Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!

Recommended Posts

Jangan lupa nonton After Earth pada 6 Jun ni..

AFter Earth confirm layan... smith family.. tapi sebelum tuh aku nak layan EPIC 3D dulu...

cite animation ni ak jarang tgk kt wayang...tgk triller cm best now you see tu...ait xkn xrmai org tgk lol.

cite animation ni ak jarang tgk kt wayang...tgk triller cm best now you see tu...ait xkn xrmai org tgk lol.

animation layan 3D baru best... hihihihi.... gazet NOW yOU SEE.. tak tgk pun.. tapi cerita pasal FBI agent kan..?? 

animation layan 3D baru best... hihihihi.... gazet NOW yOU SEE.. tak tgk pun.. tapi cerita pasal FBI agent kan..?? 

bukan la nmpk sgt tak tgk trailer sebelum cite furious 6 haha...cite pasal org rompak bank guna magic pastu bg hadiah kepada penonton.

bukan la nmpk sgt tak tgk trailer sebelum cite furious 6 haha...cite pasal org rompak bank guna magic pastu bg hadiah kepada penonton.

dah gi tengok semalam... 

ha yer diaorang nih magician...diaorang rompak bank bagi kat penonton yang datang tonton show diaorang kat las vegas... nih ialah syarat utk diaorang join The Eye... myths laa... semua nya terjawab diakhir cerita..

cerita nya ringan..tapi still buat kita berfikir.. plot2 menarik.. walaupun ada ruang2 kelonggaran yang tak dapat dipenuhi... tapi still tak membosankan... 

macam nak kena ada sambungan laa cerita nih baru best....

dah gi tengok semalam... 

ha yer diaorang nih magician...diaorang rompak bank bagi kat penonton yang datang tonton show diaorang kat las vegas... nih ialah syarat utk diaorang join The Eye... myths laa... semua nya terjawab diakhir cerita..

cerita nya ringan..tapi still buat kita berfikir.. plot2 menarik.. walaupun ada ruang2 kelonggaran yang tak dapat dipenuhi... tapi still tak membosankan... 

macam nak kena ada sambungan laa cerita nih baru best....

mcm mne bpe rating ko leh bg over 10....?

3/10

fuyo cikit noh mmg xbest k ape? ape yg menyebabkan ko taruk rating rendah gile?

fuyo cikit noh mmg xbest k ape? ape yg menyebabkan ko taruk rating rendah gile?

ko tanya rating aku dah bagi.. jawapan kenapa rendah sebab suka ati aku laa nak letak berapa pun.. tuh rate yang bleh bagi... hahahahhaha.. jangan marah haa... kalau tak best langsung confirm aku letak 0... 3 kira ok laa tuh... kalau nak letak 5 macam dah separuh best kan.. 1/4 cukup laa.. 

kalau nak tau apa yang kosong dalan cerita nih bleh laa pi tengok dan nilai sendiri...

ko tanya rating aku dah bagi.. jawapan kenapa rendah sebab suka ati aku laa nak letak berapa pun.. tuh rate yang bleh bagi... hahahahhaha.. jangan marah haa... kalau tak best langsung confirm aku letak 0... 3 kira ok laa tuh... kalau nak letak 5 macam dah separuh best kan.. 1/4 cukup laa.. 

kalau nak tau apa yang kosong dalan cerita nih bleh laa pi tengok dan nilai sendiri...

peh jawapan yg terbaik thanks cput

Dah layan NYSM tu.. Ok la.. 4/6...

wei tak sampai 10 pun hang nya total rate lagi teruk lagi aku... chaiittt.... aku nak pi tgk EPIC nih pasai paa setiap hari full haouse.. tension woo.... lagi dasyat dari fast furious

wei tak sampai 10 pun hang nya total rate lagi teruk lagi aku... chaiittt.... aku nak pi tgk EPIC nih pasai paa setiap hari full haouse.. tension woo.... lagi dasyat dari fast furious

x dahsyat pun...cite Epic penuh sbb budak-budak suka...mmg expected penuh sbb skrg cuti sekolah. cite ni untuk kanak-kanak dan mereka yg berpikiran sebegitu sesuai la haha.

