita yang dah dolod bleh ler kira nya share ngan aku..hihihihi...

Balik dari bercuti di pulau aritu aku lepak KL kejap sehari dua... takde mende buat dari aku melepak satu ari suntuk kat Lowyat... apa lagi aku pun menjalan kan aktiviti wajib aku laa... menonton wayang... DEAD MAN DOWN aku layan kat Midvalley.... boleh tahan laa cerita nih... starting jer kita dah macam tertanya-tanya apa motif dan story line dia memang buat kita berfikir jugak laa.. aku ingat hero dia nih FBI buat undercover ke apa ke.. rupa-rupanya bukan.. nak tau apa korang kena arr gi tengok kan.. kalau ramai yang request jalan cerita penuh aku bleh cerita laa.. macam biasa... wakakkakakaka...

220px-Oz_-_The_Great_and_Powerful_Poster

balik dari KL aku ada lagi cuti 2 hari..melepak kat umah takde mende nak buat dan macam biasa aktiviti wajib aku datang lagi laa... pi lepaklagi tengok wayang tengok cerita OZ nih pulak... cerita dia kalau layan 3D best aku rasa nih..sebab dia banyak CGI... cerita dongeng nih memang tersangat laa dongeng.. rasa cerita nih takde mende pun... kalau boring2 bleh arr layan.. kalau memang nak gi tengok aku rasa takyah pun takpe.. hihihihi.... 

Offtopic..knapa aku nmpk ada byk nama array di post terkini hampir semua thread? Spamming ke? Bila bukak thread xde pun post array tu..

edit : pakai PC tak nampak pulak nama Array

Edited by Panglima Khalid

Semalam layan cerita nih kat Queensbay... gila kentang kelakarnya... kah kah kah kah kah..... kalau sesapa ngah sedih2 kan cuba ler gi tengok cerita nih..confirm tergelak punya laa... 

memang kena laa pada genre filem nih "paranormal romantic zombie comedy film".. this movie actually shows how love can bring back life and make zombie become human again... how funny is that.. kah kah kah kah kah kah....

588c79a7-eafc-4f07-98bb-6150a7e4b59d-Lat

The call lakonan Halle Berry... walaupun cerita dia nampak macam ringkas jer tapi memang cemas laa cerita nih... ramai gak laa dengar bunyi2 orang geram betui kat belakang aku semua kan... means lakonan Halle Berry memang berkesan...

Cerita nih bleh laa korang gi tengok kalau nak... kira macam tak berapa nak rugi sangat laa beli tiket wayang.... best jugak ler... ending agak sedikit hampeh.. tengah2 kita cemas kan... cerita the end... memang lastly semua orang pun agak geram jugak laa... kah kah kah kah 

Edited by akuccputsedut

Semalam layan G.I Joe midnite.. kah kah kah kah kah.. tak padan ngan banyak keje kan aku nih... hahahhaa... mula cerita sweet2 saja.. lepas tuh tembak sana tembak sini... perang sesaje lawan2 pedang sampai pening kepala aku... agak best jugak walaupun jalan cerita dia agak tercelaru identiti..kah kah kah kah kah...

kena orang yang follow baru faham kalau tak follow memang tak paham mende... taktahu nape presiden tuh macam orang gila.. dia bersiul2 pun aku dah tau yang tuh ZARTAN.. budak sebelah aku tuh taktau mende dok cakap yang bukan2...

aku pun cerita ler kat dia serba skit.. bleh camtu tetiba cerita kat orang sebelah sebab aku sakit ati dia asyik cakap benda yang salah... hahahaha... mongek kan review movie aku kali nih... kah kah kah kah...

Semalam layan IP Man ngan geng2 myvixtreme club... bleh aku pun tertido kat tengah2 cerita... overall boring... lawan2 ada skit jer tak macam IP Man 1... 

suggestion to kaki wayang not to go...lalalallalaa....

