Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!

Recommended Posts

the conjuring memang terbaik..9/10..batshebaaaa...

wanna play hide and clap..??? kah kah kah kah kah lawak 1 panggung gelak... takde pun orang menjerit-jerit dalam panggung ketakutan macam yang digembar gembur kan....

biasa jer.. aku rasa exorcism emily rose lagi serammm.... ada gak part yang tak logik.. bila dah abis semua kesan lebam2 kat tangan semua hilang..ada ke camtu... yang masa dia kat rumah tuh banyak kesan2 lebam tak de pulak nak hilang.. bila dah abis jer baru nak hilang semua macam magik pulak tuh hilang nya.... huurrrmmmm....

bleh laa... 7/10 aku bagi... ada gak part2 yang bagi aku masih kosong.. huurrmmm....

Lebam hilang sebab curse tu dah broken rasa. Honestly takda lah takot sangat cerita The Conjuring tu. Kekeke biasa ajer aku rasa. Maybe sebab dah tengok trailer kot. So certain surprise dia tu dah boleh agak dah. Tapi still best story dia. Horror level dia tak lah terlalu takut. Hehehe 

Lebam hilang sebab curse tu dah broken rasa. Honestly takda lah takot sangat cerita The Conjuring tu. Kekeke biasa ajer aku rasa. Maybe sebab dah tengok trailer kot. So certain surprise dia tu dah boleh agak dah. Tapi still best story dia. Horror level dia tak lah terlalu takut. Hehehe 

based on true story memang ada something laa.. tapi memang tak seram sangat laa... macam yang kawan2 aku cerita.. macam seram giler sampai aku pun jadi nerves nak pi tgk tuh... sekali hurrmmm tak seram pun... huhuhu

The Conjuring bagi aku boring dan tidak seperti yang disangkakan .... aku bagi 5/10 jer

lagi rendah dari rate aku.. huhuhu...

wanna play hide and clap..??? kah kah kah kah kah lawak 1 panggung gelak... takde pun orang menjerit-jerit dalam panggung ketakutan macam yang digembar gembur kan....

biasa jer.. aku rasa exorcism emily rose lagi serammm.... ada gak part yang tak logik.. bila dah abis semua kesan lebam2 kat tangan semua hilang..ada ke camtu... yang masa dia kat rumah tuh banyak kesan2 lebam tak de pulak nak hilang.. bila dah abis jer baru nak hilang semua macam magik pulak tuh hilang nya.... huurrrmmmm....

bleh laa... 7/10 aku bagi... ada gak part2 yang bagi aku masih kosong.. huurrmmm....

tu la...mybe org yg ske filem seram mcm ak..xrase cite nie seram sgt pn haha...

tu la...mybe org yg ske filem seram mcm ak..xrase cite nie seram sgt pn haha...

aku nak kata suke tuh idak ler sangat.. tapi tak tahu nape aku memang banyak tengok cerita antu2 omputih nih kan... bila dah selalu sangat tengok.. jadi nya dah bleh predict laa antu2 akan kuar kat mana... hahahhahahaa

Filem nie bagi aku fail kerana tak dapat menyeramkan aku sedikitpun

ramai jugak yang rasa tak seram yer.... abis aku pelik apa yang seram sangat diaorang kat luar sana tuh tengok.. muka antu takde seram mana pun... huhuhuhu... baeekkk tengok walking dead lagi nerves.. hahahahhahaa...

ramai jugak yang rasa tak seram yer.... abis aku pelik apa yang seram sangat diaorang kat luar sana tuh tengok.. muka antu takde seram mana pun... huhuhuhu... baeekkk tengok walking dead lagi nerves.. hahahahhahaa...

kau tu tomboy cput...mana same...

kau tu tomboy cput...mana same...

hah..???  :18:  :18:  :20:

Edited by akuccputsedut

sape tau apa jadi kat pawagam cathay kat semenyih dulu2 sekitar 1980-an, 90-an? masa aku kecik ada lagi, tiba2 hilang...dengar2 bankrup tapi tak pasti la...

ak setuju dgn cput cite the walking dead lg thrill dan suspen 

Sebab mereka belum pernah tengok hantu secara 'real'. Aku dah pernah tengok sebab tu lah filem seram tak seram langsung.

Sebab mereka belum pernah tengok hantu secara 'real'. Aku dah pernah tengok sebab tu lah filem seram tak seram langsung.

ha tu laa kan.. agak nya laa...

