Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!

Recommended Posts

korang boleh rekemen website streaming movie yang bagus?

sini kelab wayang... kami tengok wayang bukan tengok website... harap maklum....

ni bkn citer blade..pelakon je Wesley Snipes

ak xckp pon ak tgk wayang..ak kate download :3:

yg si khorback tu plak,ak rse die stream je citer tu

owwhh... kalau citer dolod2 aku taktau.. aku tau cerita kat wayang jaa...

owwhh nih cerita blade ke..??? tak masuk malaysia so ko tengok wayang kat luar negara ke..?? ko dok mana..?

aku tengok dah elysium semalam.... awal2 gila boring.... part lawan2 kat last jer... nak mati pun lambat benor... cepatt laa tekan enter... huuiisshhhh....

last2 sapa jadi presiden..?? aku pun taktau.... mak budak kecik tuh orang latino kan memang ler cun melecun.... cerita nih pendek jer kalau nak ikut kan... tapi ntah sembang banyak jadi lama.... jadi bintang nya 2/5....

ada satu part tuh aku terkezut... tengok cerita antu pun aku tak terkezut camtu... hampeh betui...

haha yg jd presiden kwn hero tu yg si tempang tu haha...mmg byk ckp pn...yg xlogik org jahat tu muka pecah xmati...tp perempuan yg kene cucuk cikit tu mati terus haha....part lawan yg ada helikopter tu je best bg ak la haha...

wayang tetap wayang kat mana pun, panggung wayang gambar a.k.a. PaWaGam lain la...

kita support panggung wayang haha...tp tetap ada sedut gak utk koleksi hehe..tp tgk kt pawagam lg syok and feel..sound system best...lain la kalau ada bilik khas kt rmh lengkap dgn home theater plus screen projector besar haha...

haha yg jd presiden kwn hero tu yg si tempang tu haha...mmg byk ckp pn...yg xlogik org jahat tu muka pecah xmati...tp perempuan yg kene cucuk cikit tu mati terus haha....part lawan yg ada helikopter tu je best bg ak la haha...

kita support panggung wayang haha...tp tetap ada sedut gak utk koleksi hehe..tp tgk kt pawagam lg syok and feel..sound system best...lain la kalau ada bilik khas kt rmh lengkap dgn home theater plus screen projector besar haha...

laa yer ker si tempang tuh jadi presiden.. ingatkan dapat kerakyatan jer... sebab dah reboot system presiden....

otak yang belum mati jer bleh heal balik guna mesin healing tuh.. kalau dah mati takleh buat apa dah... mesin penyembuh tuh takleh sembuhkan orang yang dah mati....

yer laa sini kan kelab wayang cerita pasal wayang2 jer laa... cerita kat wayang... yusry KRU bleh arr buat panggung wayang dalam rumah... ha teringat kat KRU produksi nih kan teringat VIKINGDOM.... ada thor kan dalam cerita nih...

aku tgk trailer dia takde laa hebat mana... tapi kalau nak dibanding kan cerita keluaran Malaysia.. kira yang nih hebat laa.... lalalallala~... aku nak gi tgk nanti ++ komen2... haha

yer laa sini kan kelab wayang cerita pasal wayang2 jer laa... cerita kat wayang... yusry KRU bleh arr buat panggung wayang dalam rumah... ha teringat kat KRU produksi nih kan teringat VIKINGDOM.... ada thor kan dalam cerita nih...

mintak mahap la dah menyinggung perasaan akak cput hehehe, mintak mahap yer...?

mintak mahap la dah menyinggung perasaan akak cput hehehe, mintak mahap yer...?

1. tak menyinggung pung... dan tak terasa tersinggung pung.. kot hang ler yang terasa kot...

2. aku bukan kakak hang... takyah nak berakak sangat laa.. huh~

1185182_10151882599106807_1871259193_n.jpi tengok semalam... dari mula sampai abis action jer... cerita macam biasa merepek bidaah terulung... tapi ok laa jugak cerita nya.. takde bintang nak bagi.. sebab rasa takmau bagi... lalalalalala....

1. tak menyinggung pung... dan tak terasa tersinggung pung.. kot hang ler yang terasa kot...

fair enough

lupa nak update wei... semalam dah kena berdiri dalam panggung sebelum cerita start... sebab lagu negaraku dimain kan.. dah ler panggung full house... abis semua berdiri ngan popcorn2 letak bawah... berdiri tegak punya pasal... hihihihihi...

salam merdeka...