Semalam layan IP Man ngan geng2 myvixtreme club... bleh aku pun tertido kat tengah2 cerita... overall boring... lawan2 ada skit jer tak macam IP Man 1... 

suggestion to kaki wayang not to go...lalalallalaa....

uik mak cik ciput sedut ddk lyn geng2 myvi extrem jge rupeny.......

cita ni aku dh dwnload tgh tunggu subtitles english yg baik je keluar whahahahaha!!!!

p/s: tgk hero pn dh tw cita ni memang xbest pdn muke mak cik ciput sedut g tgk kat panggung whahahahahah.......

uik mak cik ciput sedut ddk lyn geng2 myvi extrem jge rupeny.......

cita ni aku dh dwnload tgh tunggu subtitles english yg baik je keluar whahahahaha!!!!

p/s: tgk hero pn dh tw cita ni memang xbest pdn muke mak cik ciput sedut g tgk kat panggung whahahahahah.......

nape pokcik sonic mung pung extremers jugak ke..???  aku layan aritu sebab geng extremers nak tgk jer.. kalau aku sowang memang aku tak layan elr IP man nih..

rabu lepas aku layan SEMBUNYI... hurrmm tak sempat lagi nak update sini.. busy benor...

sejak bila aku aku jd pak cik ni....aku bdk2 lg.....so sy encik sonic or abg sonic whahahaha... :3:

xlh xmmpu nk pakai 4 tayor mcm kau mak cik.....koi pakai 2 tayor je...tu je mampu....huhuhu

sibuklh sgt mak cik ni.....ke jd penyibuk je whahahaha.....ku xtaw nk lyn cita apa...nk tgk GI JOE kt panggung....

full house sokmo......last2 tgk kat umh je whahahaha...cita melayu semua xbest je ku tgk huhuhuhu

p/s: mak cik ciput sedut ni lyn cita cintan2 je....... :3:  

sejak bila aku aku jd pak cik ni....aku bdk2 lg.....so sy encik sonic or abg sonic whahahaha... :3:

xlh xmmpu nk pakai 4 tayor mcm kau mak cik.....koi pakai 2 tayor je...tu je mampu....huhuhu

sibuklh sgt mak cik ni.....ke jd penyibuk je whahahaha.....ku xtaw nk lyn cita apa...nk tgk GI JOE kt panggung....

full house sokmo......last2 tgk kat umh je whahahaha...cita melayu semua xbest je ku tgk huhuhuhu

p/s: mak cik ciput sedut ni lyn cita cintan2 je....... :3:  

pokcik..pokcik... sedor ler diri tuh yekk... aku ingatkan hang extremers jugak...

beli laa tiket online baru bleh dapat seat.. kalau beli walkin memang full house jer arr... sorry skit yekk.. aku layan semua cerita takde laa cerita cintan2 ja...

rabu lepas aku tengok cerita SEMBUNYI tuh... awal slot jer aku dahtau dah pompuan tuh terperangkap ke alam jin.. atau lebih tepat lagi kampung bunian laa...

tapi pelik laa bunian tuh aku rasa bukan islam pun.. camna depa bleh kawin.. maybe pompuan kampung tuh pun bukan islam jugak... zaman jepun kan...

citer antu nih takde hantu pun actually... tak seram langsung... 

malas...sbb xleh usah aweks2 yg lg cun dari nek nek ciput sedut ni........

aku dh oku sme mcm kau mane leh extrem2 dh whahahahaha.......

ku rase nk lyn cita gangster squad sbb rase kt panggung skrg cita xde yg best pn...huhuhuhu

malas...sbb xleh usah aweks2 yg lg cun dari nek nek ciput sedut ni........

aku dh oku sme mcm kau mane leh extrem2 dh whahahahaha.......

ku rase nk lyn cita gangster squad sbb rase kt panggung skrg cita xde yg best pn...huhuhuhu

gangster squad tuh cerita apa..?

ni ha citany....tp ku xdwnload lg.....huhuhuhuhu

kamu bkn lyn cita mcm ni.....

mana hang tau aku tak layan crita macam nih...

baru beli tiket movie malam nih THE HOST..