Betul.. sapa2 yang dah pernah tengok hantu, bila tengok cerita seram jadi tak seram dah. Lokasi kejadian di pantai dekat semambu pahang. aku dan rakan2 (lapan orang) berada di tepi pantai jam 1.00 pagi... tiba2 hantu muncul dari laut..apa lagi kami pun semua cabut lari 100 meter. kalau ajak Bolt lari tentu kalan dia. he..he..he

Betul.. sapa2 yang dah pernah tengok hantu, bila tengok cerita seram jadi tak seram dah. Lokasi kejadian di pantai dekat semambu pahang. aku dan rakan2 (lapan orang) berada di tepi pantai jam 1.00 pagi... tiba2 hantu muncul dari laut..apa lagi kami pun semua cabut lari 100 meter. kalau ajak Bolt lari tentu kalan dia. he..he..he

huuiiihhh dasyat hang nooo.... aku plak... cik pon dok lepak atas tangki ayaq belakang asrama.. baeekk punya mengilai karaoke lagu tokti aku cinta padamu... hahahahhaa... tapi kesan nya aku tak tengok yek filem pontianak harum sundal malam... meremang beb... hahahhahahahhaa... takat antu omputih nih takde ler seram mana.....

Edited by akuccputsedut

smlm ak pi tgk cite Elysium...bg ak ok la cite ni...plot cite ni mmg bagus..cume ado benda yg x logiknya cite ni...bkn logik pasal jln cite tp logic pasal...emm xnk spoiler la...korg pi tgk la sendiri haha...ak bg markah 7/10 jek..

smlm ak pi tgk cite Elysium...bg ak ok la cite ni...plot cite ni mmg bagus..cume ado benda yg x logiknya cite ni...bkn logik pasal jln cite tp logic pasal...emm xnk spoiler la...korg pi tgk la sendiri haha...ak bg markah 7/10 jek..

wah ko dah tengok yek elysium.. aku belum lagi laa... huhuhuhu.... addicted nak masuk panggung wayang dah nih... huhuhuhu...

tengok ari ni 8.45 pagi stat   -     filem terKEJAM yg di tengok tawun nie!

Nih citer biler keluar..?? aku tengok kat list GSC takde pun.... 

Nih citer biler keluar..?? aku tengok kat list GSC takde pun.... 

tak masuk malaysia pon rsenye..haha

citer ni delay 3 tahun psl pelakon utama masuk penjara..haha

igt nk download tp rating rendah sgt kat imdb..xjadi tros nk download wlaupon pelakon ni ak ske

ak hrp ad sambungan Blade :32:

aku dah tgk elysium aritu.

ok je citer dia cuma villain dlm tu suara macam haram. taleh nk tangkap aku apa yg dia cakap

cerita ni mengajar kita di masa depan nanti senang2 je nk pegi angkasa lepas lol

lagi satu mak budak kecik tu cun gilerrrrrrrrr

tak masuk malaysia pon rsenye..haha

citer ni delay 3 tahun psl pelakon utama masuk penjara..haha

igt nk download tp rating rendah sgt kat imdb..xjadi tros nk download wlaupon pelakon ni ak ske

ak hrp ad sambungan Blade :32:

owwhh nih cerita blade ke..??? tak masuk malaysia so ko tengok wayang kat luar negara ke..?? ko dok mana..?

aku dah tgk elysium aritu.

ok je citer dia cuma villain dlm tu suara macam haram. taleh nk tangkap aku apa yg dia cakap

cerita ni mengajar kita di masa depan nanti senang2 je nk pegi angkasa lepas lol

lagi satu mak budak kecik tu cun gilerrrrrrrrr

aku tengok dah elysium semalam.... awal2 gila boring.... part lawan2 kat last jer... nak mati pun lambat benor... cepatt laa tekan enter... huuiisshhhh....

last2 sapa jadi presiden..?? aku pun taktau.... mak budak kecik tuh orang latino kan memang ler cun melecun.... cerita nih pendek jer kalau nak ikut kan... tapi ntah sembang banyak jadi lama.... jadi bintang nya 2/5....

ada satu part tuh aku terkezut... tengok cerita antu pun aku tak terkezut camtu... hampeh betui...

owwhh nih cerita blade ke..??? tak masuk malaysia so ko tengok wayang kat luar negara ke..?? ko dok mana..?

ni bkn citer blade..pelakon je Wesley Snipes

ak xckp pon ak tgk wayang..ak kate download :3:

yg si khorback tu plak,ak rse die stream je citer tu