Jump to content
mohdfadly

Cadangan Untuk Moderator Tambahan.

Recommended Posts

Tuan admin,

Apa kata admin tambahkan lagi 2-3 orang mod untuk jaga bahagian Pengaturcaraan terutamanya di Pembangunan Web. Bukan malas, tapi takut takda masa atau terlupa nak pindahkan pos-pos yang tak relevan langsung. Sekurang-kurangnya mod tambahan yang selalu online ni boleh tolong transferkan pos-pos yang tak kena pada tempat pada kadar yang cepat.

Moderator.

Sekadar cadangan, untuk moderator di Pembangunan Web. Saudara DarkWan & psychoX. Kedua-dua orang pernah buat artikel mengenai Web untuk Putera.

Subforum bagi bahagian K-Ekonomi & Pendidikan turut perlukan moderator. Terutama di bahagian Kerjaya & Bisnes, Sudut Pelajar. Juga subforum bagi Perkakasan spt di Aksesori, Gajet.

Edited by izwan

saya cadangkan saudara psychoX utk pembangunan web. selalu beri bantuan kepada user lain dan ada ilmu dan juga banyak beri sumbangan.

saya tidak mencadangkan diri saya kerana kekurangan ilmu dan pengalaman yang diperlukan utk menjadi mod. sekian, harap maklum.

saya cadangkan saudara psychoX utk pembangunan web. selalu beri bantuan kepada user lain dan ada ilmu dan juga banyak beri sumbangan.

saya tidak mencadangkan diri saya kerana kekurangan ilmu dan pengalaman yang diperlukan utk menjadi mod. sekian, harap maklum.

ala.. shy² cat plak abg wan kiter.. hehehe... takut projek skodeng jatuh saham kot laugh.gif

biogzs...ko nak sukarela ker suka2...kalau suka2 takpayah!!!...hehehehehe

Tentu la aku sukarela dan nak berkhidmat untuk putera.com

hrp2!dpt diberi peluang oleh admin site...

Tentu la aku sukarela dan nak berkhidmat untuk putera.com

hrp2!dpt diberi peluang oleh admin site...

kalo boleh semua ahli putera nak sangat jadi moderator nie.. termasuk aa aku..( ade sape2 lagi terasa ?) tapi aku tau aku tak layak langsung.. huhu.. ngko ni.. sabar2 aa.. ade banyak lagi cara yang boleh digunakan untuk berjasa untuk putera.com ini..

salah satunya dengan tidak membuat SPAM. :lol:

memberi bantuan dan idea yang bernas semasa membuat pos dan sebagainya.

Berazam untuk meningkatkan pengetahuan dan berkongsi pengetahuan demi kemajuan bersama.

Tidak berlagak sombong, angkuh, bongkak dan sebagainya.

Niat mesti ikhlas nak membantu dan dibantu :lol:

So.. jangan kecik hati a kalo takde orang nak pilih or cadangkan ngko. ok ? semoga berjaya. InsyaAllah.

utkbahagian Pengaturcaraan terutamanya di Pembangunan Web.. nanti aku ngn arfaie try cadang kt majlis mod... ok kan.. topik dah lama.. x relevean up balik. .. nanti para mod cadang sape yg layak.. darkwan atau physcox kan...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...