Jump to content
Helghast

Piala Aff Suzuki

Recommended Posts

Piala AFF atau dulunya diberi nama Piala Tiger dah mula semalam,sebab ape ditukar nama? aku syak sultan bola malu sebab nama Piala tiger tapi Harimau Malaya asik kalah aje...tak Tiger la,lagipun kalau harimau mesti kena minum Tiger Beer masa nak main.

Apapun Malaysia dah kalah game pertama,korang tolong sambung komen la,aku nak memberut dulu,taip sambil mengemut ni memang suatu perasaan yang tak dapat digambarkan dengan kata2,cume kentut menjadi petanda...

malaysia yang layak ke pusingan ke-2 sukan asia dah kecundang 5-1 kat Indon.. keeper ngan defence mcm ape entah

semua orang eksyen ego dengan berkata sebelum game "aku tak kisah Malaysia kalah asalkan melawan dan nampak ade serangan yang terancang". chit pooodah!!! setiap org yang aku jumpe kata mcm tu teruk kutuk bile Malaysia kalah,pada aku masa lawan Indog corak serangan Malaysia memang terancang,one two pas,skill semua ada,cuma pertahanan Indog bermain lebih fokus ditambah dengan semangat 'Ganyang Malaysia' sambil bersorak Malingx2 yang patut kita anggap mereka mengamalkan Racism dlm perlawanan itu,sultan bola tak nak pulak report sama Hamman pulak,kalau kat eropah dah lama kena ban team2 yang mempunyai team yang Racism ni.

Rajagobal dah bagus cume luck Malaysia tahun 2010 memang takde,jumpe negara yang lagi atas dari kita,Indog,team Tom Yam,Laos pun aku tengok bagus,bukan sebab team Tom Yam tak power masa seri,tapi aku rasa lebih kepada Team Laos dah meningkat dari anak tangga ke kecemasan ke anak tangga bomba...

Aku syak sebab aku tak pakai jersi Malaysia masa Malaysia main,sebab selama ni kalau aku tengok la liga aku sentiasa pakai Jersi Real Madrid,cume El Clasico tu aku lupe nak pakai huhuhu...
so sesape yang ade jersi tu pakailah masa game baru mula,jangan pakai awal2...ini pesan tok guru asam pedas parit jawa Muo.kalau tak tak menjadi,lagi satu aku syak doa2 korang semua tak mustajab sebab aku yakin ramai rakyat Malaysia tak pandai Mandi Junub,sebab tu doa tak makbul...

next game malaysia lawan ape?

agak2 ade peluang ke malaysia nak mara ??

[quote name='K.A.' timestamp='1291368836' post='1055406']
next game malaysia lawan ape?

agak2 ade peluang ke malaysia nak mara ??
[/quote]
Malaysia VS Thailand...
macam tiada harapan je nk monang... :ph34r:

[quote name='darkpink' timestamp='1291382218' post='1055437']
Malaysia VS Thailand...
macam tiada harapan je nk monang... :ph34r:
[/quote]

tapi seri

kira ok la tu kot heheh [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/3.gif[/img]

sebab thailand confident kate nak belasah malaysia macam indonesia buat

hahah... kesian thailand

tapi
kesian lagi kat malaysia kot :P

game selepas ni,Malaysia vs Laos.Manakala Indonesia vs Thailand,Harimau menang,Tom Yam kalah Malaysia pegi,tapi kalau thai seri kita kena manang jaringan besar,tapi aku takut segarang2 Harimau kena tembak jua...apapun kan aku dah kata kalau korang ikut tips2 yang aku bagi tu memang Malaysia ade peluang hahaha!!!

malaysia akan ke final,~!~!~ [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/104.gif[/img]

[quote name='K.A.' timestamp='1291598672' post='1055713']
malaysia akan ke final,~!~!~ [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/104.gif[/img]
[/quote]
amin...tapi make sure lepas peringkat kumpulan dulu...

[quote name='Hijikata Toushiro' timestamp='1291599873' post='1055718']
amin...tapi make sure lepas peringkat kumpulan dulu...
[/quote]

aku yakin, hehehe

malayasia boleh [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/3.gif[/img]

thailand kalah dan malaysia menang besar dengan Laos nanti.. betulke Filipina guna import dari England. Goal keeper diorang pun penjaga gol simpanan Fulham..

keeper simpanan fulham?...
tapi kalau diorang dah tukar nationality, boleh kut...macam singapore biasa buat :D

yesSsssSSSsssSSsssSS

Malaysia layak ke pusing seterusnya

Malaysia 5 - 1 Laos

Indonesia 2-1 Thailand

[quote name='darkpink' timestamp='1291646701' post='1055802']
thailand kalah dan [b]malaysia menang besar dengan Laos nanti[/b].. betulke Filipina guna import dari England. Goal keeper diorang pun penjaga gol simpanan Fulham..
[/quote]
pehh kau ni mcm mbah dukun

[quote name='TOYSЯUS' timestamp='1291739134' post='1055891']
pehh kau ni mcm mbah dukun
[/quote]

masa laos gol aku takut macam meleset je ramalan ni..haha

Terima kasih indog,lepas ni misi mendoakan Indog tewas ditangan Myanmar,Vietnam atau Filipina atau Singapore,persaingan terbuka buat masa ni.namun defend indon belah kiri mcm makan suap,banyak kali buat-buat silap,tampan bola slow pun tak boleh...mesti dah pekena tom yam campur,tu yang bingung...
kepada pemain negara pujian sebab main untuk menang walau apapun keputusan...

Rabu ni Malaysia lawan Vietnam,sape yang ade masa bolehlah pegi tonton,aku akan turun ke Bukit Jalil,ade sesapa nak join?

harga tiket RM40 berbumbung,RM15 tak berbumbung...cilake punye Hamidin FAM,harga tiket mahal...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...