x dahsyat pun...cite Epic penuh sbb budak-budak suka...mmg expected penuh sbb skrg cuti sekolah. cite ni untuk kanak-kanak dan mereka yg berpikiran sebegitu sesuai la haha.

hahahhaha... jadi aku pun budak2 laa.. sebab aku nak tengok epic... lalalalala... awet muda sangat aku kan... 

dah tengok tadi.. sebab beli tiket pepagi.. tuh dah half dah penuh... hihihihihi... kelakar cerita nih... best.. aku suka.. tergelak-gelak dalam panggung.. partner ngan budak cina sebelah aku... hahhahahaa.. pulun gelak... 

best2.. bleh laaa angpa bawak anak2 atau adik2 pi tgk cerita nih.. bessttt.....

citer ape lagi best eh??

Cerita EPIC tuh bestt... after earth this thursday... fast furious.. 

Semalam baru laa layan FAST FURIOUS 6... best arr... banyak aksi... part stunt paling best.. masa dom tangkap letty nak jatuh dari kereta kebal tuh.. memang hebat aksi tuh... ntah berapa kali depa buat yek... nak tengok the making laa...

tak sabar dah nak tunggu sambungan FAST FURIOUS TOKYO nih... 

ada sesape dh tgk cite LARI komen cikit...

after earth tu cite pe?

best ke??

KIL?? ade sesape da tgk?

After Earth dah tengok semalam...Watch_After_Earth_Online.jpg

takde pe yang best cerita nih.. cuma citer camne kitai melepaskan rasa takut nya lepas tengok kakak dia kena bunuh ngan alien... biasa jer llaa... 2/5 rate aku bagi nih....

takde aksi sangat.. part last jer ada aksi skit jer... yang lain semua lari sana lari sini... bapak dia takde berlakon sangat pun.. duduk jaa.. sebab bapak dia cedera..sampai abis cerita nih... hurrmmmm...

Cerita KIL tuh cerita dia pasal Kil atau nama dia Akil..nak bunuh diri sendiri tapi tak berjaya kan.. jadi dia upah pembunuh upahan untuk bunuh dia... pastu dia terjatuh cinta kat sowang pompuan nih menjadi kan dia batal hasrat nak mati.. tapi pembunuh upahan dah start nak bunuh dia... dia tak tau sapa orang yang nak bunuh tuh... jadi ending kena la api tgk sendiri sapa yang mati k... hahahahhahaa....

ada sesape dh tgk cite LARI komen cikit...

LARI aku tak akan tengok.. jadi kena tunggu ler sesapa yang dah pi tengok komen kat sini... cerita melayu yang macam nih aku tak akan pi tengpok kat wayang.. tunggu kejap jer mesti dah kuar kat CITRA Astro nanti... lagi pun cerita melayu tak abis2 ngan lumba2 motor.. lumba2 kereta.. dadah.. gangster.. pelacuran... pastu kena rogol.. masalah akhlak... borrriiiiiinnnggg...... naik menyampah aku nengok nya.... buat ler cerita lain skit.. macam cicakman tuh ke kan.. baru teringin hati ini nak gi nengok... 

ok khamis nih Man of Steel... lalalallalala...

Man of besi??

ok, aku tgk cite ne terus kot hahah..  lain2 tu macm dload jer la kot huhu

Man of besi??

ok, aku tgk cite ne terus kot hahah..  lain2 tu macm dload jer la kot huhu

man of steel cerita superman version baru laa.. ramai orang pertikai kan yang superman kali nih tak pakai spenda merah kat luar... costume versi baru tapi ramai yang tak suka kan nya.. hilang identiti superman katanya... ntah laa.. cerita best ke tak nanti kalau aku pu tgk minggu nih aku cerita laa..