1185182_10151882599106807_1871259193_n.jpi tengok semalam... dari mula sampai abis action jer... cerita macam biasa merepek bidaah terulung... tapi ok laa jugak cerita nya.. takde bintang nak bagi.. sebab rasa takmau bagi... lalalalalala....

jln cite dia xbpe best eh cput...mcm cite hansel and gretel k?

jln cite dia xbpe best eh cput...mcm cite hansel and gretel k?

ha yer lebih kurang macam hansel & Gretel... merepek raban tak hengat.... 

hari merdeka, banyak gak yang tayang The Conjuring! Ingat ke...beh citer ni! hampeh!!!

haahhahaha.. sorang lagi terkena Conjuring.. giler tak best... hahahhahaa...

tobat aku tak mboh tgk dah citer tu!!!!

malam nih aku nak pi layan The Purge... lupakan kisah conjuring itu semua... hahahhahaa

malam nih aku nak pi layan The Purge... lupakan kisah conjuring itu semua... hahahhahaa

oooo citer yg ada 'asah parang' sambil tutup telinga.......

The Purge...? Lagi lah boring. 

hahahha... memang tersangat laah hampeh nya... ntah pape punya citer... nak kata nyesal aku pi tengok idak ler jugak...

tapi jalan citer tuh ntah ler tak berapa nak berkenan di hati aku nih.. malas aku nak bagi bintang.. rugi bintang aku jaa... hahahahhaha...

malam nih aku layan Riddick pulak.. tengok camne...

hahahha... memang tersangat laah hampeh nya... ntah pape punya citer... nak kata nyesal aku pi tengok idak ler jugak...

tapi jalan citer tuh ntah ler tak berapa nak berkenan di hati aku nih.. malas aku nak bagi bintang.. rugi bintang aku jaa... hahahahhaha...

malam nih aku layan Riddick pulak.. tengok camne...

owh cite riddick dh kuar k .....nnti bg review cikit eh cput..xslh ak..cite ni diaorg remade blik ..Van Disel jugak kn?

owh cite riddick dh kuar k .....nnti bg review cikit eh cput..xslh ak..cite ni diaorg remade blik ..Van Disel jugak kn?

ni sambungan lepas Chronicle

bkn remade...V.D still pegang watak hero...

klu org lain pegang,mcm xbest la plak

ni sambungan lepas Chronicle
bkn remade...V.D still pegang watak hero...
klu org lain pegang,mcm xbest la plak

macam besh je...tapi cuba korang tengok review

http://www.cinema.com.my/movies/movie_contents.aspx?search=2012.7432.chroniclesofriddick.13652

antaranya:
'Riddick' is a riddle. Why does Vin Diesel keep making these pathetic films?
just another pointless crap.. Edited by umarzuki

klu ikotkn jalan citer(sblom Riddick(2013)) mmg kurang skit tp peminat citer ni just nk tgk Riddick je

komen atas tu bkn peminat citer ni

mgkin die lbih minat kpd cerita keseluruhan ok, bkn nye hero je ok tp jln citer kureng

sama mcm ak, citer Batman..ak xsuke pon citer tu tp watak Joker buatkn ak tgk citer tu

muahahaha

baru balik dari tengok cerita Riddik tadi... hehehhee... VD terbaeekkkk love you laa...

jalan cerita jangan dikisahkan.. yang penting VD tetap dihati..caya laa bro...

klu ikotkn jalan citer(sblom Riddick(2013)) mmg kurang skit tp peminat citer ni just nk tgk Riddick je

komen atas tu bkn peminat citer ni

mgkin die lbih minat kpd cerita keseluruhan ok, bkn nye hero je ok tp jln citer kureng

sama mcm ak, citer Batman..ak xsuke pon citer tu tp watak Joker buatkn ak tgk citer tu

muahahaha

hehhehehee... sokong kamu laa... tgk jer VD.. 2 hours..

macam besh je...tapi cuba korang tengok review

http://www.cinema.com.my/movies/movie_contents.aspx?search=2012.7432.chroniclesofriddick.13652

antaranya:
'Riddick' is a riddle. Why does Vin Diesel keep making these pathetic films?
just another pointless crap..

nak tau crap ka tak.. pi tgk sendiri...

ade orang celcom call kate aku dapat gi tengok tayangan perdana KL Gangster dengan pelakon2 filem tu kat 1 Utama senin depan...ntah betui ntah tidak...tak dapat pun SMS dengan email...